-
Fototrend

Új hozzászólás Aktív témák
-
beleszólok
senior tag
OK, rosszul kérdeztem, kicsit szétszórt vagyok: az érdekelne valójában, hogy nagyobb adatmennyiség továbbítására illik-e használni (nagyobb alatt 10-100MB-okat értek) vagy ilyesmire nem szokták használni?
A másik, ehhez kapcsolódó dolog: mi van, ha egy platformfüggetlen alkalmazást akarok írni, aminek elvben ki kellene szolgálnia PHP, Java, Python stb. frontendeket is? Mit lehet erre használni, ami még nem ágyúval verébre kategória? (fel akarok dolgozni logfájlokat, de a megjelenítést szeretném teljes mértékben leválasztani a tényleges feldolgozásról)
A POSIX queue már eleve ott elvérzik, hogy egy alapkiépítésű windows-on (tudtommal) nincs ilyen - így a POSIX már csak érdekességképp jön szóba.
Új hozzászólás Aktív témák
● olvasd el a téma összefoglalót!
- Apple iPhone 14 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen
- BESZÁMÍTÁS! Asus H370 i7 8700 16GB DDR4 512GB SSD RX 5600 XT 6GB Zalman S2 TG Cooler Master 650W
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3972
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 4650G 16GB DDR4 500GB SSD RTX 2060 Super 8GB Rampage SHIVA ADATA 600W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest


