-
Fototrend
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Jorgi Kormi
senior tag
Én LG lm620-ról "nyergeltem" át oledre , én is nézek SD, Hd adásokat és antennáról m4-et 33-ös fényerővel nappali fényviszonyok között
felhúzott redőnyök mellett , semmivel sem rosszabb , mint az LCD volt . Néztem már 4k-s és Hd filmet Netflixen nappal 33-as fényerővel mosogatás
közben is . A mozgást lehet javítani és nem rosszabb mint , az LCD-nél ( ott is bele kellett nyúlni 5-7" csúszka"az oleden kevesebb 3-6 is elég .) -
evilskati
aktív tag
Szia!
Ha tudod és van rá időd, akkor menj el egy MM-be, vigyél pendrive-on olyan anyagokat, amiket nézni szoktál és próbáld ki. Érdemes a menüben változtatni a képmódokat, illetve az AI képjavítást és TrueMotiont be és kikapcsolgatni, a szintjein változtatni.
Mikor én bent voltam, akkor segítőkészek voltak a helyiek, ha megkéred őket biztos be tudnak állítani sportcsatornát is.
Ott el fog dőlni hamar, hogy tetszik-e vagy nem.
Az én általam tapasztaltak egy B9-en: SD teljesen nézhetetlen, 720p so-so. A legnagyobb gond az alacsony felbontású, alacsony FPS-es anyagokkal van szerintem. 4k HDR-ben TrueMotiont kikapcsolva is nézhető szerintem. Alacsony TrueMotionnel rendben van, bár más már erre a kicsi szappanoperára is azt mondta, hogy hányinger keltő.
Szóval nagyon szubjektív a dolog.
Új hozzászólás Aktív témák
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Crimson Desert
- OLED monitor topic
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- A tajvani chipgyártóknak is beteszi a kaput a Hormuzi-szoros lezárása
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Motoros topic
- Milyen TV-t vegyek?
- Renault, Dacia topik
- További aktív témák...
- AKCIÓ! Apple Watch Ultra 2 49mm Cellular okosóra garanciával hibátlan működéssel
- Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB Cream használt, karcos kijelző 6 hónap garancia
- Magyar, Aktiválatlan! Apple MacBook Pro 14! M3, 8GB, 500GB! BeszámítOK
- 27% - ASUS TUF Gaming VG28UQL1A Monitor! 3840x2160 / 1ms / 144Hz / G-Sync / FreeSync BeszámítOK!
- magyar billentyűzet - 121 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 - 4 év gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
közben is . A mozgást lehet javítani és nem rosszabb mint , az LCD-nél ( ott is bele kellett nyúlni 5-7" csúszka"az oleden kevesebb 3-6 is elég .)
Vhiktor