-
Fototrend
Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!
Új hozzászólás Aktív témák
-
batman.
senior tag
válasz
GuineaPigMan
#40715
üzenetére
Én kölcsönkérnék egy tápot próbára, esélyes, hogy az a gondod forrása. + A táp pontos típusa ismeretében, itt, vagy valamelyik tápos topicban érdeklődj, megvannak benne a megfelelő védelmek? Nehogy az utolsókat a VGA-ba rugja.
-
batman.
senior tag
válasz
GuineaPigMan
#40713
üzenetére
Azon kívül, hogy pár hónapos, rejtett információként kiderült, hogy egy Radeonról van szó. Ha nem sérti senki érdekét, az meglehetne tudni, van rajta külön tápcsatlakozó?
Ha van, akkor mennyi + W kell neki? Tápos topicban megmondják (a típus ismeretében) milyen belső van a kolinkban, de nem hiszem, hogy sokat kéne tőle várni.
Igen a problémák mindig úgy kezdődnek: tegnap még ment... eddig jó volt... most se mindig csinálja...

-
batman.
senior tag
válasz
GuineaPigMan
#40711
üzenetére
Szia!
Kábel, csatlakozó probléma is lehet, de a táp és a VGA kártya is szóba jöhet. Ezekről mit tudni?(#40709) Vakegérke

-
kolopele
nagyúr
válasz
GuineaPigMan
#40248
üzenetére
Az általad felsorolt játékokhoz az a proci sajnos nagyon gyenge. Kellene bele legalább egy 6700 hogy mást ne kelljen cserélned, 50 körül már kapsz aprón, a 6400 - at meg elpasszolni. Mondjuk ram sem ártana még azért bele, ott a legjobb lenne 2x8 GB, nem tudom most hogy van elosztva, 2x4 vagy 1x8.
Új hozzászólás Aktív témák
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Szigorúan titkos dokumentumokkal a kezében távozott az Intel egyik mérnöke
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Fotók, videók mobillal
- World of Warships
- DUNE médialejátszók topicja
- Vége a dalnak: leállt az iPhone Air gyártása
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- OLED TV topic
- Yettel topik
- További aktív témák...
- -ÚJ,2 ÉV GAR- DDR5 GAMER PC: RYZEN 5 8400F/9600X +RX 9060XT/9070/9070XT +16-64GB DDR5! SZÁMLA!
- i5 12500/ RTX3060 12GB/ 32GB DDR4 alapú konfig/ garancia/ ingyen foxpost
- -ÚJ,2 ÉV GAR- DDR5 GAMER PC: RYZEN 7 8700F/9700X/9800X3D +RX 6600/6700XT +16-64GB DDR5! SZÁMLA!
- Egyedi PC összerakás személyre szabott konfiguráció, gyors határidővel!
- Eladó Belépő Ryzen Pc
- Készpénzes / Utalásos Videokártya és Hardver felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- HIBÁTLAN iPhone 13 256GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3734
- Samsung Galaxy S25 Edge Titanium Jetblack 120 Hz AMOLED, AI-kamera 12/256 GB Újszerű karcmentes
- BESZÁMÍTÁS! MSI B550M R7 5800X3D 32GB DDR4 1TB SSD RTX 4070 12GB ZALMAN M4 A-DATA 750W
- Samsung Galaxy A21s 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Ha van, akkor mennyi + W kell neki? Tápos topicban megmondják (a típus ismeretében) milyen belső van a kolinkban, de nem hiszem, hogy sokat kéne tőle várni.


