-
Fototrend

Új hozzászólás Aktív témák
-
MrHurricane9
csendes tag
Végigjátszottam nemrég a Zelda: Echoes of Wisdom-ot, most a Link's Awakening megy, majdnem a végén vagyok, 8. dungeon bossa előtt nyomtam ki.
Az Echoes sokkal jobban bejött, jobban követhető, kezelhető és érthető még annak ellenére is, hogy az echo menü elég nehézkesen kezelhető. (Elfért volna egy "kedvencek" menü is)
Tudom hogy a Link's Awakening egy régi játék remake-je, na de nagyon zavarónak találtam, hogy egyrészt szinte semmi érdemi útmutatás vagy vezetés sincs hogy mégis mit kéne csinálnom következőnek: mégis ki gondolta volna, hogy a 7. dungeon (sas tornya) előtt
Az ilyen dolgokra kb semmi érdemi utalás, sokszor még a "telefonos segítség" kunyhók is rébuszokban beszélnek. Máskor meg egyenesen a szemembe mondja a megoldást: egyik dungeonban egy láda mellett bagoly szobor: vágd hozzá a bödönöket a kincsesládához (ami amúgy pont ott van mellette).el kell mennem a Signpost Maze-be, azon végigmenni, a békától megvenni az élesztő dallamot, majd a faluban random elhúzni a szélkakast és a megnyíló földalatti részen a madárkát feléleszteni? Másrészt szerintem nagyon sok puzzle következetlen, random próbálgatásos, így rengetegszer néztem bele végigjátszás részletekbe, hogy mégis ezt hogy kell megoldani. Utólag se lettem sokszor okosabb, hogy MIÉRT az a megoldás, ami. Valahogy nincsenek jól felépítve a puzzlek és mechanikák, bezzeg az Echoes-ben ezzel nem volt problémám.
Echoes után hiányzott a Journal menü a küldetések leírásával, az íjjal célra tartás lehetősége, a jobb stickkel körbenézés, a fontos mondanivalójú NPC-k piros felkiáltójeles jelölése, valamint a dungeon-térképeken a lépcsők összekötése hogy mi hová vezet.
-
MrHurricane9
csendes tag
A switch és a joyconok akkuja milyen viszonyban vannak egymással? Ha fel van teljesen töltve a két joycon és ráteszem a gépre, akkor a saját akkujukat használják, vagy a gépét? Gondolom ha majdnem lemerült joycont teszek rá, akkor a gép akkujából szedik az energiát a működéshez, de töltik is magukat közben róla, vagy mi történik ilyenkor?
Tegnap betettem a Link's Awakening-et, kb 2-3 hete nem volt használva a masina, végig a dokkolóban csücsült. Az asztalon hagyott két joyconból a bal ment, a jobb le volt merülve, így rádugtam mindkettőt a gépre, majd kézben kezdtem játszani, a konzol 100%-on volt. Kb 20:20-kor kezdtem játszani, majd 21:40 körül abbahagytam, ekkor 55% körül volt a Switch akkuja (OLED modell, kb 1 éves). Youtube-os akkus tesztek szerint a V2 Switch kb 5 órát bírta ezt a játékot álló helyzetben, elvileg az OLED picit energiatakarékosabb tud lenni, ezért igencsak meglepődtem, hogy kis híján másfél óra játék felére merítette a konzolt. Ez mennyire normális? A joyconok miatt merült ennyire?
-
MrHurricane9
csendes tag
válasz
tboy93
#58128
üzenetére
Az a vicc, hogy mint írtam, már rég levettem casual-ra és még úgy se tudtam átmenni a bosson, még a partyt variálgatva sem sikerült sehogy. Vagy van még könnyebb nehézség?
A 2-3mal is játszottál? Azokban is van grind, vagy ott már javítottak a pacing-en, hogy ne dobáljon a semmiből akár 5-6 szinttel erősebbeket hirtelen?
-
MrHurricane9
csendes tag
A Xenoblade Chronicles 2-3 játékok, illetve az 1. rész Future Connected sztorija mennyire grindelősek?
Elkezdtem nemrég játszani a Definitive Edition-t, chapter 14-ig hellyel-közzel boldogultam is normal nehézségen, csak néha kellett picit megállni pár mellékküldetést letolni. Alapvetően tetszik a sztori meg úgy maga a világ amit kitaláltak, még a bugyuta 2000es évekbeli koreai MMORPG-ket idéző mellékes küldetések ellenére is, azokat nagyrészt skipelem. Azonban chapter 14 vége óta csak dobálja az akár 6-8 szinttel magasabb bossokat és mobokat, ezért levettem casual-ra, de egyik boss még így sem megy sehogy.
70es csapat egy 75ös boss ellen, kb lehetetlen küldetés, mert még spike dmg-et is tolnak az addjai. Most komolyan elvárja tőlem a játék, hogy a legvége felé amikor egyre érdekesebb a sztori, álljak le és grindeljek 4-5 órákat az open worldben mobokat? Vagy én csinálok valamit rosszul?Bionis belsejében a Disciple Lorithia boss -
MrHurricane9
csendes tag
Sziasztok!
Egy sima fullhd monitor van itthon, kép oké hogy HDMIn keresztül megy, de nincs 3.5 jack rajta. Ps5-höz van egy USB hangkártyám amit csak bedugok a PS5 vagy a PC hátulján és úgy van hang a hangszórón. Ez működik a dokkolt Switch oled modellen is, vagy az nem támogatja az USB hangkártyát? Switch vásárlás előtt állok, ezt szeretném még tudni (TV nem opció, valamint másik monitort nem szeretnék venni csak emiatt). -
MrHurricane9
csendes tag
Sziasztok! Switch Oled vásárlásán gondolkodok, mindenképpen személyesen venném meg. Látom hogy újonnan 145 ezer körül van az ára, ezért nézegettem használtakat is, itt Debrecenben helyben lenne is pár.
Kettőt láttam konkrétan, egyik 135k Animal Crossing játékkal, másik 140k védőtokkal+ Sifu + Tears of the Kingdom játékkal (ennél nincs kép róluk, nem tudom még hogy kártyásak e vagy digitális). Ezek jól gondolom hogy kicsit drágák? Mennyi a reális ára egy használt Switch Oled nek?
Valamint ha megnézem személyesen őket, akkor mit érdemes megkérdezni vagy helyben megnézni, mielőtt megvenném? Pl akku élettartamot lehet valahogy gyorsan megtudni vagy a gépen megnézni adatot róla? Egyéb dolgok, mire figyeljek?
Köszi előre is
Új hozzászólás Aktív témák
A Switch OLED saját, előre telepített védőfóliával érkezett, ne vegyétek le!!!!! - bár jó esély van rá, hogy fel sem tűnik... a funkciója a szilánkos törés elleni védelem, mindenképp javasolt egy vékony üvegfólia a karcok ellen is.
TILOS A WAREZ! (Itt a„Warez” = a szerzői jog (vagy más jogszabály) által védett szoftver, adat, szöveg, kép, hang, mozgókép, stb. jogosulatlan megosztása vagy megosztás kérése. Készülék hálózati/szolgáltatótól függetlenítése.)
Az általános moderálási szabályok érvényesek.
A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler/Off tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!
Az ÁSZF alapján "Tilos...A hardverapro.hu, az Állásbörze és az Üzemeltető által kijelölt topikokon (részletszabályok itt elérhetőek) kívül máshol terméket, szolgáltatást, egyebet hirdetni."
- iPhone topik
- Youtube Android alkalmazás alternatívák reklámszűréssel / videók letöltése
- Samsung kuponkunyeráló
- 3D nyomtatás
- Befutott a régóta várt, sok P-maggal kitömött, LGA1700-as Core sorozat
- Gitáros topic
- Íme az új Android Auto!
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Milyen egeret válasszak?
- Autós topik
- További aktív témák...
- Xbox 360 Eredeti Játékok (Farming Simulator, Minecraft, Just Dance, Sonic, Fifa stb.) 1500Ft-tól
- PlayStation 5 Slim 1TB, makulátlan állapotban, 6 hó gyári garanciával, Bp-i üzletből eladó!
- Új PlayStation 5 Slim - CFI-2116 - 825GB, 2 év garancia 2028.03.04-ig
- Playstation 5 Digital Edition 825GB (CFI-1116A) + 1 Joy + töltő 6 hó gar., Bp-i üzletből eladó!
- Nintendo Wii Fit Plus Pack rengeteg kiegészítővel
- LG 75QNED86T3A / QNED / 75" - 164 cm / 4K UHD / 120Hz / HDR Dolby Vision / FreeSync Premium / VRR
- Szerver / szerverterem / szerver infrastruktúra felvásárlás, 1-1db is, kiszállással, logisztikával
- Playstation 4 FAT 1 TB kontroller 6 hó garancia, számlával!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- HP ProDesk 600 G5 i5-9500 8GB 256GB 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

koncsik
Sirandrish