-
Fototrend

Új hozzászólás Aktív témák
-
Dreimus
senior tag
A bolt valszeg külföldi importból (valszeg UK) szerezte be ezért nincs benne a magyar nyelv. A netet bogarászva találtam két infót, elvileg a day one patch szedte ki a nyelv választót, illetve dolgoznak a nyelvi csomagok ingyenes dlc-ként való elkészítésén, hogy ez mikorra készül el jelenleg nem tudni.
-
tl-x
addikt
Megvettem a Witcher 3at, de nem találom benne a magyar feliratot. Rendes megbízható boltbol van. Így jártam vagy van valami update?
-
Baltazár123
őstag
válasz
Dreimus
#24492
üzenetére
Kár, hogy a ring fit-et nem árulja az alza, behúztam volna még azt is, de a joy napokon se találtam akciós lehetőséget, alza se árulja, kénytelen leszek teljes áron megvenni.
Amúgy most leszek gondban, mert ki kell időszakosan telepítenem a switchet a nappaliba a nagy tv-re a ring fit miatt. Na most az nem igazán opció, hogy napjában többször is oda vissza pakolgassam a switch dokkolót.
Hirtelen felindulásból behúztam egy ilyent [link] meg hozzá egy minőségi tablet/laptop PD töltőt, ami tudja úgy is tölteni, hogy közben lehet vele játszani és ezt tervezem kirakni a nappaliba a nagy tv-re, hogy legyen hely a ring fittel játszani. Ezt a dokkoló típust nem fikázták le a az értékelésekben, ezért remélem használható lesz.
Ha valakinek van valami rossz tapasztalata ilyesmi dokkolókkal, kérem ossza meg, még le tudom mondani a megrendelést
-
válasz
Sirandrish
#24495
üzenetére
Téma tudnivalókban a link hozzá
(és más Nintendo témákhoz is
) -
maximilian4
addikt
Grid-hez van már multiplayer? Néztem angol nyelvű videókat, ott azt mondták, hogy a fejlesztő megerősítette hogy lesz. Ezek kb. 1 hónapos videók.
-
Dreimus
senior tag
válasz
Quinine911
#24491
üzenetére
Igen, ahogy írtam is

"... kosár érték 16e ft volt emiatt hogy mellé raktam egy kiegészítő utp kábelt 190 ft-ért fel tudtam használni a 12e ft felett érvényes 4e ft-os kiegészítő kupont ..."
-
Quinine911
aktív tag
válasz
Dreimus
#24487
üzenetére
Hát nemtudom... kiválasztottam randomra egy switch játékot, 3 kupon kódot is kipróbáltam (nyilván az értékhatárra figyeltem) és mindháromnál azt irta hogy: “A kódot az ezen kategóriában lévő termékek megvásárlására nem használhatja.”
vagy mellé kellett volna valamit tenni a specifikus kategoriábol?
-
Dreimus
senior tag
válasz
mike1334
#24485
üzenetére
Lényegében ez egy érdekes kuponozás és inkább hiba ami hosszú ideje miatt már szándékosnak is tekinthető az Alza részéről, hogy itt megtalálható kupon kódokat úgy is fel lehet használni, hogy nem az adott kategóriájában adja meg a kedvezményt hanem a kosár értékét veszi alapú (valszeg ezt volt könnyebb leprogramozniuk
) és emiatt van az hogy pl amikor most megvettem a Luigit és Pokemont is, hogy a kosár érték 16e ft volt emiatt hogy mellé raktam egy kiegészítő utp kábelt 190 ft-ért fel tudtam használni a 12e ft felett érvényes 4e ft-os kiegészítő kupont. Próbáltam tovább mókolni de 3 teljes értékű játékkal is db-ját 12e-re tudtam volna lehúzni, így most a keretem végessége miatt csak a két játékot külön-külön rendeltem meg, ami még a szállítási díjjal együtt is befértem 13e/db-ba 
Továbbiakban az Alza topikban írják mit mivel érdemes kombinálgatni, ha másra is szükségetek lenne -
Shade45
senior tag
Használja valaki a Switchet Displayport-os monitoron? Elég lehet neki egy Hdmi-Displayport kábel, vagy aktív átalakító szükséges?
-
Dreimus
senior tag
Most nézem Alza-n 12e-re lehet kihozni, kupon akcióban
csak mivel vidéki vagyok még rájön egy 1e-s szállítás miatt, de Pokemon-t is lehet visszamondom hiába van rá előrendelői foglalásom most kuponban az is kijön ennyire, az már nagyon jó ár, sztem. -
30z.Samu
titán
válasz
Sirandrish
#24478
üzenetére
Akkor lehet csak 9 volt?

-
consono
nagyúr
Ez a Ring Fit Adventure mekkora egy jó játék!
Tegnap megvettük magunknak az asszonnyal, az elmúlt órában próbálgattam, hát, ki vagyok dögölve rendesen... A 360-on Kinecttel sportoltunk egy időben, de ez sokkal intenzívebb mozgást igényel, nem lehet elkamuzni a mozgást. Bejön nagyon, be is állítottam heti 3 napra emlékeztetőt! -
30z.Samu
titán
-
Quinine911
aktív tag
válasz
Sirandrish
#24469
üzenetére
Pontosan igy van
-
g@bo
nagyúr
Dragon Quest Builders 2
nyomassa valaki férfiak? sajna a pokemon sword velóben nov 15, én rendeltem, hátha. -
Bazsi1987
őstag
Elvileg megérkezett a magyarosítás a stardew valleybe😊🤞
-
maximilian4
addikt
Tegnap visszatértem switchre fél év kihagyás után. Nekem ez a lite teljesen új volt, megnéztem élőben... hát iszonyat gagyi benyomást keltett, ráadásul pont azt veszi el az embertől ami a switch lényege. A sokoldalúságát. Számomra vannak olyan játékok ami kimondottan dokkolva 100x élvezhetőbbek, és van olyan szép, hogy egy nagy tévén szebben mutat mint a kis képernyőn (pl.: Zelda botw). Még az jutott eszembe ha kiderül, hogy ennek is driftel a joycon az hatalmas nagy szívás, mert egybe van építve.
-
Kai_Rong
senior tag
válasz
Sirandrish
#24457
üzenetére
Ha már pro controller: eléggé gondolkodom rajta én is. A 75 órányi Fire Emblemezés alatt az kiderült, hogy több mint 2 órát baromi kényelmetlen ezzel a szűk fogású kontrollerrel játszani, a kettőkapott joycont meg maximum egy-egy csata erejéig élvezem, amíg a szoba közepén állva a TV előtt hadvezérnek képzelem magam és heves vezénymozdulatokkal irányítgatom a csóri kis karaktereimet. De ez nyilván egy Zelda esetében nem opció

Megéri a pro controller? Mennyire vagytok vele megelégedve? Kicsit borsos az ára, bár ahogy olvasom, elég strapabíró jószágról van szó, már ami a töltésigényét illeti. A PS4-hez van két kontrollerem, de ez az 8BitDo-s megoldás egy kicsit prosztó (illetve amazonról rendelve postával együtt 9k-ra jön ki, ami már az a szint, hogy inkább megtoldom még ennyivel, hogy legyen egy proper 2 év garis kontrollerem...).
-
Sirandrish
Topikgazda
válasz
Quinine911
#24462
üzenetére
Hjaa értem. Hát az tuti hogy masszívabb szerkezet

-
Quinine911
aktív tag
válasz
Sirandrish
#24461
üzenetére
áh, azt sajnálnám, egy pro-konti jobban bírja sztem a strapát mint a kis joy-conok, úgyhogy a megelőzés is volt a cél

-
Sirandrish
Topikgazda
válasz
Quinine911
#24460
üzenetére
Ez a lényeg...neki jó a gyári controller.

Én is azt adom az asszonkának
-
Quinine911
aktív tag
válasz
Sirandrish
#24459
üzenetére
Egy nekem egy meg a fiamnak

-
Sirandrish
Topikgazda
válasz
Quinine911
#24458
üzenetére
Minek 2? Nekem elég egy

-
Quinine911
aktív tag
válasz
Sirandrish
#24457
üzenetére
Én pont ezért vettem rögtön induláskor a gép mellé kettőt

-
Sirandrish
Topikgazda
válasz
Quinine911
#24456
üzenetére
Nekem is van pro controller, az asszony meg megkapja a gyári kis fisfost

-
ooooobi
őstag
válasz
Quinine911
#24454
üzenetére
Helyi multi. Ultok a kanapen jatszotok
-
Quinine911
aktív tag
válasz
Sirandrish
#24452
üzenetére
az mi?
(bocs, nemrég óta van switchem) -
Sirandrish
Topikgazda
válasz
Quinine911
#24448
üzenetére
Ha már multi...couch coop van benne?
-
tboldi
nagyúr
Emlékeztet erre a Top Gear epizódra (7:43-nál van a legjobb jelenet).
-
ooooobi
őstag
válasz
ViharVadász
#24446
üzenetére
Igen törlés esetén megmarad a mentés, akkor is ha nincs online felhömentés.
-
Quinine911
aktív tag
Tegnap meghozták a Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 -at, így este ki is probáltam, csapattam pár órát.
Az alap koncepció továbbra is rohadtul tetszik, és a demó után felüdülés hogy ennyi bengasok sportág van benne, és hogy ennyi szereplő közül lehet válogatni. Mindenki megtalálja a kedvencét!A sportágak tényleg nagyon változatosak, van itt falmászástól át a szörfig minden: futás, gerelyhajítás, karate, tényleg nagyon sok fajta, asszem 24 sport.
Arra készülni kell, hogy egy jópár (futás és társai) erősen kontroller gyilkosak, nyomkodni kell az A betüt mint állat. Szerencsére lehet motion kontrollal is játszani, sőt, szerintem az feelingesebb is mint darálni a gombokat. A legtöbb sportág irányítása amúgy egyszerű (mind kontrollerrel, mind motion controllal), bár van amelyiket "meg kell tanulni" és kicsit összetettebb.Ami nagyon jó ötlet volt, az az, hogy beletettek pár retró versenyszámot is, Tokyo 64 néven fut, régi grafikával. Kegyetlen feelinges :)
Itt is van elég sok sportág, jó móka! Ezeket azt hiszem csak kontrollerrel lehet tolni.A fő sztoriba nem kezdtem még bele, van az is, de egyelőre csak nyomulgatok különálló sportszámokban. A fő sztorival azt hiszem lehet majd megnyitni ilyen kis küldetéseket vagy mini-game-eket, kiváncsi leszek rá.
NA DE! Ami a legnagyobb feelinget hozzáteszi a játékhoz, az egyértelműen a multizás.
Hát az kegyetlen. Neten keresztül lehet multizni vadidegenekkel a kiválasztott sportágban, van sima free verseny is, meg van toplistás verseny is, itt vannak különböző osztályok (C-vel indulsz és ettől lehet feljebb/lejjebb menni, attól függ, milyen jól szerepelsz).
Sportágtól függ, hogy hányan tudtok multizni, én pl ma reggel csapattam egy 5-6 futóversenyt, ott 8-an lehettek egymás ellen.
Tényleg óriási, nagyon hozzátesz a játékhoz, nekem most ez a kedvencem, multizgatni, másokkal küzdeni, versenyezni. Teljesen más az élmény
Összességében egyáltalán nem bántam meg az előrendelést, nekem nagyon tetszik, akár szólóban nyomja az ember, akár mással helyben vagy akár multiban idegenekkel.
Az biztos hogy most egy jóideig ez fog nálunk menni, elnézve hogy a fiamat is hogy beszippantotta
-
Petreszku
senior tag
válasz
ViharVadász
#24446
üzenetére
Ha meg nem akkor így járt.
-
ViharVadász
őstag
válasz
Baltazár123
#24444
üzenetére
Ha törlöd a játékot akkor még úgy tudom a mentésed megmarad.

-
consono
nagyúr
válasz
Baltazár123
#24444
üzenetére
Kell mégegy Switch

-
Baltazár123
őstag
válasz
ooooobi
#24438
üzenetére
A joynapokon megvettem én is ákciósan a gyerekeknek karácsonyra, de nagyon hívogat hogy próbáljam ki
A gond csak az, hogy akkor a srácok meglátják a játékok listájában. Ha meg letörlöm, akkor szerintem a játékállás ugrott. Ki kell valami megoldást találjak erre a problémára 
-
hyggelig
senior tag
Köszi a válaszokat. Akkor be is ruházok rá.

-
Faterkam
addikt
válasz
Quinine911
#24440
üzenetére
Jó páran Logoutról használjuk a fórumot, már aki megszokta a régit, és dobott egy hátast az új design-tól
Mi nem erőltetnénk, a váltást, jó ez így. Pontos dátum nincs még szerintem 
-
ooooobi
őstag
Tegnap játszottam pár órát a Luigival, elsöre csak néztem hogy ez nagyon gyerekes valami, de vagy 3 órával késöbb már csak azért raktam le mert késö volt és kicsit aludni is kell

Polcon meg ott figyel a régiúj zelda is, hogy kibontsam. Na meg Astral chaint is folytatni kéne, ahh nincs elég idöm, a francba
Lehet játékvásárlások helyett amiibokat kéne inkább vennem, azt nem kell végigvinni, elég csak kirakni a polcra
-
Dreimus
senior tag
válasz
Quinine911
#24435
üzenetére
Amennyiben jobban tetszet a régi, így eléred még
Sajna az új felület használhatatlanul rosszul fest pc-ről tv-n nézve.
Alapból nagyobb a betűméret viszont a tv-re való kötés miatt nálam 300% skálázás még rátesz erre negatív irányban, szerencsére a régi felület szuper még így is 
-
hyggelig
senior tag
Ti mennyire használjátok vagy mennyire tartjátok hasznosnak a Nintendo Online tagságot?
Ahogy néztem, már csak a felhőbe mentés miatt is megérné.
(Ledobnám magam az emeletről, ha mondjuk 60 óra játék után halna be a konzolom és minden mentésem elveszne) -
Quinine911
aktív tag
Wow, megújult a fórum design? Nice.
-
zbundy
aktív tag
Én is kipróbálnám a régi Luigi részeket, de ezért nem vennék konzolt. Mi lenne ha a kedves nintendo kitolná a korábbi részeket is switchre? Köszi nekik előre is
-
Faterkam
addikt
Ha esetleg online akarna Mario Kartozni, az egy hónap Free után is, akkor van olyan "család" ahova be lehet csatlakozni még?

-
Faterkam
addikt
válasz
koncsik
#24409
üzenetére
Köszi mindenkinek! Beállítva, frissítve. Egy kupa a MK 8 D-ban. És lassan fekvés. Többet majd holnap nyúzza, rövidített órái lesznek! Elvileg holnap kapta volna meg, de az Erdogan látogatása miatt hermetikusan le leszünk zárva, no közlekedés, tiszta káosz lesz a környéken!
És még ajándék tokot is kaptál hozzá!

-
Moby
veterán
válasz
Sirandrish
#24395
üzenetére
Nagyon rég nem követem a ds árakat, nem tudom most hol tart. De ez nekem olyan, mint a lite vs normál switch. Csak úgy vennék a rosszabbat, ha használtam volna a jobbat, és tudom, hogy nem kell. De inkább soha :)
-
Faterkam
addikt
Most hoztam el gyerekek a gépet! De először nagyon meglepődtem! Nagyon kicsi a doboza a Wii U után. Azt hittem csak 2db. Joycon van benne!

Még nem volt kibontás, próba sem. Várjuk haza a gyereket, Ő még nem is sejti mi várja az ágyán

-
ooooobi
őstag
válasz
Sirandrish
#24399
üzenetére
Igen.
-
Mymelody
aktív tag
válasz
Sirandrish
#24402
üzenetére
Itthon vettem konzolboltban, de amerikai régióval sem jó.(az van a letöltő kártyán)
Akkor marad a support.
Köszönöm! -
Mymelody
aktív tag
válasz
Sirandrish
#24399
üzenetére
Szervusz! #24363-as kérdésemmel kapcsolatban nincs tapasztalat?
Köszi előre is!
Új hozzászólás Aktív témák
A Switch OLED saját, előre telepített védőfóliával érkezett, ne vegyétek le!!!!! - bár jó esély van rá, hogy fel sem tűnik... a funkciója a szilánkos törés elleni védelem, mindenképp javasolt egy vékony üvegfólia a karcok ellen is.
TILOS A WAREZ! (Itt a„Warez” = a szerzői jog (vagy más jogszabály) által védett szoftver, adat, szöveg, kép, hang, mozgókép, stb. jogosulatlan megosztása vagy megosztás kérése. Készülék hálózati/szolgáltatótól függetlenítése.)
Az általános moderálási szabályok érvényesek.
A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler/Off tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!
Az ÁSZF alapján "Tilos...A hardverapro.hu, az Állásbörze és az Üzemeltető által kijelölt topikokon (részletszabályok itt elérhetőek) kívül máshol terméket, szolgáltatást, egyebet hirdetni."
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3854,94% Akkumulátor
- AZONNAL KÉSZLETRŐL! AMD Ryzen 7 9800X3D 64GB 6000MHz RAM 2TB Gen4 SSD RTX 5090 32GB GDDR7 1200W
- Dobozos! Xbox Series X 1 TB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10400F 16/32/64GB RAM RTX 3050 6GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest

(és más Nintendo témákhoz is
)
Évek óta nem mozgatott meg ennyire játék. Ódákat írnék most róla, de minek, sokan ismerik itt.

köszi! Veszem is elő. A legnagyobb köszönet viszont a fordítóé!


Alapból nagyobb a betűméret viszont a tv-re való kötés miatt nálam 300% skálázás még rátesz erre negatív irányban, szerencsére a régi felület szuper még így is
)


