Új hozzászólás Aktív témák

  • DBob

    őstag

    válasz #95561216 #12 üzenetére

    Természetesen.

    Miért, te mire használnál egy 2 magos, minimum 3ghz-es procit? Amivel ma már a szomszéd Gyurikánál nem lehet felvágni persze, mert neki ugyanez 4 magosban van. Gyorsabban gépeled le tőle a szakdolgozatod, vagy a nagyobb lesz a sávszéled, netán szebben szól a zene?

    Most a "hamarabb betömörítem az internetet" meg a "gyorsabban archiválom xvidbe a pornódvd gyűjteményem" válaszokat hadd nevessem ki előre plz ;)

    mod: tehát véleményem szerint ha nem játszik az ember, akkor a létező legolcsóbb ma kapható cpu is elég. Esetleg a hd film nézés dobhat a dolgokon, de nem mintha azt egy 1x ezres processzor maradéktalanul ne tudná kiszolgálni. Így igen, minden ami ennél drágább, erősebb az csak e-penis ranking növelésre és / vagy játékra jó.

    mod#2: és most továbbra is desktopról volt szó, nem workstationról, szerverről, egyéb kategóriáról

Új hozzászólás Aktív témák