-
Fototrend
2019-től a Xiaomi saját, különálló márkaként vezette be az új Redmi modelleket.
A téma címében szereplő 2 típus alapvetően azonos hardverrel készült. Előbb a Note 8 (röviden RN8), majd kicsit később a Note 8T (röviden RN8T) jelent meg. Bizonyos információk szerint ezt a modellt szánták európai használatra.
Kicsit ellentmond ennek, hogy a Note 8-nak is van Global verziója, tehát nem csak sajátpiacos értékesítésre készült. Ennek ellenére vigyázni kell a verziókkal, mert van "Global" és "Global ROM"-os verzió is a boltokban. Alapvető különbség köztük, hogy ha csak Global ROM-os, akkor nincs benne a - Magyarországon szükséges - B20 csatorna támogatása. Enélkül - főleg vidéken - gond lehet a telefonálással.
Új hozzászólás Aktív témák
-
kisspall
aktív tag
1080p/30fps stabilizált videó készítésekor tapasztalok kisebb akadásokat már menet közben és a felvételen is. Ezért akartam mást is kipróbálni, de a stabilizálás csak a saját kamera appal működik.
Más nem tapasztalta ezt, kipróbálná valaki? Most nem tudom, hogy a Note8 ilyen, vagy egyedi probléma.
Egy Note8T kipróbálásakor nem láttam ilyen hibát.
Új hozzászólás Aktív témák
- OnePlus: Settle Down, nem megyünk sehova
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Amazon Fire TV stick/box
- Kijavították az iPhone Air legfőbb hibáját
- Autós topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Gurulunk, WAZE?!
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Redmi Note 11 és 11S - biztos alapra jobb építeni
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3837
- Dell XPS 13 9310 i7-1185G7 16GB 512GB 13" FHD+ 1 év garancia
- Apple iPad Air 5.Gen 64GB 100% (1év Garancia)
- Samsung Galaxy Z Flip 5 512GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Új Steelseries Arctis Nova pro vezetékes gamer fejhallgató
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

