-
18228 - 18101
18228 - 18101 18100 - 18001 18000 - 17901 17900 - 17801 17800 - 17701 17700 - 17601 17600 - 17501 17500 - 17401 17400 - 17301 17300 - 17201 17200 - 17101 17100 - 17001 17000 - 16901 16900 - 16801 16800 - 16701 16700 - 16601 16600 - 16501 16500 - 16401 16400 - 16301 16300 - 16201 16200 - 16101 16100 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
net84
őstag
Samsung UE40J5100
Köszi! Számomra tárgytalan. Legalább egy ethernet lenne rajt, hogy tudja a képernyő tükrözést
.
u.i.: vagy tényleg leugrott a lencse vagy túlhajtja magát a LED. Javítható lenne mindkettő akár csík csere nélkül is, de ilyen "monitorom" már van
. Azért köszi a típust. -
cellpeti
nagyúr
Samsung UE40J5100
annak idején igen vitték ezt a típust
-
mefistofeles
veterán
-
mefistofeles
veterán
Hozzáértő, barkácsoló embereknek, kishibás 102 cm-es TV eladó.
[link] -
shini
újonc
Szia
Írtam PM-t -
net84
őstag
Sziasztok!
Nincs valakinek eladósorban mATX gépháza? Az ideális jelölt egy szög egyszerű, akár "cube" jellegű, előre helyezett tápegységes ház lenne. Vagy egy jó kis fekvő ház. Ami a méretben számít: 4 hátsó kártya hely - ez meg is határozza, hogy az mATX lapok küzül a nagyobbakat is fogadnia kellene.
Köszi!
-
szilchi
őstag
Ha valaki komplett gépet keresne.
-
Winne
nagyúr
Kovászosban próbáljátok meg a Roznárt, az közel az a szint, mint a régi Toronyi, csak vágni nehéz.

-
sonar
addikt
Mi a kovászos kenyerek miatt szoktuk preferálni a babusgatóst.
Amúgy lehet kicsit félreérthetően fogalmaztam, pékségek közül nálunk zalaco az utolsó. Utána jönnek a lidl, aldi, tesco... pékáruk.
Persze szükség esetén ott is vásárolunk. -
Winne
nagyúr
-
cellpeti
nagyúr
-
Killer01
őstag
-
sonar
addikt
-
BaLee
addikt
Babusgatós Pékműhelyt nézd meg.
Roznár Kenyérház, ahol még szintén jóféle kenyerek és egyebek vannak, de még a fő boltjukban nem voltam. -
Winne
nagyúr
-
cellpeti
nagyúr
Sziasztok!
Tudtok ajánlani Szombathelyen valami jó pékséget, ahol viszonylag nagy a kínálat és vannak jó cuccok? Ilyenre gondolok, hogy korpás zsemle, chia magos kenyér, pur pur vekni.
-
Tubica
senior tag
Sziasztok !
Van olyan cég itt Szombathelyen, aki aszfaltozással foglalkozik ? Esetleg kiépít egy pici hidat az árok felett, stb ?
Sajnos amit a város csinált, kezdi megadni magát. Fel kellene szedni, újra kellene húzni.
Üdv. Tubica
-
beci
őstag
Sziasztok.
Ha valaki épp ilyet keresne...
Airpods Pro 3] -
vallas
őstag
-
vallas
őstag
-
Tubica
senior tag
-
sonar
addikt
-
Winne
nagyúr
Vannak retro pc-s contentek TikTokon meg YouTube-on, ők szívesen fogadják, csinálnak róla tartalmat.
-
Tubica
senior tag
Sziasztok !
Tudtok olyan helyet (itt Szhelyen), ahol le lehet adni retro hardvereket ?
(nem kidobni szeretném, hanem ha valaki szeretné, használja. Sajnos a felajánlásos dolog megakadt
(ingyen számítógép rászorulóknak)Üdv. Tubica
-
szilchi
őstag
Sziasztok!
Elcserélhető egy április 9-n lyukasztott és onnan még 9 napig érvényes osztrák autópálya matrica kettő nagy tábla milka csokira.
Egyszer használtam,utána teljesen épen lepottyant a szélvédőről
Holnap dolgozok délelőtt,délután 13.40-ig átvehető Szombathelyen.
-
beci
őstag
Sziasztok.
A szombathelyi Ups futár telefonszámát tudja valaki esetleg? -
Geri89
aktív tag
Igaz nem T, hanem Yettel, de itt van egy hónapos, ingyenes próba időszakod.. [link] Bemész, valamennyi pénzt kérnek asszem "előlegként". Kapsz egy modemet, sim kártyát, hazaviszed, és már megy is. Ha nem tetszik, vagy meggondolod magadat, akkor 1 hónapon belül visszaviszed, pénzt visszakapod, és kész.
Simán meghagyhatod mellette 1 hónapig a mostani netet. Pár hétre nemrég én is próbáltam, 3-400 Mbit körül hozott nekem kámoni városzrészen. -
Winne
nagyúr
Nem adat ez, sima hang+net kombinációban van, korlátlan mellé 5 is alapból jár.

-
Timyyy
őstag
Ezt keresem a honlapon, de nem találom. Van egy hordozható 5G routerem, de a hozzálévő one-os korlátlan netem lefedettsége egy rakás szar, ezért váltanék, de nem találom a nekem szükséges menüt (adatSIM kéne csak, gondolom....) hiába kattintgattam végig.
-
Winne
nagyúr
Ott kell mérni nálad, az mondja majd meg a számokat, de kollegám játszik is vele online, streamingeket néz, letölt, eddig semmire sem panaszkodott, 500 megabit felett van neki.
-
Tubica
senior tag
Sziasztok ! Köszönöm a válaszokat. Gigabites netem van, de mióta átvette a UPC-től csak a sz.... van vele
Ha lenne itt T-mobil (optikai) már lehet váltottam volna.Az 5G-s megoldás az mennyire stabil ? Milyenek a számok ? Elbír több eszközt ?
Üdv. Tubica
-
Moleman
addikt
-
Winne
nagyúr
Ott gondolom a modem más csak, hacsak nem a Telekom optikai hálózatán üzemeltetett gigabited lett.

-
Moleman
addikt
Sziasztok !
Valaki segítsen. A vasút környékén milyen értelmes internet van, ami nem megy el állandóan ? A ONE egy rakás.......... állandóan megszakad, eltűnik stb (ha jó az idő, ha szél van, ha eső, hó, köd).
T-mobile jó lenne, csak az nincs felénk erős. Legalább 500mbit-es net kellene (sok a felhasználó).
Válaszaitokat előre is köszönöm !
Üdv. Tubica
Gigabites One-od van most? Ha nem, akkor az lehet megoldás.
Az 500-as nekem folyton szakadozott, 3 különböző településen az ország különböző részein, gigabitesre váltás után rendben volt. Szerintem ezzel terelgetik az embereket a drágábbik csomag felé.
-
Winne
nagyúr
Sziasztok !
Valaki segítsen. A vasút környékén milyen értelmes internet van, ami nem megy el állandóan ? A ONE egy rakás.......... állandóan megszakad, eltűnik stb (ha jó az idő, ha szél van, ha eső, hó, köd).
T-mobile jó lenne, csak az nincs felénk erős. Legalább 500mbit-es net kellene (sok a felhasználó).
Válaszaitokat előre is köszönöm !
Üdv. Tubica
Szia,
Telekom korlátlan net 5G-s routerrel?
-
Tubica
senior tag
Sziasztok !
Valaki segítsen. A vasút környékén milyen értelmes internet van, ami nem megy el állandóan ? A ONE egy rakás.......... állandóan megszakad, eltűnik stb (ha jó az idő, ha szél van, ha eső, hó, köd).
T-mobile jó lenne, csak az nincs felénk erős. Legalább 500mbit-es net kellene (sok a felhasználó).
Válaszaitokat előre is köszönöm !
Üdv. Tubica
-
vallas
őstag
-
syC
addikt
Üdv. Java (Swing, Plain) programozói állást tudnék Ausztriában, Szombathelytől 45km-re. Heti 2-3 nap home office lehetőség. Ha valakit érdekel, dobjon egy pü-t.
-
mefistofeles
veterán
Ismeri valaki a spricc kocsmát? Milyen hely?
-
mefistofeles
veterán
Ha valakit érdekel egy kis LED televízió, ami pár órát ment és hibátlan szóljon.
Topiclakóknak kedvezmény. -
net84
őstag
Sziasztok!
Nincs valakinek egy eMMC - USB vagy eMMC - microSD adaptere kölcsönbe pár napra? Törölni, írni kellene pár kártyát, közben teszteni. Vagy ha Nálad a helyet foglalja, akár meg is venném.
-
Geri89
aktív tag
-
Anubris
őstag
Kisebb Jcb földmunka gépeseket lehet esetleg megkérdezni, most úgy sincs jobb dolguk.

Nálunk itt Sé-ben 3-4 géppel tolják a helyiek. -
mefistofeles
veterán
-
Geri89
aktív tag
Még a közutakra sincs ........
Nem mindenki valamelyik állami szervnek dolgozik.. áruházak parkolóit, stb valaki rendben tartja, aki piaci alapon tudhat jönni..
-
mefistofeles
veterán
-
Geri89
aktív tag
Sziasztok! Valakinek van hótolóhoz kontakt esetleg? kb. 2000m2-es telephelyen kellene egy kis rendet tenni..
köszi! -
beci
őstag
-
beci
őstag
-
Winne
nagyúr
-
beci
őstag
Fuh ez jó cucc. Ha lenne hová raknom el is gondolkodnék rajta.
Felállítva minimális helyet foglal.
-
mefistofeles
veterán
-
beci
őstag
-
cellpeti
nagyúr
Sziasztok!
Nincs valakinek eladó TP Link Omada ER605 routere?
-
vallas
őstag
-
Timyyy
őstag
-
sonar
addikt
Sziasztok,
MMIK-ban a koncertek hogyan szoktak zajlani?
Kiírás szerint holnap 8 kor kapunyitás. Az mit jelent kb 9 kor indul a buli?
És mondjuk 11-ig tart? -
Tubica
senior tag
Sziasztok !
Nem tudom, ide szabad ilyet írni, de hangszeres tanulmányra toboroznék néhány gyerkőcöt
JÁKI (település) iskola, illetve a zeneiskola. Persze, ha van olyan, aki nem tudja elhozni ezekbe az iskolákba, akkor a sajátba is megoldható.Furulya, tenorkürt, bariton, tuba -- esetleg trombita.
Ha szabálytalan ez a "felhívás" nyugodtan töröljétek. Ha tudtok ilyen gyerkőcöket (ált. 1-től) akkor írjatok és beszélünk találkozót

Üdv. Tubica

-
Fifi
őstag
-
beci
őstag
-
Fifi
őstag
-
kp78
veterán
-
Fifi
őstag
Fém spirálozást melyik fénymásolószalon, papírbolt stb. csinál helyben városunkban?
Sajnos a műanyag spirálozás nem jó, mert 360 fokban ki kell majd hajtani a füzetlapokat. -
mefistofeles
veterán
-
Killer01
őstag
Nem ismertek Szombathelyi vagy környéki műszerészt vagy PC elektronikában jártas emberkét?
Mi a problémád?
-
kp78
veterán
-
mefistofeles
veterán
Nem ismertek Szombathelyi vagy környéki műszerészt vagy PC elektronikában jártas emberkét?
-
Tubica
senior tag
Sziasztok!
Kerestem, de nemtaláltam működőképes megoldást.
Le szeretnék menteni egyetlen egy facebook messenger üzenetet, valahogy a sima adatmentéssel amit a facebook felkínál nem talál rá.
Amúgy szerepel az üzenetek között.
AI is kérdeztem próbáltam azokat is de nem működtek.
Scroll-os is jó lenne de semmi.
Van esetleg valami működő ötletetek?Köszi!
Szia !
Képernyőkép ? (printscreen gomb -->paint --> ctrl+v)
Windowsgomb + shift + s ?
OBS képkészítés ?
MSI afterburner ?
Streemlabs ?Most ezek jutottak eszembe.
Üdv. Tubica
-
Anubris
őstag
-
net84
őstag
Szia!
Nagyobb a valószínűsége, hogy az "adatvédelem" miatt nem enged csak úgy menteni. Az még a jobbik eset, hogy a WIN+G képernyőmentő működik - már ezt is lehet tiltani (és egyre több helyen tiltják is, főleg olyan rendszerek és weboldalak, ahol szenzitív adatok kerülhetnek a képernyőre).
-
ticzi01
aktív tag
Sziasztok!
Kerestem, de nemtaláltam működőképes megoldást.
Le szeretnék menteni egyetlen egy facebook messenger üzenetet, valahogy a sima adatmentéssel amit a facebook felkínál nem talál rá.
Amúgy szerepel az üzenetek között.
AI is kérdeztem próbáltam azokat is de nem működtek.
Scroll-os is jó lenne de semmi.
Van esetleg valami működő ötletetek?Köszi!
X-Box beépített kiegészítőjével megoldottam WIN+G
Valószínű azért nem tudta letölteni mert régebben már töröltem az akkori üzeneteket és akkor ilyenkor lekerül a szerverről a Gemini szerint.
Holott látom. -
ticzi01
aktív tag
Sziasztok!
Kerestem, de nemtaláltam működőképes megoldást.
Le szeretnék menteni egyetlen egy facebook messenger üzenetet, valahogy a sima adatmentéssel amit a facebook felkínál nem talál rá.
Amúgy szerepel az üzenetek között.
AI is kérdeztem próbáltam azokat is de nem működtek.
Scroll-os is jó lenne de semmi.
Van esetleg valami működő ötletetek?Köszi!
-
net84
őstag
Milyen Epson-t szeretnél hangolni és hogyan?
Ha állítható a színkeverés és műszeres bemérés beállítás kell, akkor a dekorosoknál kellene érdeklődni, hogy tudnak-e valakit. Plotterhez már láttam ilyet, de az az adott családhoz vagy géphez volt használatos és maga intézte a kalibrálásnál. Univerzális megoldást nyomtatón még nem.
A nagyobb Canon fotonyomik is kalibrációs oldallal maguk mérik és állítják be (a fejben van a szenzor is). -
cellpeti
nagyúr
Sziasztok!
Smart Solar Kft.-t ismeri valaki innen?
-
Ygg
senior tag
EPSON nyomtató beállításában, finomhangolásában ki jártas?
Foto kiállításhoz kellene segítség egyik ismerősömnek.
-
cellpeti
nagyúr
-
Moleman
addikt
Én téli motorozáshoz vettem ebayről USB-s fűthető talpbetétet 7 éve 1100 forintért, tök jól működött. Csak nyilván kell hozzá egy powerbank a zsebedbe.

-
cellpeti
nagyúr
Sziasztok!
Szeretnék venni fűthető talpbetétet. De nem az "olcsó"-t, hanem amihez van tölthető akkumulátor, tartóval.
Páromnak szeretném, munkába. Ötlet esetleg, hol tudnék venni? Leitz-Hungaria oldalán van, de 57.000nél azért olcsóbbat szeretnék -
Tubica
senior tag
Sziasztok ! Van itt valaki, akinek van otthon 3D nyomtatója ? 2 kb 10x10cm-es műanyag alkatrészt kellene megcsinálni. Sajnos ilyen tervet nem tudok adni, csak magát az alkatrészt.
Természetesen ki is fizetem !!!! (tetőablakredőny tartó)
Üdv. Tubica
-
cellpeti
nagyúr
Sziasztok!
Használ valaki akksiról fűthető zoknit?? Ha igen, hogyan szokta tisztítani?
-
mefistofeles
veterán
-
Winne
nagyúr
-
Tubica
senior tag
Szia !
Nem erre gondolsz (tudom, mert mi is használtuk ezt az alumíniumhoz hasonlító dolgot amit kérdezel) de gyorsba ezt találtam !
Üdv. Tubica
-
Winne
nagyúr
Ugyan nem tudom mi a neve, de amit anno tettek a radiátor mögé tükröződő hőpajzs vagy mi, olyat egy kis darabot hol tudok venni vajon?
-
Immy
őstag
Sziasztok,
Esetleg valakinél van elfekvőben ilyen kábel:
USB-B —> Apple lightining
USB-A —> Apple lightining -
syC
addikt
-
Tubica
senior tag
-
Tubica
senior tag
Sziasztok. Szombathelyen belül keresek Ariston gázkazán szakembert. Èves karbantartás/felülvizsgálat cèljábòl.
Fontos lenne, hogy foglalkozzon Aristonnal. Az ifjabbik Szakács elèrhetetlen számunkra (3 hònapja).
Üdv. Tubica
-
kp78
veterán
Nekem van egy Canon SX130-am, amit már egy ideje nem használok.
Szép, nem sokat használt, 99%, h a doboza is megvan.
Ha érdekes lehet beszéljünk róla.
-
syC
addikt
Sziasztos. Használt kompakt digitális fényképezőgépet keresek. Semmi extra nem kell, működjön, előny ha elemes, ill ha van rajta egy pici optikai zoom. Ha esetleg valakinek porosodik otthon, szívesen megszabadítanám tőle
-
mefistofeles
veterán
-
sonar
addikt
-
busman
veterán
Köszönöm Sonar-nak hogy megoldotta a problémám.
Jó szívvel ajánlom mindenkinek. -
vallas
őstag
-
cellpeti
nagyúr
-
net84
őstag
Akkor a teljesítmény nem volt már meg a töltéshez és az üzemeltetéshez. Ha cicereg még nem feltétlen gond. A trafós tápoknál üzemi jelenség az öregedés előrehaladtával. A gond akkor van, amikor az igénynél hajszállal sincs túlméretezve a táp. Ekkor jön elő az a hiba, amivel Te is találkoztál. Azért ez lehet egy olcsóbb megoldás így - csak ne egy univerzális táppal pótold...
-
busman
veterán
-
Argos
őstag
Esetleg piacon körbenézni árul-e valaki hasonló tárgyakat, mint a tied, és bekérdezni vásárol-e.
Ez se rossz ötlet.
Még egyszer köszi mindenkinek a javaslatokat!
-
belaazallat
addikt
Utólag már tüzetesebben elolvastam. Megnézem majd, bár nagyon úgy fest, hogy csak Szombathelyen belül praktizálnak.
De, a lomisokra mindenképp kiterjesztem a keresést, hátha lesz Sárvár környékén.
Bár, a szállítást éppenséggel meg tudnám oldani.Guglit már végigmazsoláztam és több helyet is felkerestem levélben, képekkel. De, válaszra sajnos nem méltattak.
Ezért gondoltam, hogy hátha akad itt valaki, akinek van jó tapasztalata valamerre.#18121sonar:
Ja, hogy csoport. Nem vagyok egy nagy fácsé-guru...
Köszi, ez is felkerült az opciók közé!Esetleg piacon körbenézni árul-e valaki hasonló tárgyakat, mint a tied, és bekérdezni vásárol-e.
-
ticzi01
aktív tag
Szia!
Egy típus is tudna segíteni.
Kikapcsolva fel tudod tölteni? Mennyit bír feltöltve?
Töltővel tennénk egy próbát (másik, garantáltan jó töltővel lepróbálva), ahhoz még nem kell szétszedni. De nekem egy kezdődő - ha még fel tudod amúgy tölteni - akkucella vagy vezérlőhibának tűnik.
Milyen rendszer van rajt? Windows pl 10-es óta jelzi az akku hibát is. Ha áthuzza vagy piros x-et tesz mellé, akkor akku. Ha villogtatja az akku jelet és sárga felkiáltójel van, akkor lehet töltő hiba is (vagy töltésvezérlő az akkuban) - elégtelen a betáp energia a töltésre és a meghajtásra együttesen. Ha piros x-el villogtatja, akkor pedig akár cellazárlat és ezért tiltja a töltést.
A probléma akkor van, ha a töltésvezérlés (balancer) is az alaplapon van és az mekkent meg. Amikor bejöttek a beépített, lapos akkuk, a Samsungnak ez nagy szokása volt. Így telefon akkukat tudott pakolni a laptopokba.Szia!
A töltő csere megoldotta!
Mikor a fülemhez tettem hallottam, hogy fura hangokat ad, ettől kezdve egyértelmű lett. -
Josi
senior tag
-
Argos
őstag
Ha elolvastad az oldalt, akkor látnád nem csak lomis:
"Hagyaték Felvásárlás: Értékes vagy hasznosítható tárgyak felvásárlása, gyors és tiszta ügyintézéssel.
De google keresésbe vannak antikvitás üzletek is, őket is meg lehet keresni.Utólag már tüzetesebben elolvastam. Megnézem majd, bár nagyon úgy fest, hogy csak Szombathelyen belül praktizálnak.
De, a lomisokra mindenképp kiterjesztem a keresést, hátha lesz Sárvár környékén.
Bár, a szállítást éppenséggel meg tudnám oldani.Guglit már végigmazsoláztam és több helyet is felkerestem levélben, képekkel. De, válaszra sajnos nem méltattak.
Ezért gondoltam, hogy hátha akad itt valaki, akinek van jó tapasztalata valamerre.#18121sonar:
Ja, hogy csoport. Nem vagyok egy nagy fácsé-guru...
Köszi, ez is felkerült az opciók közé! -
sonar
addikt
Nem a marketplace-re gondoltam, hanem kimondottan csoportokra.
Belépsz szétnézel aztán döntesz a továbbiakról.
Én mondjuk autó alkatrészt is ott találtam jó áron. Színre fújt jobb oldali tükröt.
De amin meglepődtem, hogy olyan bélyeggyűjtő csoportok léteznek, hogy
Én biztos keresgetnék egy kicsit csoportok között. -
belaazallat
addikt
Ha elolvastad az oldalt, akkor látnád nem csak lomis:
"Hagyaték Felvásárlás: Értékes vagy hasznosítható tárgyak felvásárlása, gyors és tiszta ügyintézéssel.
De google keresésbe vannak antikvitás üzletek is, őket is meg lehet keresni. -
Argos
őstag
Hali!
Nos, lomisra nem gondoltam eddig, mert azért nem lomként szeretnék túladni a cuccokon.
De, egy próbát megérhet. -
busman
veterán
Keresek elektronikai műszerészt.
-
belaazallat
addikt
-
Argos
őstag
-
sonar
addikt
-
Argos
őstag
-
kp78
veterán
-
ticzi01
aktív tag
Szia!
Egy típus is tudna segíteni.
Kikapcsolva fel tudod tölteni? Mennyit bír feltöltve?
Töltővel tennénk egy próbát (másik, garantáltan jó töltővel lepróbálva), ahhoz még nem kell szétszedni. De nekem egy kezdődő - ha még fel tudod amúgy tölteni - akkucella vagy vezérlőhibának tűnik.
Milyen rendszer van rajt? Windows pl 10-es óta jelzi az akku hibát is. Ha áthuzza vagy piros x-et tesz mellé, akkor akku. Ha villogtatja az akku jelet és sárga felkiáltójel van, akkor lehet töltő hiba is (vagy töltésvezérlő az akkuban) - elégtelen a betáp energia a töltésre és a meghajtásra együttesen. Ha piros x-el villogtatja, akkor pedig akár cellazárlat és ezért tiltja a töltést.
A probléma akkor van, ha a töltésvezérlés (balancer) is az alaplapon van és az mekkent meg. Amikor bejöttek a beépített, lapos akkuk, a Samsungnak ez nagy szokása volt. Így telefon akkukat tudott pakolni a laptopokba.Szia!
A másik töltőn gondolkodtam én is, de még nem sikerült beszereznem még próbálkozom.
Acer 17"-es noti, feltöltve több mint egy órát bír, ebből gondolom, hogy az akkuval nagy gond nem lehet.
Amikor villog az akku töltő jel és vele párhuzamosan a bekapcsolást jelző kék led is, nem veszi fel a töltést, de hibát nem ír a win11.Köszönöm a tippet akkor az első a töltő lesz.
-
net84
őstag
Sziasztok!
Notis kérdésem lenne:
Amikor ráteszem a töltőt és be van kapcsolva a gép elkezd csipigó hangot adni és villog rajta a töltést jelző led és a bekapcsolás jelző led, ha kikapcsolom kihúz bedug majd szépen tölt. Mi mehetett tönkre az akksi vagy a töltő? Belső akkus.
Találkoztatok ilyennel?
Köszönöm!Szia!
Egy típus is tudna segíteni.
Kikapcsolva fel tudod tölteni? Mennyit bír feltöltve?
Töltővel tennénk egy próbát (másik, garantáltan jó töltővel lepróbálva), ahhoz még nem kell szétszedni. De nekem egy kezdődő - ha még fel tudod amúgy tölteni - akkucella vagy vezérlőhibának tűnik.
Milyen rendszer van rajt? Windows pl 10-es óta jelzi az akku hibát is. Ha áthuzza vagy piros x-et tesz mellé, akkor akku. Ha villogtatja az akku jelet és sárga felkiáltójel van, akkor lehet töltő hiba is (vagy töltésvezérlő az akkuban) - elégtelen a betáp energia a töltésre és a meghajtásra együttesen. Ha piros x-el villogtatja, akkor pedig akár cellazárlat és ezért tiltja a töltést.
A probléma akkor van, ha a töltésvezérlés (balancer) is az alaplapon van és az mekkent meg. Amikor bejöttek a beépített, lapos akkuk, a Samsungnak ez nagy szokása volt. Így telefon akkukat tudott pakolni a laptopokba. -
sonar
addikt
-
ticzi01
aktív tag
Sziasztok!
Notis kérdésem lenne:
Amikor ráteszem a töltőt és be van kapcsolva a gép elkezd csipigó hangot adni és villog rajta a töltést jelző led és a bekapcsolás jelző led, ha kikapcsolom kihúz bedug majd szépen tölt. Mi mehetett tönkre az akksi vagy a töltő? Belső akkus.
Találkoztatok ilyennel?
Köszönöm! -
Timyyy
őstag
Eladó lett a laptopom!
Helyieknek pici kedvezmény
-
Argos
őstag
Szervusztok!
Tudnátok ajánlani régiségkereskedőt, antikváriust, esetleg magányszemélyt, akit érdekelhetnek az alábbi tárgyak?
-
net84
őstag
Tudom javasolni:
- ezekből a 7060, 7070 (jelenleg nincs) verziókat rendeltünk sokat, illetve az 5070-eket legutóbb. Irodai célra bőven sok.
- vagy, ha kicsit combosabb kellHasználtak, de némelyikben egy perc működés sem volt. Gari pedig van rá. 1 vagy 2 volt hibás (50+ db-ból), de azok már első indításra. Cserélték akadékoskodás nélkül.
-
Ygg
senior tag
Olcsó, irodai, Win11 képes asztali gépet keresek.
-
beci
őstag
Sziasztok.
Szombathelyen foglalkozik esetleg valaki robotporszívó akku javítással, cella cserével?
Samsung Jet Bot porszívó. -
Winne
nagyúr
Samsung szerviz is csinálja általában, ha van hozzá donorjuk a Thökölyben.
-
sonar
addikt
-
Josi
senior tag
Új hozzászólás Aktív témák
-
18228 - 18101
18228 - 18101 18100 - 18001 18000 - 17901 17900 - 17801 17800 - 17701 17700 - 17601 17600 - 17501 17500 - 17401 17400 - 17301 17300 - 17201 17200 - 17101 17100 - 17001 17000 - 16901 16900 - 16801 16800 - 16701 16700 - 16601 16600 - 16501 16500 - 16401 16400 - 16301 16300 - 16201 16200 - 16101 16100 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- Belkin vezeték nélküli töltő, Boost Charge Pro, 3IN1, Magsafe, feher/UJ
- LG 83C5 - 83" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen8 CPU
- Belkin BOOST CHARGE Qi2 15W 2in1 mágneses töltőállvány, összecsukható, fehér színben
- LG 83C4 - 83" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen7 CPU
- LG 83B5 - 83" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- AKCIÓ! GIGABYTE B760M i7 12700 32GB DDR4 512GB SSD RTX 5060Ti 16GB Lian Li Vector V100R 700W
- SZÁLCSISZOLT FÉM HATÁSÚ Dell Latitude 5420 14" Touchscreen i5-1135G7 16GB 512GB 1 év gar, LTE OPCIÓ
- ALIENWARE Area-51 R6 Threadripper Edition 1920X
- Seasonic FOCUS GX-850 80+Gold full moduláris tápegység akciós áron eladó!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
.
. Azért köszi a típust.
érdekes lehet, de utána kell néznem benne a panelnak.




