Új hozzászólás Aktív témák
-
remington2
senior tag
válasz
04ahgy #10030 üzenetére
Mi baj? Látom, sokan begurultatok, mundérvédés ezerrel . . . holott csak egy teljesen jogos megjegyzést tett. Véletlenül tévedtem erre, hát a gyomrom is kifordult az undortól, amit itt levágtok. Kutyából nem lesz szalonna.
Egy másik hozzászóló A4-es oldalnyi panaszkodására meg, hogy "deszar a számtechboltosok élete blabla", ajánlom:
kapa, kasza, Hortobágy. Tudod, a lehetőségek országa vagyunk, senki nem kötelezett, hogy egy boltban vevőkkel foglalkozz.
-
-
-
biker
nagyúr
hogy lehet 30 hdd-t rákötni 8 sata csatira? vagy volt a usernek extra kártya is?
mondjuk így hibás a teszt, mert alapjáraton csak kb 50%-át fogyasztja a hdd a teljes írás/olvavsási terheléshez képest, és nálad ha jól látom, 1 hdd van bekötve ténylegesen.
30hdd teljes terhelésnél kb 13-14W/hdd=400W minimum. alapjáraton 200W. nem mindegy
-
Csepy
őstag
Amúgy a paréjok a (te fogalmazásoddal) aránya fordítottan arányos egy település nagyságával. Ergo, Budapesten van a legtöbb.
Ööö, izé, kövezz meg, de akkor nem pont, hogy egyenesen arányos? (3-as voltam matekból) Minél nagyobb, annál több. Ha fordítottan arányos lenne, akkor BP-en lenne itthon a legkevesebb.
-
RexpecT
addikt
1.:Szerencsére én is ismerem a sajat alairasomat
.
2.:Igen tényleg nemtudom hogy mit akar jelenteni, tehát nyugodtan mondhatod rám hogy paréj vagyok... de mivel ez egy számítástechnikával foglalkozó site(és nem fizikával meg vasuti kocsikkal) itt szerintem nem sok mindenki tudja pontosan h mi az az ''V63-152-es'' ...így eljuthatunk odáig hgy rajtad kívül mindenki paréj!
3.:Én is vidéken lakom (30 ezres város) , azért kérdeztem mert a vidéki emberekre jobban jellemzo ez-az izes beszéd.....
4.:Nekem is van MÁV-os ismerősöm(több is) és nincs veluk semmi bajom.Sőt rendes emberek!!!
5.:Sztem te nagyon magadra vetted ezt a dolgot......
6.:A történetedben te is Szőkének nevezed a hölgyet, ami ugyan olyan megkülönböztetés, mint a Máv -os.
[Szerkesztve] -
george11
addikt
Szerintem talán feleseleges volt ez a kirohanás(?), ugyanis /nem véletlen/ ezzel kezdte a mondandóját : ''Ez a történetet szóról-szóra igy történt hozzá tenném semmilyen faji és előitéletem nincs a mávosokkal szemben! ''
Itt nem a MÁV-on volt a hangsúly, hanem a az egységsugarú felhasználón. Lehetett volna matávos/rendőr/cipőárus is
Az aláírásokkal kapcsoltban meg csak annyit,hogy szerintm több ember használ PC-t, mint vonatot(nekem is van mozdonyvezető haverom, igaz egy nemnormális gyerek, de már előtte is olyan volt...)
No offense, ez a komment(sem) a máv ellen szólt, csak így jött ki a lépés.
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
- sziku69: Szólánc.
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Mini-ITX
- Wise (ex-TransferWise)
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Videó stream letöltése
- Házimozi haladó szinten
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- !Akció! Klipsch R-120SW Sub / Mélynyomó
- BMW gyári alufelni, téli gumival
- iPad Air 5th gen (2022) 11" Blue M1 Cellular, ESR Rebound Hybrid Case 360 tok, 5in1 Type-C Hub
- AKCIÓ!!! Új SONOS ACE - Dolby Atmos vezetéknélküli fejhallgató, dupla BT, Sonos rendszer nélkül is m
- ÚJ iPhone 16 Pro Max 256GB Black Titanium (1 év Apple Care+)
- LG 34GN850P-B - 34" Ívelt Nano IPS - 3440x1440 - 160Hz 1ms - G-Sync - FreeSync - HDR 400
- Bomba ár! HP EliteBook 820 G2 - i5-5GEN I 8GB I 256GB SSD I 12,5" FHD I Cam I W10 I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK B650M R5 7600X 32GB DDR5 2TB SSD RX 6900XT 16GB Zalman Z1 PLUS GIGABYTE 850W
- Samsung Galaxy S24 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Lian Li LCD-s 360mm-es vízhűtés akciós áron eladó!
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest