-
Fototrend
EA Origin
Új hozzászólás Aktív témák
-
Hunork
veterán
Üdv ismét!
A helyzet röhej!!!

Lásd fentebb pár hsz-el a problémámat.
(Origin fiók csütörtökön megszűnik, email cím, nick megváltozik, valami orosz/ukrán/örmény/kazah... idióta segítségével)
Péntek délelőtt a helyzet megoldódott. Telefon EA Support-tal, minden szép és jó, a nickem élt, a játékok ott voltak.
Mostanáig.
20.38-kor jött egy email innen: EA@em.ea.comEbben közlik, hogy sikeresen megváltoztattam az email címemet. Az üzenet azonban 9.14-kor képződött!!!
EKKOR beszéltem telefonon az EA ügyfélszolgálattal!!!! Még nem volt kész a fiókom rendbe tétele!
Most megint nem tudok belépni.
Jelszavak megváltoztatva (16 karakter, szám/kis és nagybetű), biztonsági kérdés hozzáadva, fiók helyreállítva.
És most megint semmi.
A különbség a korábbihoz képest, hogy most nincs új "sergeininja" nick, vagy megszólítás, csak közlik, hogy az email címet sikeresen megváltoztatták.
A Hunork név úgy ahogy van, nem látszik sehol, a Battlelog-ban sem.
Most valaki szórakozik velem? Soha nem történt még csak hasonló sem. Nincsenek ellenségeim.SOHA nem veszek többet Origines terméket, inkább leszedem torrentről. Ennyit az elvekről, amit a fiamnak mesélek.
Most egyfelől kinevet, hogy a többieknek ilyen gondjuk nincs, másfelől tiszta ideg ő is, mert nem fér azokhoz a játékokhoz, melyeket vagy összespórolt pénzén vette, vagy ajándékba kapta.Ma újra telefon pontosan 9 órakor, és immár rendőrség is, ha muszáj. Még ha egy rakás szabadidőmbe kerül is.
Elegem van.
30 ezer forintba kerültek a játékok. 4db.
Mindent megtettem, amit kértek az EA Supportnál, és amit Ti tanácsoltatok.
Vírusellenőrzés, Malware Fighter, Spybot lefuttatva, semmi probléma.
Én alaposan karban tartom a rendszeremet, a finn RegCleaner segítségével átnéztem az összes bejegyzést. Nem találtam semmi gyanúsat, főleg az elmúlt 2 napot alapul véve.Ha valaki tud érdemlegesen segíteni, vagy ezek után tanácsot adni, várom a válaszokat!
Bár a hétfői nap úgyis megy a telefon, elvileg hétvégén nincsenek.
Epedezve várok tanácsokat, hogy mit tegyek, vagy mi lehet a probléma? Valami beépült a Win rendszerbe? És semmi nem veszi észre? Valaki járt már így? 2 nap egymás után????Ezer köszönet előre is!
Új hozzászólás Aktív témák
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Használt iPhone 14 felvásárlás gyors, korrekt, biztonságos
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 256GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3074
- BESZÁMÍTÁS! ASRock H510M i5 11400F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 4060Ti 8GB Zalman T3 Plus CM 650W
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

