Új hozzászólás Aktív témák
-
Ati1979
veterán
Erre azt mondom, hogyha a Sh429s számodra tetszetősen szól akkor próbálj ki pár fejeset kicsit drágábban. Mondjuk a te beats-ed árkategóriájából. Ha kell írok pár konkrét típust is.
Pesten laksz (majdnem), úgyhogy szerintem erre lenne lehetőségéd. Ha ezután továbbra is azt mondod, hogy azokhoz képest jó a beats akkor elhiszem neked.
-
Bandi995
aktív tag
Ajándék volt igazából, de mindig is odavoltam értük
Sosem voltam elvakult fan, ha önköltségből vennék fülest ezután, az valószínűleg Sennheiser 429s lenne, mert isteni hangja van és harmada a beatsem árának. Nem téríteni akarok, sosem szoktam csupán azért a "beats nem szól jól" kijelentést szeretem megcáfolni, ugyanis van mivel
-
<Adamsky>
nagyúr
Mivel "hajtod" meg? Szerintem az ilyen "színezett" hangzású fülesekkel az a legnagyobb baj, hogy tényleg csak egy bizonyos stílusú zene hallgatható rajta. Most sokan fújolni fognak, de egy jó lejátszóval, ill. megfelelő EQ beállítással egy egyenletes hangzású fülesből sok minden kihozható.
-
DeFranco
nagyúr
Bizony-bizony... nekem is az van, és nagyon szeretem.
Biztos nem hallom ki vele a pókot a sarokból de nem is érdekel, úgy élvezem vele a zenét mint még soha semmivel, és teljesen elérhető áron lehet (ett) kapni.
Konstrukciós hibája van, sajnos nagy a hangerőállító poti rajta, és nehéz korrektül belehajtogatni a tartójába (!) hogy ne törjön hosszú távon a kábel, de egyebekben tökéletes.
-
Bloksma
aktív tag
Én AKG K315-t használok, teljesen meg vagyok elégedve vele. Főleg, hogy árun alul vettem
-
Ati1979
veterán
Sajnos fülhallgatók terén sem más a helyzet a beats háza táján...
A skullcandy megint egy túlárazott divatmárka. Szerintem érdemes ezeken kívül mást is meghallgatni.Kimeli a bassszust meg a magas hangokat, viszont a középtartományt elnyomorítja. Életszerűtlen hangzást biztosít. Tényleg olvass bele a fejes és füles topikokba. (fejest már belinkeltem)
+ téma összefoglaló.Sokat nem kell vissza olvasnod. Pont ma volt szó róla...
Szóval hidd el ez nem csak az én véleményem.
Ha már valaki, tényleg ragaszkodik a beats style-hoz akkor szerintem a monster turbine pro gold alatt nem érdemes keresgélnie. (az sem pont beats)
-
Szkita5
csendes tag
A fejhallgatókról tudom, hogy nem érdemes beats-et venni, de a fülhallgatók (earbuds) meglehetősen jók. Bár ott igazából ha nem rezonál be és visszaadja a hangot akkor mindegyik jó. Pl. volt régen a skullcandy JIB-em, párezer forintos, annak is jó volt a basszusa, de a 6 KHz körül úgy bezúgott, hogy az S és SZ betűk sziszegtek-susogtak mint HarryPotter kígyói, a T betűk helyet tpedig csak C-t lehetett hallani
Amúgy a beatsbyDre is ezt csinálja, ki8emeli a basszust meg a magas hangokat, sokkal dinamikusabbá téve egyes műfajokat.
A studio fejhallgatójuk ami horribilis összegért kapható, az viszont pont arra megy, hogy teljesen pontosan, szinte 0 torzítással adja vissza a hangot, amivel sokkal könnyebb belőni a limitert/íkvölájzört. -
Ati1979
veterán
Szerintem ezek a fülesek / fejesek életidegen hangzást produkálnak. Hallgass meg egy azonos árkategóriájú fülest nevesebb gyártóktól. Pl. Beyer, Shure, Sh, AKG.... Amúgy nekem sincs rossz fülem.
Ha jól látom 70 ezer forint körül van a beats studio ami neked van. Azért már igen, igen jó hordozható fejest lehet kapni.
Vagy csak nézz át fejes topicba és olvasd el ott mit írnak általánosságban a beats márkáról.
Írigynek nem mondanám magam a beats-re. Egy beyer t70p [link] és egy shure se425-öt használok. [link]
-
imikee
tag
AKG K44em van úgy szól mint az állat!
-
Bandi995
aktív tag
Nem, nem szól rosszul. Túlhúzott basszusa van, ami nekem nagyon kell, az előbb említett stílusok miatt. Több Senit, AKG próbáltam már és egyáltalán nincs rossz fülem. Nem volt tisztább, max. más zenéket jobban szerettek. Mindet ugyanazzal a minőségű zenével próbáltam. Én személyes tapasztalatból mondom, hogy aki az árán kívül másra beszól a Beats-re, az irigy maximum, amit meg nem értek, mert mint mondtam, Seni,25-30k és kész
-
Ati1979
veterán
A beats nem szól rosszul?
A Monster beats tour több mint 40 ezrer forintba kerülő füles nem hozza hangminőségben egy jobbfajta, nem túlárazott 5 ezer forintos füles szintjét...
Egy Beats solo hd teszt ami reprezentálja a cég által gyártott fülesek / fejesek hangminőségét: [link]
-
Bandi995
aktív tag
Azért arra a 13hz-re kíváncsi lennék
De még egy 40-50-re is... Amúgy meg előttem szólóhoz. Igen, Beats Studio-m van. A világ egyik leggenyábbul árazott terméke és 30-ért olyan Senit kapsz hogy bőven az a minőség, de hogy a basszus baromira ott van (ami valljuk be, elektromos zene - dnb, drumstep, dubstep, glitch hop, stb - esetében ELÉG fontos dolog
), az is biztos. Van fülem hozzá, nem azért veszem, mert Dr. Dre kezéből van meg mert Lady Gaga fején feszít.. Azok a fülhallgatók isteniek, de aki egy kicsit is elgondolkodik vagy nem akar költeni, az Senit, AKG-t vegyen
-
Szkita5
csendes tag
A legtöbben úgyis veszik a Skullcandyt (szerintem rohadt jó, tény, hogy agyon van rajta túlozva a basszus, de az metálnál és hardstylenál is csak jó
). Aki meg kifizet 15k-t egy fülesér az meg veszi a beatsbyDre-t, ami durván túl van árazva, viszont menő és nem is szól rosszul.
Ezek meg elég tréül néznek ki, a szín nem segít rajtuk, inkább gagyi hatást kelt.
Ps.: A lapos kábel mennyivel drágább a sima hengeresnél? Nem vagy cucc, de sokkal hosszabb élettartamra jó, és még egyszer sem gabalyodott össze a zsebemben, míg a sima madzag folyton csomós lett és elszakadt benne a cucc.
-
haxiboy
veterán
Hát, szerintem az AKG fül/fejhallgatóknál a minőségtől sem kell félni!
-
<Adamsky>
nagyúr
"... a felhasználók egy jelentős hányadának legalább annyira fontos a dizájn egy fül- vagy fejhallgató esetén, mint a hangminőség."
Helyesen: ... a felhasználók egy jelentős hányadának sokkal fontosabb a dizájn egy fül- vagy fejhallgató esetén, mint a hangminőség.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?
- Sweet.tv - internetes TV
- iPhone topik
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Milyen légkondit a lakásba?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Nintendo Switch 2
- Tőzsde és gazdaság
- Lassan teljes a Xiaomi 16 tudáslistája
- További aktív témák...
- Apple Watch Series 7 GPS+LTE 41mm
- Asus ROG Strix G713PI 17.3" QHD IPS Ryzen 9 7845HX RTX 4070 32GB 1TB NVMe gar
- Dell Latitude 7400 !!14" full hd, i7 8665U, 16GB RAM, 512 Gb SSD, jó akku, szép állapot!
- Professzionális fotó- és videófelszerelés bérlés
- XPS 7590 15.6" 4K IPS érintő i7-9750H GTX 1650 16GB 512GB NVMe ujjlolv gar
- BESZÁMÍTÁS! 860W Fractal Design ION+ Platinum tápegység garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! HP EliteBook 8440P - i5-520M I 4GB I 250GB I DVDRW I 14" HD I DP I W10 I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! ASUS C246M i5 9400F 16GB DDR4 250GB SSD 1TB HDD GTX 1660 Super 6GB Zalman N4 Zalman 600W
- Samsung Galaxy S22+ 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3362
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest