-
Fototrend
PlayStation 5 összefoglaló
A túlzott offolás és a konzol vs PC téma nem megengedett!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Faresz29
aktív tag
Sziasztok!
Hol érdemes most venni PS5 pro-t + lemezmeghajtót?
-
Tegnap megvettem a D4-et lemezesen. Berakom, aszongya 2.5 óra a telepítés.
Mondom jó, bekapcsolva hagyom a gépet estére. Reggel jövök ki, a gép alszik. Elindítom, erre a zseni felrakta a lemezről a játékot, de a letöltendő tartalmat már nem szedte le (azt a 70GB-ot), ha nem simán elküldte alvóba a masinát
Tényleg le kell mondanom lassan erről a lemez b.zulásról, mert kitépem a hajam

-
swaggie5
csendes tag
The Last of Us DualSense kontroller kapható lesz esetleg valamelyik hazai forgalmazónál? Van valakinek infója róla?
-
vm93hun
aktív tag
válasz
l.skywalker
#192455
üzenetére
Armored Core-t PS1-re nem lehet értelmezhető áron találni, úgyhogy ez most nekem is egy jó hónap lesz.
-
oriic
HÁZIGAZDA
válasz
Xaels
#192485
üzenetére
Álltalában szerintem ha ilyen lekapcsolások vannak, akkor a legtöbb cég refundot ajánl fel (vagy automatikusan meg is csinálják)
Látod erre mondtam hogy ha tetszik valami szívesen költenék rá támogatás címszóval, de nem úgy hogy fél év múlva bezárják az egészet.
(ahogy írtam is nekem ez volt a megdöbbentő, hogy ilyen hamar megtörtént) -
Xaels
félisten
válasz
oriic
#192484
üzenetére
Jól olvasom, hogy refundolnak azoknak akik költöttek a játékra a S1 megjelenésével? Respect nekik ha ez így lesz. Sajnálom, hogy így alakult mert a játék alapjai nem voltak szerintem rosszak, de gyakorlatilag egy olyan időszakban jelent meg amikor halálra volt ítélve. Jött a Valorant új szezonja és a FragPunk körül is nagy volt a hírverés, így teljesen el lett nyomva. A konzolos megjelenést 1db videóval letudták, kellett volna nyomni a videókat, a tartalmakat.
-
oriic
HÁZIGAZDA
-
S e t h
nagyúr
-
-
ProEvoFan
nagyúr
válasz
l.skywalker
#192455
üzenetére
Fasza. Prince of Persia
Ki is veszem a kívánságlistámból. -
F-ECT$
titán
válasz
republic666
#192468
üzenetére
Jajjj neee!!! Spoiler!!!!
Egyébként tényleg van benne ilyen? És csak a VR kiadásban vagy az alapban is?

-
F-ECT$
titán
válasz
Ctrl+Alt~Del
#192467
üzenetére
Értem, amit mondasz, csak rohadtul nem értek vele egyet. Vagy akkor soha senki semmilyen játékról ne írjon le itt 1 szót se, mert tuti lehet találni valakit, aki szerint ez spoiler.
Aki parázik a spoilerektől, az ne jöjjön ide. A többeik meg hagy beszéljenek normális keretek között a játékokról. Szerintem.
-
Ryoo
senior tag
válasz
Ctrl+Alt~Del
#192436
üzenetére
Ez jó ötlet, megmondom neki!
-
LeventeV
őstag
válasz
undercover
#192470
üzenetére
En is figyelemmel kiserem ezt a jatekot es eleg erdekesnek tunnek a mechanikak. Az ip nem igazan volt tulhasznalva, en a PS3-as cimmel nem is jatszottam, csak a PSP-sekkel.
-
Beegabor81
tag
válasz
undercover
#192470
üzenetére
Ezek az anime arénaharc játékok a legolcsóbb, leglustább pénzlehúzás kategóriába tartoznak. Minden shounen animéből csak ilyet tudnak csinálni, uncsi
-
Engem bosszant, hogy valakit bosszant a spoiler. Jó lenne, ha figyelembe vennétek és nem bosszankodnátok...
-
undercover
őstag
Nem tudom rajtam kívül vannak-e itt rajongók... De viszem akkor én a zászlót

Legutoljára a PS3 időszakban jött Bleach játék konzolra... Szóval most az anime sikeressége miatt ismét visszatér.
Megjelenés 03.21.
-
TBT
addikt
Assassin's Creed Shadows: Launch Cinematic TV Reklám
...In dö sadóz.

-
Ctrl+Alt~Del
őstag
válasz
F-ECT$
#192465
üzenetére
Az, ami a másikat zavarja. Még akkor is, ha szerinted nem az. Vagy téged nem zavar. Nem értem ezen mit nem értesz.
De akkor pár példa:
- Az első küldinél, amikor megkapod azt a klassz lándzsát
- Jól néz ki szerintem az a dzsungeles pálya
- Jók a beszólásai a törpének
- Szerintem túl rövid az ijesztgetős rész rögtön a fejezet végénstb.
-
F-ECT$
titán
válasz
l.skywalker
#192455
üzenetére
Arcade paradise valaki? Nekem fel volt írva, aztán persze lehet törlöm 10 perc után, de egy esélyt adok neki.
-
itroh
tag
Sziasztok!
Hunt Showdown-t 1896 játsza még valaki?
Jó lenne társnak egy-két arc, ne csak randomok... Nameg ritkán futok össze magyarokkal. -
zsotesz81
senior tag
válasz
l.skywalker
#192455
üzenetére
UFC 5 pont most volt akciós, még húztam a szám, hogy drága, tudtam én , hogy nem kell megvenni
-
Frod
addikt
válasz
l.skywalker
#192455
üzenetére
Szuper, PoP-nak örülök, a jó vélemények miatt kíváncsi vagyok rá, viszont metroidvania szűzként (csak a Benedict Fox-ot játszottam zöld oldalon) sose vettem volna meg.
-
Nayrobi
őstag
válasz
l.skywalker
#192455
üzenetére
PS+ Extra:
UFC 5 | PS5
Prince of Persia: The Lost Crown | PS4, PS5
Captain Tsubasa: Rise of New Champions | PS4
Mobile Suit Gundam Battle Operation Code Fairy | PS4, PS5
Arcade Paradise | PS4, PS5
Bang-On Balls: Chronicles | PS4, PS5
You Suck at Parking | PS4, PS5
Syberia – The World Before | PS4, PS5PS+ Premium:
Arcade Paradise VR | PS VR2
Armored Core | PS4, PS5
Armored Core: Project Phantasma | PS4, PS5
Armored Core: Master of Arena | PS4, PS5 -
Bencus88
nagyúr
válasz
l.skywalker
#192455
üzenetére
megint szuper, a prince of persia fel volt Írva a listára.
Konkrétan március van és Nekem már bőven megérte az éves dÍjat, főleg hogy felesbe fizettem
-
válasz
Zsolty20
#192449
üzenetére
Mindenkinek más a hozzáállása, és ezt tiszteletben kellene tartani. Téged nem zavar a spoiler, engem nagyon. Szeretném átélni a dolgokat úgy, ahogy a készítők megálmodták, és ha előre tudok bizonyos sztori vagy mechanikai dolgokat, akkor az bizony rontja az élményem. Éppen ezért nem nézek trailereket sem, max teasert. Hogy az ilyenek bizonyos embereket nem zavarnak, tök jó, de el kell fogadni, hogy másokat igen.
-
melega
őstag
Valaki játszik ps 5 ön a Kingdom Come Delivarence 2 vel?
PS 5 re is jön, vagy jött ma gigányi frissítés, meg gyári mod.
Nem tudom a gyári modok nem e tiltják le a trófeákat, mert nálam a Faalout 4 be letiltották.
-
Zsolty20
senior tag
válasz
Ctrl+Alt~Del
#192438
üzenetére
Azt tudtad, hogy Darth Vader Luke apja? *meglepődött pikachu fej*
Ha bármilyen spoiler eltudja rontani bárkinek a szórakozását, az baj. Egy dolog ha valaki leír valamit, de nem biztos, hogy igaz, átélni meg megint egy másik dolog. Persze, lehet használni, de szerintem mára rohadtul túl van tolva...mint nagyon sok minden.
-
S e t h
nagyúr
válasz
F-ECT$
#192442
üzenetére
Nem tudom mennyi időt vesz el a mobile gaming, de az nálam nagyon kiesett, inkább olvasok a telón.
Korábban sokat nyomtam, ezt váltotta ki a pc plusz konzol, azóta kvázi időpazarlás számomra minden játék telón, főleg a kis kijelző miatt.Egyébként valóban nem könnyű, sőt szinte lehetetlen menedzselni. Nálam például a sport+konzol között leng az inga és gyakorlatilag csak akkor tudok játszani, ha adott napon éppen nincs edzés.
Család, meló mindent felülír és a hobbikra fordítható időtartam ezzel együtt rövidül.
Talán ezért is lepem meg magamat időnként egy-egy megjelenés idején egy szabis nappal, amikor kvázi csak a játék van és én, mint régen.
Multi meg Lineage 2 volt utoljára és utána el is engedtem, a kölykökkel való, időnkénti Fortniteot még annak is alig nevezném, mert rövid időszak volt.
-
-
raziel01
veterán
[link] Last Case of Benedict Fox: Definitive Edition 939 Ft
Lovecraftian Metroidvania Game
[link] videó[link] Forgotton Anne 709 Ft [link] videó
[link] Death's Door 1.872 Ft [link] videó
[link] DOOM Anthology 9.765 Ft
összes doom + összes dlc[link] DOOM Eternal Deluxe Edition - PS4 & PS5 6.497 Ft (csak az eternal+dlc-i)
-
Szoke1982
senior tag
The First Berserker: Khazan l Rovelion [link]
-
F-ECT$
titán
válasz
polonic
#192425
üzenetére
2 gyerek van, rohadt nehéz játszani. Hétköznap meló, ügyek intézése, gyerekek menedzselése, stb. Nálunk 9 körül van fekvés, és utána van 2-3 óra, amikor lehet az asszonnyal csinálni valamit vagy játszani. Hétvége egyébként kb ugyanez, csak napközben rokon / barát látogatás, ház körüli dolgok, főzés, családi programok, stb viszi el az időt, így ekkor is csak az este marad.
Épp ezért éves szinten nekem kb 200-250 óra játékóra jön össze. Napközben egyébként néha van 10-20 percem, olyankor viszont max a mobilon veszek elő valami kis gyorsan letolható játékot.
Ha valamire nagyon rápörgök, és a meló épp megengedi, akkor napközben is le-le tudok ülni 1-2 órára, de ez ritka.
A közös multi is ritka, bár szerencsére a haveri kör is jórészt este ér rá, a HD2-be pl sikerült 100 órát belerakni 2 hónap alatt, de akkor szinte minden este le tudtam ülni velük egy picit játszani.
Eszembe jutott, hogy veszek egy Portalt, hátha azt többször elő tudnám venni napközben is azokra a 10-20 percekre. -
F-ECT$
titán
válasz
Ctrl+Alt~Del
#192438
üzenetére
Ez esetben visszafordítom a fegyvert: ne te mondd meg nekem, hogy én mit tekintek spoiler definíciónak

Idézek a wikiről, ami persze nem "hivatalos", de azért mégiscsak valami konszenzus van mögötte:
A spoiler is a piece of information about a narrative work (such as a book, film, television series, or a video game) that reveals plot points or twists.
Ahhoz hogy lehessen beszélgetni a játékokról, elkerülhetetlen, hogy kiderüljön róluk ez az. A nagy fordulatokat azért mindenki érzi, hogy nem kellene elárulni, de ilyen apró technikai infókon ne akadjunk már le, hogy hány boss van. Aki meg érzékeny, az ne jöjjön akkor olvasgtani a játékról, ha épp azon pörög a topic

-
raziel01
veterán
válasz
F-ECT$
#186352
üzenetére
Valiant Hearts nekem eddig kimaradt. Már ezer éve le van töltve. Végre rászántam magam.
Azt kell mondanom ingyen főleg jó de pár ezret is megérne. Hiába 11 éves játék, nem veszített semmit a látványból. Logikai feladványok, érdekes karakterek. Attól, hogy nagyrészt nincs benne beszéd teljesen adta magát a sztori.
4-5 óra alatt végig lehet vinni. 1-2 helyen elakadtam így kb 6 óra lett a vége. 9/10[link] Valiant Hearts: Coming Home
2. rész pont akciós 3.354 Ft -
Szoke1982
senior tag
válasz
S e t h
#192433
üzenetére
Elsőre nekem is mehh.. érzés volt , de aztán jött az első boss legalább addig próbáld ki!
A demó végén meg boss challenge mód lesz ! Szerintem tetszene egy próbát megér, de jah azért az ára is lejjebb van mint például Khazan-nak, de ennyiért ajándék 🎁 lesz ! Főleg ha még olcsóbb lesz akciósan majd. De én is akkor veszem meg majd! (Ha jó lesz!)
De idén annyi játék lesz , hogy na.. ráér bőven! -
Ctrl+Alt~Del
őstag
válasz
F-ECT$
#192435
üzenetére
You are gravely mistaken, ahogy az angol mondaná.
A spoiler bármilyen olyan információ, ami adott egyén szórakozását elronthatja egy vágyott tartalommal kapcsolatban. Spoiler lehet az is, hogy ki a gyilkos, vagy mi a történet vége, de akár az is, hogy a játék második felében lesznek harcok, az elsőben csak csimpaszkodás.
Ugyanúgy, ahogy a kommunikációra is igaz, mindig a fogadó fél szűrője dönti el, hogy egy adott megjegyzés sértő-e. Lehet sértő akkor is valakinek, ha szerinted az nem az.
Ugyanígy működik a spoiler, ne te mondd meg, hogy másnak mi az. Ezért találták ki a spoiler tag-et.
-
válasz
l.skywalker
#192430
üzenetére
+1
-
F-ECT$
titán
válasz
Szoke1982
#192394
üzenetére
Mindig vannak hiperérzékeny emberek, akiknek már az is spoiler, hogy a GoW-ban harcolni kell...
Valójában az a spoiler, ami olyan nagy / jelentőségteljes dolgot sőt még inkább fordulatot leplez le, ami nem derül ki a hivatalos marketing anyagogból. Persze kinek mi a nagy, de a bossok száma bőven nem az. (Bele lehet magyarázni persze.)
A mai világban menő mindenen megsértődni, és behisztizni, de amikor ez a spoiler para a sima, hétköznapi beszéd kárára megy, akkor érdemes elgondolkozni rajta, hogy 1-2 ember érzékenységét kell figyelembe venni, vagy az összes többi jogos érdekét, hogy érdemben tudjon beszélgetni arról, amiért ide jött.
-
Frod
addikt
válasz
polonic
#192425
üzenetére
Bár nem nekem szólt a kérdés, de: sehogy.
Gyerek óta a multi gyakorlatilag megszűnt, hétvégén reggel van 1-1 órám mielőtt kel a család, azt is úgy, hogy emiatt még hétvégén is ébresztőre kelek!
Hétköznap esték 95%-a kuka, a gyerek eleve későn fekszik, ha meg épp hamarabb, akkor párommal nézünk valamit v alszunk. (az utóbbi időben inkább filmeket, a sorozatok is teljesen felejtősek, semmi újba nem kezdünk)
De már csak kb 10 év, és minden rendben lesz!
-
ProEvoFan
nagyúr
Elvileg ma jelentik be a ps+ extra játékokat?
-
-
polonic
félisten
-
S e t h
nagyúr
Nem kizárt hogy én néztem el a dátumot, akkor szomorú leszek, mert rákészültem már, hogy az a nap erről fog szólni.
Kivéve ha gyenge lett.Haver mondta 1-2 napja, hogy meglepődött, mert a haveri listáján lévő egyik tag egész nap a Shadowst tolja és nem tudja, hogy kiszivárgott példányhoz jutott-e hozzá(Playstationon???) vagy kapott korai hozzáférést, mert egyébként youtube tartalomgyártó, viszont nem nagy elérésű.
Ha utóbbi igaz, akkor az Ubi bevet most mindent a siker érdekében.
-
spleenszuru
őstag
válasz
S e t h
#192418
üzenetére
Azt valószínűleg én is megvárom, mivel még mindig nem döntöttem el, mire vegyem meg.
20-21 amúgy is HO lesz, nem sok munka lesz ott elvégezve..
Wesder fórumtárs kommentje rám éppen érvényes is.

Nálam 2 Ubis preorder volt eddig, a Motorfest, és az Outlaws, egyiket sem bántam meg, ill. szeretem a korábbi játékait is.
Mindig azon kapom magam, hogy legalább egy Ubi címet folyamatosan játszom, míg más címeket is nyomok. -
S e t h
nagyúr
válasz
#29263560
#192417
üzenetére
Hónapok óta porosodik az Xbox, gamepass is lejárt, az Avowed miatt kapcsoltam majdnem be, de inkább megvárom kékben.
Most meg amikor felmerült, hogy Sonyra legyen Split Fiction, akkor mondtam, hogy újra eljött az Xbox ideje, mert apának a Ps-en vannak barik, gyereknek meg Xboxon és ő fogja majd velük tolni, ha itthon a végére értünk.
Szóval nem, az AC az én könyvtáram ékköve lesz, másikon Split fiction, nem kerülgetjük egymást.
-
S e t h
nagyúr
válasz
spleenszuru
#192413
üzenetére
Megvárom 18-ai a teszteket, de érik egy március 20-ai ma a tököm megy be dolgozni szitu, bár nekem kihívás lenne éjféltől tolni, mint néhány haver csinálja, reggeltől viszont teló kikapcs, család el, ninja ON.
Talán utolsó alkalom, hogy ubi esetében day one toljam valamelyik alkotásukat.
-
#29263560
törölt tag
válasz
spleenszuru
#192413
üzenetére
Játszhatja Ubi+-ból is, nem kell azt megvenni Day1.
-
S e t h
nagyúr
válasz
Bad Pritt
#192404
üzenetére
Ínséges időnként élem meg az idei időszakot, nem tudok mire költeni, régi játékok között kotorászok, vagy csak szimplán kicsit most szelídült a bennem élő gamer lelkesedése.
Az AC Shadows, Khazan duótól várom, hogy kibillentenek és adnak néhány óra olyan élményt ami miatt élvezet lesz újra képernyő elé ülni.
Az Alan Wake 2 simára polírozta az agyam....
-
_drk
addikt
válasz
S e t h
#192396
üzenetére
Én azt hittem ez exkluzív lesz, de most nézem, hogy jön mindenre.
Így lehet esélye.
Trailerből ítélve az egész játék furán néz ki(nem a grafika), nem éri el az inger küszöböt. Ilyenkor jön be az, hogy a mai mezőnybe 70euroért inkább skip, jó lesz az majd akciózva vagy szolgáltatásba.
Ha nem került nagyok sokba akkor jó.
Később amúgy ha tényleg jó a játék akkor a hype felviheti a számokat. -
Bad Pritt
félisten
Én pont ellentétes utat jártam be.
Bejelentéskor felkeltette az érdeklődésem, aztán azóta rendesen lelohadt a kíváncsiságom, a demo is jó volt, de semmi különleges. Wishlistre rápakoltam én is, 10-15K között szerintem beszerzem, de egyáltalán nem érzem day 1 must have-nek. -
#29263560
törölt tag
válasz
Ctrl+Alt~Del
#192402
üzenetére
Nem GamePass-os.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban tilos:
• hirdetni
• konzol vs PC téma
- BestBuy topik
- Robotporszívók
- Samsung Galaxy S21 FE 5G - utóirat
- Villanyszerelés
- Crypto Trade
- Milyen okostelefont vegyek?
- OFF TOPIC 44 - Te mondd, hogy offtopic, a te hangod mélyebb!
- Sorozatok
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha különkiadás – Bors
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- További aktív témák...
- Újszerű Sony PS4 500GB + 1db DUALSHOCK 4 kontroller
- PS Vita 2000 japán dobozos újszerű állapot, új aksi, 16 GB Sony, 256 GB SD kártya, hordtáska
- Nintendo Switch játékok: Mario Wonder, Rabbids/Zelda TOTK/Hogwarts/Garfield/Tetris/Burnout Paradise
- Xbox Series X+ kontroller+ akku
- Raspberry Pi 5 + Recalbox retro játékkonzol
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i5 12400F 16GB DDR4 1TB SSD RTX 4070 12GB Zalman S2 TG GIGABYTE 750W
- Xiaomi Redmi A5 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Eladó egy oneplus 9 pro 256/12
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- Konzol felvásárlás!! Xbox Series S, Xbox Series X
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest

Mondom jó, bekapcsolva hagyom a gépet estére. Reggel jövök ki, a gép alszik. Elindítom, erre a zseni felrakta a lemezről a játékot, de a letöltendő tartalmat már nem szedte le (azt a 70GB-ot), ha nem simán elküldte alvóba a masinát

(ahogy írtam is nekem ez volt a megdöbbentő, hogy ilyen hamar megtörtént)


RangerFox
