Új hozzászólás Aktív témák
-
axioma
veterán
válasz
donmackó #16459 üzenetére
Emlekeim szerint - lehet hogy edukacios cellal, mivel jogkovetkezmenye kiskorunal nem lehet - alairattak a gyerekkel is. Eleg az egyik szulo, o lesz a szamla jogi tulajdonosa. Viszont mintha gyerek hivatalos irata is kellett volna (alapvetoen szemelyi, lakcimkartya).
Megj. 10+ eve volt. -
donbig
tag
válasz
donmackó #12294 üzenetére
Ez így van. Haverom Norvégiában odaadta a benzinkutasnak, éjjel már használták volna, ha jól emlékszem az USA-ban. Az OTP biztonsági rendszere megakadályozta. Én vagy 15 éve mindig lekaparom CV kódot. Mostanában egy kicsit bele van nyomva a műanyagba, de pl. egy kisollóval óvatosan kapargatva el lehet tüntetni, plusz jól átfirkálom, így a másolás nem működik.
-
yogibear
addikt
válasz
donmackó #12022 üzenetére
Pontosabban:
OTP Visa bankkártyák digitalizálása érintéses mobilfizetéshez a Simple Plus alkalmazásban.De a Simple Plus meg még nem tudja az érintéses mobilfizetést, elvileg... mert ezt írják...
Mikor lesz érintéses mobilfizetés a Simple Plus alkalmazásban?
A legvégső verzióba kerül majd be, mivel ez a szolgáltatás technikai sajátosságai miatt nem tud párhuzamosan működni a régi és új alkalmazáson egyszerre, de addig is a megszokott módon eléred a régi alkalmazásban a szolgáltatást. -
viktorhu
veterán
válasz
donmackó #10473 üzenetére
Az új simple-be nem tették bele a fizetési modult, szóval én számítok rá. A Visa nem a Google Pay átvételét akadályozza, hanem a Visa-t a saját fizetési megoldásokba nem lehet beletenni, mert nekik nincs olyanjuk - mivel a Pay-re tettek. Ez is talán segíteni fog az OTP-nek elmozdulni a Google Pay irányába.
-
dptrsk
addikt
válasz
donmackó #3400 üzenetére
"A Bázis webKÁRTYA számlán jóváírás kizárólag a Bázis Számláról érkezhet, terhelés internetes vásárlás céljából, valamint a Bázis Számlára történhet a fel nem használt összeg visszautalásával."
A Bázis számla tetszőlegesen helyettesíthető bármilyen más számla nevével a hirdetményben minden számlánál szeepel ez a kitétel.A refund nem utalás, hanem egy kártyás fizetés visszaforgatása, azaz ott csak annyi történik, hogy a bank kap egy azonosító számot és azt visszakeresve jóváírja annak a tranzakciónak az értékét.
-
Razor1
aktív tag
válasz
donmackó #3198 üzenetére
Simple applikációban működik, ha már van, akkor csak hozzárendeled a regisztrált kártyád a mobilfizetéshez. Ha nincs, akkor letölt, regisztrálás e-maillel a Simple-be, bankkártya adatok megadása.
Persze csak android-os telón megy, egyelőre OTP-s Maestro/Mastercard kártyával:[link]
Új hozzászólás Aktív témák
- Dobozos HP Pavilion Plus 14-eh Fémházas Ultrabook -35% i7-13700H 16/512 Intel Iris Xe OLED 2,8K 90Hz
- BESZÁMÍTÁS! MSI MAG321QR 32 165Hz WQHD 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel - használt
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo ThinkPad T14 Gen 4 üzleti notebook - i7 1360P 24GB DDR5 RAM 512GB SSD Iris Xe W11
- BESZÁMÍTÁS! HP ZBook 15 G6 munkaállomás - i7 9850H 16GB DDR4 RAM 512GB SSD Quadro T2000 4GB WIN10
- BESZÁMÍTÁS! Asus TUF F15 FX506HM Gamer notebook - i5 11400H 16GB DDR4 RAM 512GB SSD RTX 3060 6GB W10
- 118 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 9 7945HX, RTX 4070 - UK billentyűzet
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone 16, Apple iPhone 16e, Apple iPhone 16 Plus, Apple iPhone 16 Pro
- AKCIÓ! Gigabyte B650M R7 7700X 32GB DDR5 1TB SSD RTX 3080Ti 12GB Cooler Master H500P WHITE 750W
- BESZÁMÍTÁS! ASUS STRIX B650E-E R7 7700 64GB DDR5 1TB SSD RTX 3080 10GB Thermaltake Ceres 500 850W
- Egyedi ékszerdobozka
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged