Új hozzászólás Aktív témák
-
Badman 4ever
őstag
válasz
radi8tor
#6741
üzenetére
Tudom, én is ezért választottam anno ezt, az egy tányér ereje. De csak szekvenciális írásban és olvasásban gyors, a véletlenszerű elérése nem épp a legjobb, legalábbis a PH! tesztjei szerint (mondjuk ez nálam épp lényegtelen, csak az adatokat tartom rajtuk, a rendszer egy 160 GB-os Samsungon van).

-
Badman 4ever
őstag
Tudtam, hogy népszerű a HD502HJ, de hogy ennyire? A boltban ahova mentem a sajátom párjáért ott is mondta az ember, hogy 2 hét a rendelési idő, mert iszonyatosan gyorsan leszívják a raktárkészleteket ebből a típusból, a másik boltban pedig volt összesen egy darab, amit sikerült elhoznom.
-
Badman 4ever
őstag
válasz
radi8tor
#6729
üzenetére
Az adatlapomon látod, semmi extra, ez ilyen fél-szoftveres megoldás, ha jól tudom. Silicon Image Sil3512 PCI-SATA adapterről van szó, a gép bootolása után bootol ennek is a BIOS-a és oda a CTRL+S kombinációval belépve lehet kezelni a RAID köteteket (meg van mély formázás is egymagában álló lemezekhez).



-
Badman 4ever
őstag
Napi buta kérdés, lehet úgy RAID 1-et létrehozni, hogy az egyik HDD félig tele van, mármint megoldható, hogy a már meglévő adatokat is áttükrözze a rendszer a másik HDD-re és ne kelljen leürítenem?
Új hozzászólás Aktív témák
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Gumi és felni topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Samsung Galaxy Watch8 és Watch8 Classic – lelkes hiperaktivitás
- E-roller topik
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Kedvenc zene a mai napra
- Kicombosította az M5-ös SoC-családot az Apple
- Megérkezett az Apple 5K-s, 120 Hz-et biztosító monitora
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


