Új hozzászólás Aktív témák
-
Gabonetta
aktív tag
válasz
N€T0X|N
#1577
üzenetére
Köszönöm a választ! Igazából nekem még kicsit kínaiak ezek a beállítások. Olvastam itt egyet, hogy a Logitech Profiler-ben mit és hogyan kell beállítani, az fFactor-t is állítgatom, de nem érzem okésnak. Délután próbálgatom még. Egy-két kolléga már próbál segíteni innen.

-
Gabonetta
aktív tag
Sziasztok!
Meg lett ma az első kormányom (G27)! Segítsetek, kérlek, mit, hogyan kell beállítani? Egyelőre az rFactor demoja van fent, de gondolom, ezzel is mindennek mennie kellene. Próbálgattam a beállításokat, de olyan fura minden. A kormány nagyon erős, és magától is elfordul.... Mit nem csinálok jól??
-
Gabonetta
aktív tag
Momo: használtan tudok szerezni, és állítólag van probléma velük.
DFGT: Ez nagyon szimpatikus, de nem tudom, hogy Win' 7 64 bit OK?. Az ajánlott programok "szeretik"?
G25: Ebben sem látok kivetnivalót, de állítólag itt problémás a 64 bites op. rendszer.
G27: Na igen, nincs szekvenciális váltó és kicsit drága...Ezek szerint a DFGT és a G25 között vacillálok...
-
Gabonetta
aktív tag
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ. Azt hiszem, a programválasztással nem lesz gond ezek után. Egy kérdés: milyen kormány-pedál szettet ajánlotok? Van elképzelésem, ahogy nézegettem, de mindegyikkel van valamilyen problémám.
A fontos, hogy 64 bites Win' 7-em van. Az ajánlott játékok futnak ilyen környezetben? -
Gabonetta
aktív tag
Sziasztok!
Elnézést, ha off vagyok. Szeretnék elkezdeni autós szimulátorokkal foglalkozni. Nincs kormányszettem, fogalmam sincs, milyen programmal lenne érdemes ismerkednem. PC-m van, normális méretű monitorom, vagy elég nagy TV-m van hozzá. Ha valaki kedvet érez, hogy segítsen, szívesen veszem a tanácsait. A formaautókat nem kedvelem, inkább túraautóznék, és inkább szekvenciális váltóra gondoltam.
Köszönöm: G.
Új hozzászólás Aktív témák

- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- Windows 11
- Milyen NAS-t vegyek?
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Mini-ITX
- Nem tudom a dal címét, előadóját
- Poco F6 5G - Turbó Rudi
- Elektromos cigaretta 🔞
- bambano: Bambanő háza tája
- További aktív témák...
- Gigabyte GA-E350N WIN8 (Rev. 1.0) használt alaplap integrált CPU-val
- GYÁRI TÖLTŐK DELL LENOVO HP FUJITSU TOSHIBA Macbook---------- Budapest,/MPL/Foxpost
- Gamer PC I5 12400F, RTX3050 OC 8 GB, 16GB DDR4. 1 TB SSD
- LG 27MP60G 27" IPS FHD monitor
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezes konzol fejhallgatóval garanciával hibátlan működés
- iPhone 11 Pro 256GB 100% (3Hónap Garancia)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 9060 XT 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE A520M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1070 8GB Zalman T3 Plus DeepCool 400W
- LG 65QNED87A / MiniLED / 65" - 164 cm / 4K UHD / 144Hz / HDR Dolby Vision / FreeSync Premium / VRR
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad 40AS USB-C Dock Gen2 (akár 3x4K felbontás)
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Bocsánat, ég a fejem, nem találtam. 


