-
Fototrend
Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Patice
Topikgazda
Én sem találtam sehol, hogy pontosan hogy működik. Anno én is szemeztem ezzel a megoldással.
Igen, úgy működik, hogy a NAS egyik USB portjára kötöd és mint küső hangkártya működik.Ha a NAS + a remot közel van az egyik rendszerhez amin szólna, akkor ott nem kell hosszú kábel.
A másik rendszerhez mondjuk egy optikai kábellel elvihető a jel elég messzire.A költségesebb megoldás, ha olyan hálózatos zenelejátszók után nézel, amik a NAS-ról kapják belső hálón keresztül a műsort. Így elérhető , hogy mindenütt tudj zenét hallgatni a NAS-ról. (Hálózatos zenelejátszó sok minden lehet, leginkább mini PC "féleségekkel" lehetne megoldani, pl. Raspberry Pi, de darabja annak is kb. 20-ból jönne ki, ha dobozolod, meg WiFi képessé teszed.)
A keményebb dió azt megoldani, hogy egyszerre mindenhol ugyan az szóljon. A Sonos rendszere ezt tudná, igaz zsebbenyúlós nem kicsit a dolog. Az alternatívákkal sem tartom lehetetlennek a megoldását, de nagyon utána kell olvasni, hogy megoldható-e.
Esteleg még USB-s DAC-ok jöhetnének szóba, amiknek van analóg és digitális kimenetük, de ezek is a több tízezres kategória, még akár használtan is.
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone 13 mini - miért nem veszik elegen?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Elektromos autók - motorok
- iPhone topik
- SörcsaPH!
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Megjelenési dátumot kapott az Epic NPC Man - Nice Day for Fishing
- Politika
- Milyen légkondit a lakásba?
- Sorozatok
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 10700KF 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! Lenovo IdeaPad 110 - Intel N3710 I 4GB I 256GB SSD I 15,6" I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- AKCIÓ! ASUS Pro WS X570-ACE X570 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Samsung Galaxy A13 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Asus ROG B450-F R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB CM MasterBox NR600 650W
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest