- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- hcl: MS Office365 Linuxon
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- droidic: YouTube videók és playlistek letöltése GUI-alkalmazással
-
Fototrend
Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dhampir
félisten
The Way to Pripyat:
Meglepően kezdődött a játék. A Kordonban egy Sulfur nevű, erősen csonkolt Stalkernél találtam magamat. Valamit magyarázott, amiből egy kukkot sem értettem, de a pincében található felszerelést felcsipegettem. Vállából kiálló csontja ellenére jó húsban volt, de ez nagyon amatőr horror ízűvé tette a kezdetet.
Sajnos az egyik házban lévő cuccokat nem lehet felszedni. Szidorovics pincéjét Bojler-anomália foglalja el. Be lehetett menni, de minek.
Amerre jártam, a ládák mindenütt kinyithatatlanok. Mégcsak beléjük sem lehet kukkantani. Kissé amatőr megoldásként hatott ez is.
A Hídnál lebegő téranomália pofáraesés volt. Szó szerint. Amikor beleugrottam, akkor nem röpített sehová, hanem csupán egyszerűen lezuhantam.
A Kisóriás utánam trappolt a Szabadság bázisára, ahol együttes erővel hatékonyabb volt legyőzni. Ezután a Szakáll kinézetű stalker foglya szabadon sétált vissza cellájába a rácsokon keresztül, majd ott bent tarkóra tett kézzel letérdelt.
Az alagutakon nem lehet átmenni, egy láthatatlan fal mindenütt visszatartott, a katonai bázis melletti Irányító lakta alagútnál is (a sniper jó szolgálatot tett), és Setétvölgy felé a zombis alagútnál szintén. Zombik ellen hatásos a kanászbicska vagy a kacor, de közben Half-lifeosan csapkodnak.
A sugárzás miatt nagy szükség van minél több anabolitikus szer begyűjtésére.
Lelkes amatőr munka ez, értékelni kell a belé fektetett munkát, de az alapjátéknál nem jobb.
[ Módosította: BomiBoogie ]
Új hozzászólás Aktív témák
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- Beszámítás! Apple Mac Mini 2024 M4 16GB 256GB SSD számítógép garanciával, hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! LG UltraGear 27GL850-B 144Hz QHD 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Csere-Beszámítás! Playstation 5 Slim Digital edition! OLVASS!
- BESZÁMÍTÁS! Samsung Odyssey G9 OLED 240Hz Dual QHD 0,03ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Beszámítás! Sony PlayStation 5 PRO 2TB Digital játékkonzol extrákkal garanciával hibátlan működéssel
- AKCIÓ! Lenovo Thinkpad P15 Gen1 15 FHD notebook - i7 10750H 16GB RAM 512GB SSD Quadro T1000 W11
- BESZÁMÍTÁS! ASUS VivoBook X1504ZA notebook - i3 1215U 16GB DDR4 RAM 512GB SSD Intel UHD IGP WIN11
- Új Apple iPhone 16 Pro Max 256GB, Kártyafüggetlen, 3 Év Garanciával
- Bomba ár! HP ProBook 430 G8 - i5-1135G7 I 16GB I 256GB SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Gari!
- HPE Apollo 4200 Gen9 2U rack szerver, 1x E5-2620v4, 64GB RAM, 24x3.5" 2U-ban! ÁFA-s számla, garancia
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged