-
Fototrend
Samsung LCD és LED TV-k
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
AdminGen #26551 üzenetére
A két videó más alkalmazással készült.
Az egyik Nandub-al, a másik VirtualDUB-al és eltérő DIVX 5-ös kodeket is használtak. De legalább kiderült, hogy nem a kettős hangsáv okozza gondot.
Maradjunk annyiban, hogy műszakilag hasonlóakDe találtam egy furcsaságot és szerintem ez is okozhat a gondot. Engem meglepett és nem is értem, hogy a meta adatokban H.263-at írtak ami nem DIVX.
És a TV-k... sőt még asztali médialejátszók mindegyike sem tuti, hogy lejátsza így, ha a metaadat alapján dönt.
A H.263-nak még nekem is utána kellett néznem.Kiváncsi lettem és ha hazaérek, akkor megnézek néhány divx filmet, hogy azokban is H.263 adat szerepel-e?
Egyébként passz. -
válasz
AdminGen #26484 üzenetére
Normál Divx5-ös.
Nekem furcsa és szokatlan a 2 hangsáv. Azaz hogy az egyik 156 ABR-es MP3, a másik pedig AC3 (DDigital 5.1)
Anno mikor még enkódolással foglalkoztam (Divx-es CD virágkora a 2000-es évek elején) ilyet nem csináltunk, hogy mp3-at és AC3 5.1-et egy divx-be raktunk volna bele.
Nem lehet, hogy ez zavarhatja meg a TV beép. lejátszóját? Van más Divx-ed is mp3 +ac3 5.1-es hanggal együtt? Azokat viszi?156-os ABR-es MP3 már butaság. Ennél még a 144-es VBR is értelmesebb, anno mondjuk a 128-as CBR jó volt mindenkinek.
-
Új hozzászólás Aktív témák
- Külpolitika
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- SDQHD felbontású monitor jött a JapanNext műhelyéből
- Assassin’s Creed Shadows teszt
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy A04 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AZONNALI SZÁLLÍTÁSSAL Eladó Windows 8 / 8.1 Pro
- Csere-Beszámítás! RTX Számítógép játékra! I5 13400F / 32GB DDR5 / RTX 4070 Super / 1TB SSD
- 3db Dell PowerEdge R730XD és 3db Netapp RS-1401 NAS
- BESZÁMÍTÁS! Intel Arc B580 12GB Limited Edition videokártya garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest