-
Fototrend
Opel topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
_seth_
veterán
válasz
Bandeee007
#99192
üzenetére
Elvileg már a 2014/8. havi nem érintett az olajpumpa felszívó ág/csapágy hibával, ettől függetlenül, ha ilyet vennél érdemes azt a bizonyos tömítést cserélni. Én kicseréltettem (2014/6. havi A20DTE), a kiszerelt teljesen hibátlan, rugalmas volt, szemben a korai A20DTE tulajok teljesen merev műanyag hatásúnak leírt tömítésével. A tömítés csere és a 10ekm/olajcsere sem mindenható, van aki írja ennek ellenére is, hogy megfordult a 2/3-as csapágy és kuka a motor. Lehet védeni a tipust, de sajnos a rossz hír teljesen jogos, minden héten jelentkezk egy pórul járt A20DTH tulaj az insignia fb csoportban, persze ahol a baj ott a segítség, már vannak erre szakosodott cégek akiktől jó áron lehet komplett felújított blokkot venni.
Az eredeti kérdésre visszatérve: FL insignia esetén a motor gondok töredékei az FL előttieknek, itt már lehet csak annyi motor megy tönkre mint bármelyik másik tipusból. Én mióta követem az insignia csoportot csak egy 2014 után hibás motorról tudok, de az a fórumtag sem volt túl bőbeszédű és km, szerviz adatok nem ismertek.
Amit érdemes megnézni, amit bármelyik másik autón, kifejezetten erre a tipusra jellemző hiba ennél az évjáratnál már nincs, elvben már az intercooler és szívósor közötti turbócső is tartósabb mint a korábbi modelleknél. Amennyiben van az AFL fényszóró tud rakoncátlankodni, erre van olcsó szaki aki megoldja. Csomagtérajtó kapcsolót az érdemes vásárlás után cserélni mindegyik modellnél évjárattól függetlenül. Rozsda nem jellemző 2014-es esetén, de ha dobsz egy linket akkor meg lehet nézni alaposabban.
És bár van insigniám, 10-ből 9 embert lebeszélek róla, mivel jellemzően mindenki olcsón venne korai évjáratot aminél valóban sok a hibalehetőség. A B insigniát annyira nem ismerem, de motorikus hibáról ott nem hallottam.
-
Tikakukac
titán
válasz
Bandeee007
#99198
üzenetére
Nem a kínálatban értem aljának, hanem magát a típust. Nézd meg az Accordokat vagy a németeket rendes motorral. Nem véletlen annyi az.
A reakció a dögnehéz kasztnit, kívül nagy belül kicsi méretet, minimum necces motor miatt jár. Face plafonig van bontós 2 literes dögvészekkel.
-
Tikakukac
titán
válasz
Bandeee007
#99192
üzenetére
Csak annyit mondok: nem véletlen vannak ezek oda árazva, ahova
Új hozzászólás Aktív témák
- AMX MD 702BL Touch - Érntős - falra szerelhető érintőpanel helységvezérlésre
- Secretlab MAGNUS Pro elektromos asztal - FULL EXTRÁS szett (2 monitor kar, PC tartó, kiegészítők...)
- Philips EP5441/50 automata kávéfőző - Patika állapot - Philips garancia 2027.03.19.
- TCL Elite 2.6kW és 3.5kW klíma AKCIÓ
- Smart home kiarusitas
- Akciós kisWorkstation! Dell Precision 3560 i7-1165G7 4.7GHz / 16GB / 512GB / Quadro T500 2GB FHD 15"
- Bluetooth hangszóró FM rádióval
- Apple iPhone 7/7 Plus szerviz alkatrészek, készletről akár másnapra!
- Eladó Samsung Galaxy A16 4/128GB fekete / kijelző alsó része hibás / 12 hó jótállás
- Eladó 1db Nokia steel hr hibrid okos óra dobozával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
