-
Fototrend
Rainbow Six Siege







Új hozzászólás Aktív témák
-
-
Terminator17
senior tag
Hali. Kik voltak előző seansonba illetve a mostaninál diamond ok?
-
-
CJ4567
nagyúr
Következő mid-season patch röviden:
Lion nerf (megállsz miközben látható vagy akkor eltűnsz, 3 helyett 2 charge, 20mp töltési idő 10mp helyett)Jäger ADS-e nem szedi szét a Hibana X-KAIROS-át
Blitz 5 méterig flashel 8 helyett, 5 helyett 4 flashe lesz
Vigil álcája 30 helyett 12mp-ig fog tartani, de 6mp alatt töltődik vissza 12mp helyett (túl erősnek találtak Vigilt az Ela nerf óta)
Hibana elveszti a claymoreját (Azzal indokolva, hogy túl nagy a pickrateje, és Thermitehoz képest jobb tűzharcokban, és a fegyvereihez még nem akarnak nyúlni, és remélik, hogy Thermite népszerűbb lesz ez miatt)
Ying smoke helyett claymoret fog kapni
LMG buffok: Zofia LMG-E-je 32 helyett 41-et fog sebezni, Ying T-95 LSW-je 34 helyett 43-at, Capitao M249-e 34 helyett 48-at (Most azok örülnek, akik nyitottak rá legendaryt
), viszont Fuze 6P41-e 47 helyett 46-ot. -
Kaslerka
tag
Sziasztok!
Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy mit kellene csinálnom, hogy kompatibilis legyen a skype a játékkal?
Eddig jó volt, de most nem indul el a játék ha a skype-on hívás van. Lenn marad tálcán és ennyi. Ha valaki találkozott már a problémával és tud segíteni, azt megköszönném. TS-t nem szeretem, azt ne írjátok, hogy használjam azt. Köszi.
-
manoka
csendes tag
-
manoka
csendes tag
En meg csak masfel honapja tolom, de imadom. Tuti velem van a baj 😂😂😂
-
L_YKing
addikt
válasz
AD4MINATOR
#7084
üzenetére
3*
-
5150head
senior tag
Srácok.
Van most valami hatchen átesős glitch? A srác csak úgy átesett a zárt hatchen, mint amikor a textúrán átesik az ember. (Canal pálya) Látszódott h direkt csinálta spectator-ben néztem és nagyon igazgatta magát a hatch felett.
A másik: Fuze tud a reinforce-on fuzecharge-t? Egyik körben simán ment neki. (Chalet)
Köszi -
SZKEBE75
senior tag
Számomra a topik egy tömény folyamatos nyafogás és picsogásnak tűnik.
-
Lifer092
senior tag
válasz
SZKEBE75
#7070
üzenetére
Ezzel a felfogással elég hamar saját magát h*gyozná bokán az UBI....

Ne menjünk már át Division topikos kiadásba, ott is az volt hogy ha valaki írt olyat ami neki nem tetszik a játékban, rögtön jött a tiédhez hasonló komment.
- A játékhoz tartozik hogy van akinek nem jön be valami, és ennek hangot is ad, mi a baj ezzel? Nem értem. -
Rony949
őstag
válasz
SZKEBE75
#7070
üzenetére
Ezt a választ most nem tudom hova tenni. 2015 decemberében megjelent ez a Siege nevezetű játék a maga sajátos stílusával. Ma már ezt a stílust rohadtul nem hordozza, ergó nagyon megváltozott. És nem feltétlenül pozitívan. Véleményem szerint a készítők sok rossz döntést hoztak meg a 2,5 év alatt.
-
SZKEBE75
senior tag
Látom mindenkit idegesít valami a játékban,egyszerű nem kell vele játszani.
-
travix
aktív tag
A lion rohadt idegesítő az tény, de szerintem a jó idő is közre játszik a játékosszámban, legalábbis magamból kiindulva

-
CJ4567
nagyúr
válasz
AD4MINATOR
#7067
üzenetére
Elkezdődik a kör (plane), scanel Lion, nem mozdulunk, jön Lion, scanel, majd Blitz és Sledge (SMG-vel ráadásul) jön, és round lost, ennyi volt.

Nem tetszik nekem se a rush meta, bár támadni se mindig jó, mert casualban is vannak, akik csak azért jönnek játszani, hogy lespawnpeekeljenek, ha nem sikerül, kilépnek, ha sikerül, akkor meg fúdejóvagyok.
-
AD4MINATOR
nagyúr
Én azt nem tudom neked miért nem megy

Az alapvető gond az, hogy nagyon büntet a játék a legkisebb hibáért is, pl. ez a pixelhunt nagyon sokaknak nem jön be. Így teljesen érthető, hogy 0 respawn+pixelhunt kombóval a játék hosszútávon nem lesz sikeres, akármennyi operátort is nyomnak még hozzá. Most MÉG jó a player-statisztikája, de sokan csak year2ben csatlakoztak be. Ismerek jó pár játékost akik elejétől nyomták a siege-t és már megunták rég vagy kb. akkor amikor én az Ela-s seasonnál.. az "újak" is meg fogják unni, csak jelenleg kevés a jó fps a játékpiacon... de majd jön az új cod, bf és eltűnnek innen sokan, hidd el

Totál értelmetlen elb-szni időt arra, hogy 3-4perc lobby wait time majd jön egy Finka-Lion+Blitz+Dokabei rush team és lenyomnak félperc alatt...aztán megint jön a várakozás... Mikor hazaérsz munka után fáradtan akkor nem erre vágysz..

-
CJ4567
nagyúr
válasz
AD4MINATOR
#7065
üzenetére
Akkor azért nem tudok játszani, mert nem tudok rusholni?

-
AD4MINATOR
nagyúr
válasz
Rony949
#7059
üzenetére
Én már White Noise óta hozzá se nyúltam a játékhoz. Az Ela-s seasont még kipróbáltam, de teljesen más irányba vitték a játékot... aztán meg jött Lion, Finka stb... totál kezd elcod-osodni az egész.. Felgyorsul ami nem jó. Ez egy taktikus fps-nek kéne lennie, de a rohadt esport miatt gyorsul és gyorsul, mert az a látványos amikor egymás után adod a fejeseket, azt lehet összemontázsolni twiccccccsre, stb.....
Most meg pl. teljesen fel van borulva a meta, de ahogy látom a leak-eket a köv. seasonokra a védők is kapnak majd 1-2 broken operátort, szóval őket sem kell majd félteni... Én sejtettem, hogy minél több operátor lesz annál szarabb lesz a játék, egyszerűen túl komplex és nehéz jó operátort kitalálni aki passzol is ide. (mondjuk azért redditen stb. van 1-2 jó ötlet, nem értem ubi miért nem olvassa el őket...) 
-
CJ4567
nagyúr
válasz
Rony949
#7061
üzenetére
Én OP Health végén jöttem a játékba, akkor tetszett a játék. Blood Orchidot, és White Noiseot végig élveztem, még úgy is, hogy ott volt Ela a játékban (nem tagadom, használtam rendesen). A hitreg a mostanihoz képest jó volt(szerintem), a casual MMR nem volt elrontva (Amikor 1 hét alatt több gyémántot látok, mint 2 hónap alatt, az gond) (Volt már olyan casual meccs, hogy ez volt az ellenséges csapat: 3 plat 3, 1 gyémánt, 1 gold 3), nem voltak a játékban ennyire no skill operátorok, akik 1 gombnyomással mindenkire hatnak (Kivéve Dokkaebi, de az fele ennyire se erős, mint Lion szvsz).
Most néha van egy kis kedvem elindítani a játékot, és játszani pár meccset, de azok általában felidegelnek, mert egyszerűen nem adja a játék. Célzó az ellenfél fején van, két lövés minimum eltalálta volna, erre 100 HP-ja van, stb. Inkább játszom olyan játékkal, amit élvezek is játszani, pl. Rocket League, vagy valami single játék.
-
Lifer092
senior tag
A hitreg az valami borzasztó sz*r....
Nagyon sokszor tapasztalom én is, hogy vannak gondok... A fél tárat belelövöm, ő megöl, visszajátszásból meg max HP-n van. Varázslatos. Sajnos egyre többször van ilyen mostanában, legutóbb Caveira ellen volt ez.Én anno a Division -ből jöttem át, nekem ezektől függetlenül tetszik és bejön a játék, van hibája bőven, de az ottani csaló/glitch paradicsom után nekem ez felüdülés.
- Jó pár órám még biztosan lesz benne, ahogy a Divbe is belement közel 1000 órám, abban pedig aztán volt (van) minden....

-
Rony949
őstag
Az első éves DLC-ket még nagyon élveztem, Valkyre és Caveira merőben megváltoztatta a metát, de ésszerű határok között. Igen, Caveirával megláthatod az összes életben maradt ellenfél pozícióját, de ahhoz a földre kell terítened valakit és ki is kell hallgatnod, ami nagyon rizikós, mert simán ott lehet a társa is.
Itt meg, itt van Lion. Megnyom egy gombot és lát is mindenkit aki éppen mozog. No skill operátor agyhalottaknak. Emellett Jackal-al és Dokkaebi-vel kombinálva az őrületbe lehet kergetni a védekezőket, ami már túl megy minden határon.
Az alap operátorokkal SOKKAL lassabb, taktikusabb és (a legfontosabb) szórakoztatóbb volt számomra. Még a rohadt bétát is jobban élveztem mint a mostani állapotot.
Úgyhogy 430+ óra után szerintem el lehet mondani hogy végeztem a Siege-el. (egyelőre a gépen még fent hagyom, nem tudom minek) Inkább átnyargalok Squad-ra, Hell Let Loose-ra és Post Scriptum-ra. Azokat majdnem hogy 100%-osan élvezem, ezzel ellentétben.
-
Rony949
őstag
Mi ez a kihaltság egyébként a topikban? Ennyire játszik mindenki vagy pont az ellentettje? Mert őszintén szólva én már kezdek teljesen lemondani a játékról. Már alig játszok vele. Heti pár casual meccs, aztán annyi. Nem jó ez így.

-
oriic
HÁZIGAZDA
-
BigBlue69
őstag
Ha valaki tolná a leveles kihivást és esetleg egy ember kellene hozzá :
Name: A.SzepfiuJöhet az inv. Meg amugyis.

-
dave182
senior tag
Sziasztok, xbox-on játszom és most tervezek R6-ot venni, a kérdésem, hogy melyik verziót érdemes? A gold editio-Ön töröm a fejem...
-
sith7
félisten
köszi a válaszokat, hát nem semmi méret

-
duvi
nagyúr
Nekem már fel van téve, de úgy emlékszem, hogy a DLC-k között található. Ingyenesen telepíthető, Ultra HD Texture Pack néven. A mérte 36 GB.
-
sith7
félisten
Az uhd pack csak 4k - s monitoron nyújt plusz dolgokat, vagy sima FHD - n is szebb a játék tőle ?
Utólag is fel lehet telepíteni : -
Dazsar
aktív tag
A Flesh hider valóban eltakarja azt a kis fehér csíkot az enemynél amikor lövök?
-
Rony949
őstag
Nekem az a legnagyobb problémám hogy a fejlesztők csesznek rendszeresen patchelni. Egy szezonban kétszer patchelnek összesen: a szezon kezdetekor, meg a szezon közepén. Ez kérem szépen, édes kevés. Ráadásul már olyanokat olvasok neten, hogy a mid-season reinforcement-et is el akarják vetni. Hogy ez most mennyire igaz, nem tudom.
-
travix
aktív tag
bocs a dupláért még annyit, hogy aki terjeszti ezeket a glitcheket, azokat törölni kéne youtuberol, én is megnéztem a srác csatornáját és szerintem ő ezzel foglalkozik teljes állásban, hogy bugokat keres, mert amikre rájött azok olyanok, hogy nem lehet csak úgy kiszúrnia őket. Elég gusztustalan az egész.
-
oriic
HÁZIGAZDA
Az uj shield glitch-be belefutott mar valaki? (Pajzsos karakterekkel lehet celozni shield mogott)
-
aerosmith
őstag
Véleményem HDD-SSD témához.
Első telepítéskor HDDre ment, HD packkal. Minden egyes játéknál percekig vártak rám a többiek én voltam az utolsó betöltő minden körben. 9 ember várt arra hogy az én gépem betöltsön. Persze mentek a Potato PC, Wooden PC beszólások és a votekickek.
Ezt megunva felraktam SSDre és onnantól első-második leggyorsabbként töltött be.Tessék felismerni hogy 1-2 percet várakoztatni a többieket amikor egy kör 3-4 perces igenis bunkóság.
Képzeld azt hogy bent állsz a liftben 8 másik emberrel és arra vársz hogy becsukhasd az ajtót és induljon a lift de a 10ik emberke gyök kettővel vánszorog az ajtó felé, miközben a többiek nézik. Egyszer kétszer persze meg fogod várni hogy odaérjen de utána eleged lesz és bezárod előtte az ajtót.Ez a játék szarul megy HDDről pláne a HD pakkal.
Ha egy kicsit is szociálisabb vagy, akkor teszel valamit azért hogy az átlagos betöltési idő +-20% alatt te is kész legyél. Ez azt jelenti hogy miután mindenki betöltött te is kész vagy 3-4 mp alatt. -
sith7
félisten
Az első pár kör alatt még HDD - ről ment a játék, 3-4 ember is engem savazott, saját csapat - enemy is, kick is volt 3-4 alkalommal, de aztán mégse dobtak ki, sőt az egyik be is írt a chat - be , hogy ne vágjanak ki ...
utána megnéztem a statisztikát első voltam toronymagasan killekben, aki a legjobban védett, a csapattársam volt 0 kill -el ... félt, hogy kikapnak ha nem vagyok

Vannak még nálam is kezdőbbek

Aztán tettem át ssd - re, és onnantól kezdve én vártam, de tényleg 5-6 mp max ... nem tudom miért kell ennyire görcsölni ezen.

-
Beni97
őstag
Akik nem tudják kivárni a betöltést ne is várjunk tőlük sokat. Az ilyenek általában meghalnak és már lépnek is ki. Szerencsére ritkán de rankeden is már fordult elő nálam nem egyszer.
Én simán alttabolok ilyenkor mert mikor kezdődik a kör, akkor villog nekem a tálcán a játék. -
travix
aktív tag
azért aki nem tud 10 mp-t várni betöltésre annak nem lehet sok élete
Én csak rankedre megyek, néha én vagyok az utolsó, de teszek rá, nem is szoktak problémázni rajta, csak ritkán írják, hogy potato pc. TK-val se szoktam nagyon találkoznik, lehet ha lejebb lennék rankban akkor lenne. Ami szokott lenni, hogy elmennek, 3:0nál -
-
sith7
félisten
no, ma eddig bírtam

voltak jó meccsek, de az utolsó kettő

túsz kimentése, attack
felteszi a falra a cluster -t, és benyomja a túsztól pár méterre ----> túsz dead
túsz kimentése, defend
valahogy bejött egy enemy, és befeküdt a túsz möge ... sebaj ... gránátot neki ----> túsz dead
-
sith7
félisten
válasz
AD4MINATOR
#7018
üzenetére
hát itt nem olyan hosszú a pve .. 10 situation ... vagy mire gondolsz ?
A sok karakter feloldására ?szerk:
5
...
..
.nomálon

-
-
5150head
senior tag
-
5150head
senior tag
válasz
kicsako
#7008
üzenetére
Pont az ilyenek miatt keresünk mi is embereket.
Rengeteg a retardált. Tk az szinte minden nap van casu-n, de tegnap olyan debilekkel rakott össze minket a game h sírtam. Millió ilyen sztorija van mindenkinek aki nyomja a game-t
Ha lenne kedved velünk tolni írj rám és megdumáljuk. Lifer092 ez rád is vonatkoziik
Látom egy páran vagyunk akik Divből jöttek át

-
Lifer092
senior tag
válasz
kicsako
#7008
üzenetére
Nekem ugyanez volt kb. 2 hete. Két egyforma nevű player volt, SALT_WAS_Real néven. Teamkilleltek folyamatosan, biztos be voltak drogozva vagy én nem tudom mi volt azokkal. De a lényeg, hogy természetesen buktuk az egészet, így szépen le is csúsztam rankban a francba. Reportoltam, de az ubisoft supporton közvetlen, képpel és videóval. Írtak hogy köszönik a levelet, utánajárnak. Másnap már nem volt megtalálható a k*cs*gje ha rákerestem uPlay-en.
..... vagy csak nevet cserélt.

Ranked randomokkal sajnos baromi nagy zsákbamacska....Azóta én nem is mentem rankedet, majd ha lesz hozzá fix csapat akkor. Addig bőven elég a Casual. Elég a hülyéket ott elviselni, legalább ott nincs tétje ha valamelyiknek elborul az agya...

-
kicsako
őstag
Én most egy időre letészem a lantot... Alábbi történt rankeden:
3-2-re vezetünk. Védőbe vagyunk, 3v1. enemy leplantel, megöljük instant, társ szedi a defusert, én mellette ökörködök hogy ütöm énis, erre a 3. csapattárs lelő mindkettőnket, kidobja a rendszer, 3-3. kezdődik az overtime 1. kör: 4v5 ugye a tk miatt. mégegy csapattárs instant lelövi a másik 2t. és surrenderrel lose....

-
Lifer092
senior tag
válasz
Kaslerka
#7004
üzenetére
Hm, érdekes.... Mondjuk tény, hogy nekem teljesen új a HDD kb. 1,5 hónapos most, és game-only tehát nem terheli le pl. a rendszer a háttérben. A rendszer meg értelemszerűen SSD-n megy azon a gépen is.
Lehet ez is befolyásolja? Passz, vagy csak lehet hogy valami nálam jobban klappolt.

- Amúgy nem értem ezt a debil vote-kick dolgot csak azért mert valaki nem 0.01 sec alatt tölt be hanem mondjuk 1 perc múlva vagy 2. Ráérünk nem? Vagy megy a busza mindenkinek?
Én mindig kivártam hogy betöltsön a másik, pedig már voltak másnál elég hajmeresztő betöltési idők amióta játszom vele....@Semin
, Azért annyira nem vészes a helyzet PvP-ben. Bár, tegnap volt egy LSD_Arti nevű játékos, 9-es szinttel lőtt agyon mindenkit, fejre. -
sith7
félisten
válasz
AD4MINATOR
#7001
üzenetére
sajnos csak egy 250 gb - os van, de azon van a rendszer + néhány dolog, ha még ezt a 60 gb - ot is ráteszem, akkor talán 20 gb hely ha marad ... az meg úgy tudom kevés lenne ...

ha játék/betöltés közben a jobb felső sarokban sárga/piros "villásdugó" jelenik meg néha , az mit jelent ?
lassú a net ?
Új hozzászólás Aktív témák
Uralkodj magadon!
● Ez a topik a Rainbow Six: Siege videojátékkal foglalkozik
● Kulturáltan fogalmazd meg a kommented!
● Topikban tilos a játékhoz kapcsolódó warez és csalások kitárgyalása!
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Tőzsde és gazdaság
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Hobby elektronika
- Rezsicsökkentés, spórolás (fűtés, szigetelés, stb.)
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! MSI H310M i5 9500 16GB DDR4 120GB SSD 2TB HDD RTX 3050 8GB Zalman T4 Plus AeroCool 550W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB RAM RX 9060 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- XBOX Series X 1TB // Számla+Garancia //
- Lenovo IdeaPad Slim 3 - 15.6" Full HD - Ryzen 5-7520U - 8GB - 512GB - Win11 PRO - MAGYAR - Garancia
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad 40AS USB-C Dock Gen2 (akár 3x4K felbontás)
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




), viszont Fuze 6P41-e 47 helyett 46-ot.
Mióta megvette az MS, azóta mélyrepülésben van. A legtöbb játékos a TS-t vagy a

year2ben...... 






"az aimbotoló, wallhackelő AI ellen" 
