-
Fototrend
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Joshi
titán
Tömören röviden azért, mert míg SDR-nél a fényerő az egész képre vonatkozik, addig HDR-nél csak jelenetenként kisebb területre koncentrálódik a csúcsfény (pl egy fényforrás mint egy lámpa stb). Ha egymás után megnézed ugyan azt a filmet SDR-ben és HDR-ben akkor megérted miről van szó. Itt értelem szerűen kerülni kell a konvertálást, azaz külön meg kell nézni a sima 1080p Blu-ray verziót és az UHD HDR verziót is.
-
#72042496
törölt tag
Szerintem ha nem mozgatjátok majd sokat a készüléket, és nincs kisgyerek vagy háziállat sem aki kárt tenne benne, akkor nem érdemes megkötni. De ez úgyis a te döntésed - ha azt érzed, hogy kell neked a biztosítás hogy teljesen nyugodt légy (én ezt vélem látni abban, hogy egyáltalán feltetted itt a kérdést), akkor szerintem ne szórakozz rajta, hanem üsd nyélbe azán kész. Maximum a következő tévédre majd nem kötsz, vagy akár kötsz majd arra is, az előzmények fényében egyszerű lesz eldönteni.

-
janos666
nagyúr
Szerintem kár ennyire a végletekig extrapolálni a dolgot.

Alapvetően csak olyan megállapításokat tett, amik önmagukban egyáltalán nem sértőek, ha nem akarod annak látni őket.
Tömören csak azt a két gondolatot fűzte össze, hogy aki nem engedheti meg magának viszonylag könnyen, az szerinte ne is vegyen ilyet, illetve hogy szerinte ilyen jellegű jószágokat nem jó üzlet biztosítani. (Ez szerintem is így van.)
Valahol logikus összefűzni a kettőt, mert nem létszükség a viszonylag drága TV, így se megvenni nem muszáj és nem lesz tragédia, ha esetleg történik vele valami (nem olyan, mint ha porig ég a házad, pedig az elsőt is kénytelen voltál hitelre venni).U.i.: Én tettem OFF-ba a a hozzászólást.
-
daneel_hu
addikt
Én kötöttem.
Viszont csak magánszemélyként köthetsz, ergo ha céges a vásárlás akkor majd érdekes lesz ha bekövetkezik valamilyen Biztosítási Esemény.
Bár biztosítottak róla, hogy az Aegon (ők vannak a bizti mögött mint cég) elfogadja azt is, hogy céges a vas.
Úgyis hívott ma egy fószer onnan, majd megkérdem tőle hétfőn, ma nem tudtam vele beszélni.Fent van a neten a Biztosítási Feltételfüzet, ha kötni akarsz akkor olvasd el előbb.
Törésre biztosan fizet, kivéve ha 12 év alatti gyerek töri meg - de nyilván ha ilyesmi történik akkor a szülő max bevállalja.
Ami még fontos, hogy amennyiben 2 év után (tehát a gyári gari lejárta után) javíthatatlanul tönkremegy a tévé, akkor csak az avulásos ára térítik. Ami akkor már nem lesz túl sok.
De utóbbiban, tehát az avultatott árban nem vagyok biztos, elképzelhető, hogy itt teljes árat térítenek.Beégésre és ilyesmire nem fizetnek, ez biztos.
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple asztali gépek
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- PlayStation 5
- Hobby elektronika
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Linux kezdőknek
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Diablo II: Classic és Resurrected
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! 1TB Samsung 870 EVO 2,5" SATA SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Használt Vrtech Baby interaktív laptop gyerekeknek német nyelven
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 256GB Silver -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4306, 100 AKKSI
- 245 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i7-13650HX, RTX 4060 (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




Vhiktor