Új hozzászólás Aktív témák

  • kamikaze boci

    őstag

    Hát ez kész!
    Eredeti ötlet, de legközelebb ne felejtsd el, hogy a rádiós műfajban a narrátor kötelező darab :D Egyes hangok minimum gyanúsak! Engem egy kivénhedt lépegető exkavátorra emlékeztetnek, biztos, hogy PC-kről van szó?

    A microATX-es tápok ugyanúgy szabvány méretűek, mint az ATX-esek. Azzal az apró különbséggel, hogy fele akkorák ;). A felfogatást viszont az ATX-től örökölték. Viszont ahogy elnézem a képeket ez Aopenéknél nem igaz.. (?)
    Van néhány ilyen mATX erőművem, 70 wattosak. Ha megdöglik egy táp, átmenetileg ezt pakolom bele a gépbe, hogy tudjanak dolgozni. Ugyan kérni szoktam, hogy a CD-t ne használják, de az átlagos irodai konfigot ez a 70 wattos kis vacak simán elviszi (így például az én P4 2,4, ti4200, dvd, hdd-met is). Igaz IBM-ekből mentettem őket. Szóval valahogy az az érzésem, ezek többet bírnak egy egyszerű Acorpnál vagy Vargánénál.



    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák