Új hozzászólás Aktív témák
-
Urshini
tag
Nincs Heat Online és nem is lesz. Az Invictus már egy ideje csak mobil programokat fejleszt. Ennyi egyelőre, talán majd 10 év múlva átgondolják és készítenek valamit.
Ahogyan NNC Willy fogalmazazott: kipróbáltam nagyon sok online nascar játékot, de pont azok hiányoztak belőle amitől jó volt a HO-ba. Hiába játszol valódi emberekkel/ellen valahogy olyan mintha csak AI lenne a játékban.
-
Urshini
tag
Én úgy gondolom, hogy a Heat Online tartalma még ma is nagyon szinten van, grafikailag fel lehetne dobni és elindítani újra. Új plusz játékmódokat meg a legegyszerübb kitalálni. Én a PT-vel nem játszottam, a Level-R-t és a Maggiet utáltam... de a Heat az nagyon ott volt elejétől a végéig. Napi szinten mentem föl akár 1-1 versenyre is.
-
Urshini
tag
Elsején délután sikerült mennem 6 TA versenyt, 45-60 körösöket. Így sok kilóméterrel, pozitív érzéssel búcsúztam el a játéktól így kicsit több, mint 4 év után. Remélem az Invictus idővel készít majd egy újabb kedvencet, mert amik vannak jelenleg azok valahogy olyan semmilyenek.
Goodbye Heat Online! Nagyon sokan szeretünk!

-
Urshini
tag
A szerver megy, utolsó nap!
-
Urshini
tag
Én az előbb már nem tudtam bejelentkezni, nem találta a login szervert. RIP.
-
Urshini
tag
Irták páran, hogy nekik így nincsen kedvük játszani már, hogy lekapcsolják a szervert. Én úgy gondolom, hogy mivel lehet ilyen játék nem lesz több ezért pont minnél többen kellene fölmenni ebben a rövid időszakban. Ha meglenne a kis városka akkor egy zárást el tudnák képzelni ott kint...
Imádtam/imádom a team CTF és TA versenyeket. És sajnálom, hogy régi általam kedvelt Heatből nem maradtak meg képeim. Első TA Intimidiator bajnokságomat 5 század másodpercel nyertem, nagyon jó meccsek voltak. Akkor még volt olyan event/bajnokság amin csak a bizonyos serleg birtoklásával lehetett indulni.
Igazából még így a vége eleőtt is felnézek napi 3-4 TA versenyre még úgy is, hogy a jelenlegi rating rendszer nem tetszik.
És egy kép a statomról (ez a 48-as 94-es szintnek felelt meg a Heatben):

-
Urshini
tag
Hát úgy néz ki hamarosan lezárul egy korszak és a Heat Online versenypályái bezárják kapujukat. Visszatekintve kicsit fájó ez, mert 2010. december óta nagyon sok játékórát töltöttem el az arénában. Megismertem pár nagyon jó embert (görög, japán, kanadai) akikkel emailben tartani fogjuk a kapcsolatot.
Emlékszem 2011 és 2012-ben nagyon sokakkal illegális játékosoknak számítottunk, hiszen csak USA és Japán régióiból játszhattak hivatalosan. Ennek ellenére tudta mindenki, hogy a Földünk minden pontjáról játszanak, sőt a magyar fő fő fő admin LightningMcQueen magyar nyelven segített a magyar játékosoknak, akiknek problémái akadtak. Jó volt a régi Heat és annak ellenére ezzel játszottunk és nem a LevelR-el, hogy naponta benne lehetett a levegőben az IP bann.
Aztán eljött a LevelR migráció ideje, ami meglátásom szerint nem több játékost hozott, hanem pont emiatt csökkent a létszám. Ez idő tájt és ez után tűntek el a magyar adminok is sajnos. Pár hónapja meg a Maggie teljesen tönkrevágta a Heat Online érzést és a törzsgyökeresek által szeretett mini várost is eltüntette. Eltűntek játékmódok, nagyon régóta bevált funkciók, CP-ért vásárolt pernament kocsik a garázsból.
Így a pár napja kiirt bejelentés után már érthetőek a nyilatkozatok és, hogy miért nem kaptuk vissza a vásárolt eltűnt járgányokat. Már a Maggie átállásnál érdekesnek találtam, hogy saját magukat szidták - hiszen ők programozták eddig is a Heatet - azzal, hogy "kaotikus a program és a jelenlegi formában nem tudják fejleszteni". Valójában már ekkor benne lehetett a levegőben a bezárás csak még nem mondták ki. Sajnálom, hogy ezt tették, mert a Maggie csak rossz dolgokat hozott, de ennek ellenére a régi szép emlékek megmaradnak.
Véget ér egy korszak, és meg kell köszönni a régi admin gárda kiváló munkáját részemről kiemelve LightningMcQueen és TheMustard-ot. Úgy látom, hogy sajnos csak remélhetjük, hogy lesz egy Heat 2 ami az eredeti érát tudja átadni.
Üdvözlettel: sok (TA és CTF) bajnokságot megnyert B^P és HuNT crew boss.
Tudom, hogy ez eredetileg LevelR fórum volt, de le kellett irnom úgy is, hogy esetleg kapom a sarat. PT-vel nem játszottam soha de ha olyan volt, mint a Maggie akkor jobb is.
Új hozzászólás Aktív témák

- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Hegesztés topic
- Sokkal jobb ajánlat lett elődjénél az iPhone 17e
- Sorozatok
- Lakásfelújítás támogatási program (2021)
- BestBuy topik
- Mikrotik routerek
- TP-LINK routerek
- Meghozta a régóta várt asztali Ryzen APU-kat az AMD
- További aktív témák...
- Használt Bonsen VS1900 vákuumos fóliahegesztő
- AKCIÓ! LENOVO ThinkPad P15 Gen1 munkaállomás - i7 10875H 16GB DDR4 512GB SSD Quadro T1000 4GB W
- Nvidia Quadro M2000/ P2000/ P4000/ RTX 4000/ RTX 5000/ RTX A2000
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! MSI B650 R7 7700 32GB DDR5 1TB SSD RX 9070XT 16GB LIAN LI LANCOOL 217 Wood 750W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
