-
Fototrend
PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!
Aktuális:
Kölcsönjáték nyilvántartó
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sev!er
aktív tag
Sziasztok! Hogy tudnám átállítani fifa 14ben azt, hogy a kedvenc csapatom ne az legyen amit beállított a gép? Mármint a kedvenc és rivális csapat az bevan már állítva, tehát ha kick off-ra nyomok akkor az a csapat az első amit hoz, viszont az EA accnál nem azt mutatja és ha pl a gyakorlásra megyek akkor is az a csapat az alapértelmezett. Köszi!
-
Sev!er
aktív tag
Sziasztok! Tudnátok abban segíteni, hogy mitől lehet az hogy lefagy az AC4em? Mindig máskor csinálja, de ma már lefagyott vagy háromszor. Előre is köszi!
-
Sev!er
aktív tag
Sziasztok! Hogy lehet Fifában átváltani a "fő" csapatot? Kedvenc csapatnak már be van állítva, viszont az IDm mellett más csapat van, és ha rámegyek a gyakorlásra akkor is csak azzal a csapattal tudok. Köszi!
-
Sev!er
aktív tag
Köszi! Tehát ha csinálok 4 új acc-ot (régieket eltávolítom) akkor mindegyiket állítsam be primary-nek? És akkor ha valamelyiken a 4 közül befizetem a ps+t akkor majd lehet multizni a másik 3 primary-vel is? Vagy elég lenne egy primary acc és a maradék 3 nem primary? (Ezt a primary nem primary dolgot ugye be lehet állítani a ps4 beállításaiban?) köszi!
-
Sev!er
aktív tag
Tehát ha lehetne én is csinálnék magamnak egy másik accot (saját névvel), de csak akkor ha tudnék játszani az összes játékkal amit a fő accra feltettem.
-
Sev!er
aktív tag
Sziasztok! Mától én is ps4 tulaj lettem. A kérdésem a következő lenne. Négyen vagyunk testvérek, így én mint a legidősebb regisztrált egy psn accot. Mivel nem akartam a közös accnak a saját nevemet adni, így kitaláltunk négyen egy nevet és az lett az ID. Viszont utána rájöttem, hogy lehet sub accountokat is csinálni, tehát csináltam már kettőt a két kistestvéremnek. Ez most akkor, hogy is fog működni pontosan? Pl. ha multizni akar valaki, akkor majd a saját IDjét (sub acc IDjét) fogja mutatni névnek, vagy hogy? Vagy ha én csinálok egy teljesen új accot akkor pl. a játékok hogy lesznek? Mert akkor ugye adott egy main acc azon belül 2 sub és csinálnék egy teljesen újat akkor azzal tudnám használni azokat a játékokat amelyeket már előtte a fő accal használtunk? Köszi szépen előre is.
-
Sev!er
aktív tag
Sziasztok! SOS help kéne! TVt akarok venni 150k-ért max. 42colosat néztem. 3D nem kell, full HD, smart, wifi igen. PS4hez lesz leginkább használva. Milyet tudnátok ajánlani. Előre is köszi!
-
Sev!er
aktív tag
Tehát akkor ahogy én itt olvasgattam a hozzászólásokat HUN accot kb felesleges csinálni? Én leginkább nem digitálisan veszek majd játékokat (tesoméknak lesz a ps aztán ajándék stb stb), és ők is leginkább csak multizni fognak, viszont DLC az nagyon kéne majd. Szóval ebben az esetben is UK/USA vagy legyen a HUN? köszi!
-
Sev!er
aktív tag
Sziasztok! Ha nincs még psn accom és mostanában akarok regisztrálni és szeretném majd használni a játékokat multiban is akkor szerintetek milyen országot érdemes beállítani? UK vagy HUN? köszi!
-
-
Sev!er
aktív tag
Sziasztok!
Most akarok routert vásárolni a ps4hez és ezt néztem ki: [link]. Szerintetek jó lesz ez hozzá? 120-as netem van hozzá. Nyilván azt szeretném, ha szakadás nélkül menne majd a wifi kapcsolat és hogy normális sebességgel tudjak majd leszedni frissítéseket, játékokat wifin keresztül. A gép maga olyan 10-12 méterre lesz a routertől.
köszi!
Új hozzászólás Aktív témák
- 227 - Lenovo LOQ (15IRX10) - Intel Core i7-13650HX, RTX 5060
- REFURBISHED - HP USB-C Universal Dock G1 (DisplayLink)
- AKCIÓ! Dell Latitude 5455 14 FHD+ üzleti notebook - Qualcomm X Plus X1 16GB DDR5 512GB SSD W11
- Xbox One / Xbox Series játékok
- 228 - Lenovo LOQ (15IRX10) - Intel Core i7-13650HX, RTX 5060
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

De okés akkor még ezt átgondolom! Köszi
Kendek