-
Fototrend
Titanfall
Új hozzászólás Aktív témák
-
#75376384
törölt tag
válasz
Buster17
#3458
üzenetére
ez a challenge szövegezésétől függ. ha azt írja, hogy kill enemy akkor bármivel és bárhol működik, ha pilot akkor értelemszerűen csak élő ellenfél ellen jó.
nekem úgy dereng, hogy anno befutottam egy frissen ledobott drop pod (vagy mi a neve annak, amiből a sok npc kirohan) mellé és "magamra hívtam" a titánt. -
#75376384
törölt tag
válasz
attos71
#3408
üzenetére
a smart pistol a legkisebb probléma. a játék akkor halt ki, amikor bevezették a "skill" alapú mm-t. a lobby-ban hosszú percekig várakozás és az, hogy utána kínából meg a világ másik végéből rakott össze emberekkel egy röhej volt.
a lag pedig nem az a látványos fajta. majd akkor megtapasztalod, amikor egy tár után se pusztul az ellenfél, téged pedig lesz, hogy pillanatok alatt lekapnak. -
#75376384
törölt tag
válasz
eLit-MiLan
#2890
üzenetére
nekem az elejétől kezdve megvan a season pass, így elég sokszor kaptam dlc-s társaságot sima mapokon is (ha feltételezzük, hogy ők többet használnak ilyeneket). így már szerintem érthető, hogy miért mondtam sokszor mennyire ostoba fegyverekkel van tele ez a játék (is). pedig rendszeresen kaptam, a "jaj ezektől nem kell félni, nem vészesek" mantrát. na ja ez igaz, csak szörnyen idegesítő mikor minden hülye ilyet használ majd lenooboz, mert hátulról lelőtt smart gun-nal.
bár ezek még mindig eltörpülnek a matchmaking mögött, ami a legnagyobb hibája a játéknak.
-
#75376384
törölt tag
válasz
eLit-MiLan
#2886
üzenetére
Ez eddig is így volt nem tudom miért lep meg.

Köszönhetően az új még inkább kártyákra kihegyezett rendszernek most már boldog-boldogtalan még inkább ilyen pimpelt ratyikkal rohangál. -
#75376384
törölt tag
válasz
Thunder82
#2835
üzenetére
Személy szerint nem a láthatalanság vagy a jetpack miatt vettem a játékot, így engem nem "térítenek át". Ez a cod is ugyanazokban a betegségekben fog szenvedni, ami miatt szar lett az ghosts is. Számomra eddig a bo2 lett a legjobb. A szellemes rész is próbált róla másolni, de lássuk be nem nagyon jött össze nekik.
Az egyetlen dolog, ami picit hiányzik a titanfallból és ebben benne lesz azok a killstreakek, illetve azok valamilyen módosított változata. Ötletem lenne, de lusta vagyok leírni.
-
#75376384
törölt tag
válasz
birorichard
#2743
üzenetére
zseniális vagy. itt egy nagyobb újítás (amiért többek közt te is egy kilincselsz egy ideje, mert a játék "üres"), erre már tovább gondolva úgy hiszed ez a későbbiekben fizetős lesz... ha az is lesz, mit érdekel ez most, amíg ez egy tök jó ficsőr és jelenleg teljesen ingyenes? elég szar lehet úgy játszani, ha közben azon agyalsz, hogy a későbbiekben vajon mit szúrnak majd el..
most végre kapni fog a játékos valami jutalmat az eredményeiért, amit beválthat. ezt egyenlővé tenni azzal, hogy később ki miért adna valódi pénzt eléggé mókás dolog.egyébként sose értettem ezt a mikrotranzakciótól való félelmet. senki se tart pisztolyt a fejedhez, hogy vegyél a fegyverhez egy újabb festést vagy skint...
-
#75376384
törölt tag
akárhogy is olvasom/értelmezem sehol se látom, hogy valódi pénzbe kerülne bármi is.
lehet nem csak a címet kellene elolvasni....will use in-game currency, not real money...
The Black Market’s arrival also introduces a new currency to Titanfall called Credits. Credits are used to buy items in the Black Market like Burn Card Packs and Titan Insignias.
Ways to Earn CREDITS:
Match Victory
Match Completion
First Victory of the Day
Completing Daily Challenges
Selling Burn Cards
Discarding Burn Cards -
#75376384
törölt tag
válasz
Lacek89
#2706
üzenetére
az egyetlen dolog ami miatt "haldoklik" az az elcseszett "skill" alapú mm. érdekes cod esetében sose volt gond, hogy nagyobb prestiget rakott össze kisebbel. ebben a játékban valamiért elkezdtek sírni emiatt és a respawn hallgatott rájuk (pont ez volt a legnagyobb hiba, hogy rendszeresen hallgatnak a játékosokra) én is egyre kevesebbet játszom pont emiatt. egyszerűen szörnyű, ha többen vagyunk akkor ahhoz próbálja igazítani az ellenfél tudását, amit a saját társaságunk képvisel. ebből kifolyólag besorsol valami lagos lobbyba, ahol nem lehet lelőni az ellenfelet, mert egy tárnyi r101-től se hal meg.
a szerver kereső talán megmenthetné a játékot, bár a 6v6 elég kevés, ebből kifolyólag elég problémás lenne egy mapra bejutni.
összegezve, a legnagyobb hiba amit elkövettek, hogy bevezették egy-két hónappal a megjelenés után ezt az eltoszott rendszert (ismétlődő pályák, rendszeresen szétdobáló lobby, brutális keresési idő stbstb). a tartalommal sose volt gond, aki a festhető dolgokra izgul, menjen simsezni. -
#75376384
törölt tag
mondjuk nem tudom mit csinálsz, hogy rendszeresen ilyen alacsony szintű népeket kapsz ellenfélnek. nekem javarészt 6-10 gen között ugrál az ellenfél csapata.
-
#75376384
törölt tag
megszoksz vagy megszöksz. ennél jobb tanáccsal még így 250 órányi játék után se tudok szolgálni. sajnos hozzá kell szoknod a 100 körüli pingesek "halhatatlanságához". emiatt rühellem egyre inkább én is ezt a játékot. néha olyan lobbyt kapok, ahol egyszerűen nem tudom lelőni az ellenfelet. persze elvárná az ember jogosan, hogy olyanokat tegyen össze, akik egy normális, kevésbé lagos lobbyt tennének ki, de ugye számít a skill is (haha).
kipróbáltam csak önmagában az új modot. kifogtam egy olyan lobbyt, ahol az ellenfélnél az összes a következő pakkot használta: állandó láthatatlanság, smart pistol, ogre, nuclear ejection, 40mm-es ágyú. összejátszottak, bár így is alig tudtak nyerni. egész egyszerűen elképesztő mennyire támogatja a béna gyökereket ez a játék.
a különösen szélsőséges esetek és a balansz hiánya akkor fordul elő, amikor az ellenfél egy haveri társaság aki együtt játszik. azokat nem szokta szétválasztani a program.
-
#75376384
törölt tag
válasz
wwenigma
#2637
üzenetére
Kinek mi. Nálam a 100 győzelem és az arc verte ki a biztosítékot anno. Gen9 csak azért tartott sokáig mert sok mindent kellett benne csinálni. Sajnos hivatalos fórumon egyre többet sírnak a gen követelmények miatt. Szerintem pedig sokkal jobb, hogy valamilyen szinten tudáshoz is köti a haladást, nem pedig közvetlenül csak a játékba ölt idő számít.
Ez az új játékmód pedig nagyon tetszene, de eljutottunk oda, hogy a kör végére mindig, minden jelölt a titánjában kempel. Úgy viszont sokkal nehezebb egy gyengébb csapatban, ha az ellenfél egy picit is összetartóbb. -
#75376384
törölt tag
válasz
FollowTheORI
#2633
üzenetére
az ok ez esetben ennél sokkal egyszerűbb. mivel elmúlt az újdonság varázsa és a mapok elég sűrűn elérhetők az "alap" lobbykba belépve is, így a fene akar folyamatosan ugyanazon a három térképen játszani. megvan nekem is a season pass, de az első nap kivételével többet be se léptem az erre külön kialakított fülre, mert felesleges volt.
-
#75376384
törölt tag
válasz
birorichard
#2628
üzenetére
Nem kell a dlc lobbyt választani. Elég sűrűn besorsolja ha a simába mész be.
-
#75376384
törölt tag
válasz
birorichard
#2624
üzenetére
Mint írtam, mindegyik stílus képviselője megtalálja a neki megfelelőt.

Vegyük alapul a két snipert. Az egyikből két lövés kell (jobb esetben egy fejre) a másikból egy lövés bárhova. Előbbinek nagyobb a tűzgyorsasága, utóbbi az erejével kompenzál. Milyen puskát kellene még beletenni? Egy másik 1 lövés/embert vagy milyet?
Nekem az a fura, hogy rengetegen sírnak a régi játékok milyen jók voltak pl.: UT. Abban szintén nem volt több fegyver vagy bármi extra (igaz, hogy ott egy picit máshogy voltak a fegyverek "dizájnolva"). Erre tessék itt van egy olyan, amiben minden stílust képvisel 1-2 stukker, most meg az emberek nagy részének az a baja, hogy kevés.
Azt mondjuk elismerem, hogy egy onslaught vagy assault-hoz hasonló módnak én is nagyon örülnék, vagy valamilyen bombing run szerű fun cuccnak csak titánokkal, mert csömöröm van már a pont egyszerűségű tdm-hez hasonló szaroktól. Bár sikere valszeg egyiknek se lenne.
Megváltoztak az igények... Ma már egy új spéci fegyverfestésnek vonzóbb hatása van, mint az értelmes dolgoknak. -
#75376384
törölt tag
nem mondom, hogy rossz dolog. rengetegen ilyenek miatt sírnak, holott mi lenne más? kapnák pár átírt stat-os új skint. most van a játékban x mennyiségű, teljesen eltérő különböző tulajdonságú fegyver. mindenki megtalálhatja a kedvére valót. ha lenne még plusz 5 smg, az emberek akkor is a legjobb tulajdonságút használnák.
-
#75376384
törölt tag
válasz
Flickering
#2615
üzenetére
Teljesen felesleges több fegyver. Majd meglátod, hogy a noob pistol, car smg, r101, shotgun négyest használja az emberek legnagyobb része.
-
#75376384
törölt tag
hááát... a lényegi rész ugyanolyan szar maradt. tegnap este gond nélkül talált játékosokat, ma meg... örültünk, ha volt egy lag mentes lobby. egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy miért kell a pc-s népre ráerőltetni ezt a gagyi mm rendszert.
a carabine nerf teljesen felesleges volt, a shotgun pedig ugyanolyan ostoba, mint korábban. legalább lefesthetjük a titánok feje búbját, amiért sok majom sipákolt... juhú -
#75376384
törölt tag
válasz
Flickering
#2555
üzenetére
ment pm
-
#75376384
törölt tag
személy szerint az mm balancenak örülök a legjobban, remélem jól fog elsülni.
-
#75376384
törölt tag
-
#75376384
törölt tag
A készítők is beismerték, hogy a pc-s verzió játékos hiányban szenved, bár annyira nem durva. Itt egy kis bullshit a készítők részéről:
http://www.titanfall.com/news/ctf-matchmaking-update-pc-and-xbox-oneUpdated elvileg hamarosan várható.
-
#75376384
törölt tag
válasz
eLit-MiLan
#2489
üzenetére
Áh el fogsz veszni a többi "noob szar" között, aki viszont azért ilyenekkel rohangál, mert képtelen bárkit is lelőni.

-
#75376384
törölt tag
válasz
eLit-MiLan
#2485
üzenetére
Az pillanatok alatt megvan. Én a 100 győzelemmel szenvedtem a legtöbbet (az a gyökér arc cannon a második ezen a listán), de haverokkal játszva az is megvan pár nap alatt.
-
#75376384
törölt tag
válasz
FollowTheORI
#2473
üzenetére
Igen sajnos ez igaz. Az mm a leggyengébb pontja a játéknak. Szörnyű az egész. Van egy wall of text a játék honlapján, ahol magyarázzák a szocializmust, hogy nekünk ez miért is jó, de a valóság teljesen mást mutat. Konzolon elvileg működik, de ugye pc az még mindig nem konzol... Elvileg most fog jönni egy nagyobb patch, ahol ezen is orvosolnak valamennyit.
Egyébként dlc-s mapokat nekem elég sűrűn be szokott adni. -
#75376384
törölt tag
válasz
Lacek89
#2459
üzenetére
igaz, hogy van pár abszolút értelmetlen marhaság a játékban, de nem nehéz megtanulni kezelni őket. ha látod/hallod, hogy mi van az ellenfél kezében egyszerűen csak alkalmazkodni kell hozzá. car smg messze a legjobb közelharci fegyver ellenük, ha pedig kerülni akarod őket akkor ott az r101 (bár ez szerintem közelharcra is elég jó). mondjuk nekem van talonban, mindkét fegyverhez egy buildem (smart, shotgun), mivel élmény nézni, ahogy az össze-vissza lövöldöző nyomorékok elvéreznek, ha a "saját" fegyverükkel megy ellenük az ember. az egyetlen dolog, ami tényleg túlzottan erős cucc az a c4, de ezt szerintem senki se vitatja. a falon átlátást se kell túlreagálni, nagyon kevesen használják jól, ráadásul egy folyamatosan ugráló ellenfél ellen nem sokat ér. ha ez se lenne elég farmold össze a titánodat és úgy lődd őket halomra.
ha figyelsz a hangokra körülötted és a radarra akkor nagyon nehéz rosszul játszani menjen bármilyen fegyverrel az ember. -
#75376384
törölt tag
válasz
birorichard
#2378
üzenetére
Hármunk közül a te írásaidból jött át a legtöbb indulat. Nem fogok minden "érvedre" egyesével reagálni, mivel még arra se emlékszel jól hogy ki mit mondott. Illetve ebben a játékban nem az alacsony ping a nyerő (ez is el lett mondva jó párszor), hanem általában a 100 körüli ad előnyt. Úgy tűnik pár ember valami aduásznak gondolja ezt a "kritizálom a játékát ő pedig meg akar verni" dolgot. Hogy őszinte legyek marhára nem érdekel ki mit gondol, de a hülyeségek ellen általában megpróbálok vitába szállni. bár esetedben ahogy látom felesleges volt.
-
#75376384
törölt tag
válasz
tarBubbles
#2372
üzenetére
Azóta láttam a hivatalos fórumon is. Ezt mondjuk nem értem miért kell, bár ötletem lenne rá...
-
#75376384
törölt tag
válasz
birorichard
#2370
üzenetére
A kevés játékos nem a "pc átka" hanem az, hogy a játék gagyi.
Amúgy érdekelne, hogy ennyi játékossal mégis hogyan játszható a ghosts, vagy a lagkomp már senkit se érdekel a lényeg, hogy talál lobbyt?
Az infódat pedig elláthatnád forrással, mert nem igazán látni erről bármit is a hivatalos oldalon. A pilot hunter elég népszerű kétlem, hogy törölnék. -
#75376384
törölt tag
válasz
birorichard
#2364
üzenetére
szőrszálhasogatás... olyat kérsz, amit tudod jól, hogy a kutyát se érdekelne. szerintem felesleges lenne új játékmód, mert a legnépszerűbbeket így is tartalmazza. ha tényleg egyedit akarsz ott a last titan standing (személy szerint egy ut2004-ből átemelt onslaught módnak örülnék, de tudom, hogy ezzel kb egyedül vagyok, így nem sírok, mert teljesen jól szórakozom a mostani módokkal). egyébként kis csapat a respawn, gondolom nem a töküket vakarják egész nap.
-
#75376384
törölt tag
Valaki írja már le, hogy milyenek az új pályák.
nem biztos, hogy ma ki tudom próbálni, pedig nagyon érdekelne.#2362 Spanglee: valszeg a nagyon várt patch, amiről pár hozzászólással feljebb szó van. Illetve az első DLC csomag (már akit ez érint).
-
#75376384
törölt tag
15-én jön a dlc és a patch. juhúú
remélem az mm is javításra kerül, mert izélhatom az új pályáimat, ha egész nap ugyanazokat a mapokat sorsolja be. a mai nap folyamán játszottam jó pár meccset, de a fele azon a nyomorék overlock-on ment. többször eljátszotta, hogy egymás után is, pedig még lobbyt se váltottam.
-
#75376384
törölt tag
válasz
eLit-MiLan
#2344
üzenetére
tudod hogy van ez.. ezen a gen szinten már azt se tudom mikor melyik.
igazad van. azóta amúgy sikerült. már nyüstölöm a 7. szintet. -
#75376384
törölt tag
válasz
wwenigma
#2332
üzenetére
azzal nem próbáltam bevallom. utáltam azt a fegyvert, örültem hogy letudtam. meg se fordult a fejemben, hogy bármit is tegyek rá.
nekem már csak 9 "agyműtét" kell a 8. gen-hez. eddig torony magasan ez volt a kedvenc a szintem. kicsit későn adta meg mindkét fegyvert (lmg, tripple), de nagyon jók volt és nem volt velük gond. -
#75376384
törölt tag
válasz
wwenigma
#2328
üzenetére
Sose fogunk megegyezni az biztos. Szerintem egy gagyi f.. Hozzáértő kezekben minden fegyver OP, én személy szerint nem áldoznám be a több dodge miatt a warpfallt vagy a smoke gyorsítót. Amit leírtál egyébként a pályák jelentős részén bonyolult. ennyit oldalazni nehéz. Ha sikerül is az épületek és egyéb izék között, pont úgy előjönni egy akadály mögül amikor feltöltött nem kis gyakorlást igényel. Ráadásul annyira nem kifzetődő.
-
#75376384
törölt tag
válasz
wwenigma
#2320
üzenetére
nem az a zavaró a botokban. én néha egy nagyobb tűzharcban visszavonulok picit regenerálódni és naná, hogy minden sarkon van egy bot elven belefutok egybe, az meg lerúg... lőni nem tudnak, de a közelharcuk nagyon erős lett.
pár dolgot furcsállok. a shotgun és a 40 mm cannon még mindig nagyon erős, míg egy arc szörnyen gyenge és a feltöltése is lassú. a noob pistol idegesítő, pláne az ugrálós közelharcokban. nem tudok olyat mondani, ami mellette szól, szerintem törölni kellene a fenébe a játékból. a "c4"-nek is túl nagy a hatótávolsága szvsz. mondom ezeket úgy, hogy én is c4-et és 40 mm cannon-t használok, ha éppen nincs challenge, ami ezeket ütné. -
#75376384
törölt tag
Elvileg jött egy patch is a tegnapi nap folyamán. Valaki próbálta már a frissített verziót?
http://www.titanfall.com/game-update-three
A dlc is most jött ki?Szomorú, hogy a 40 mm-es ágyúhoz nem nyúltak hozzá, mert még mindig szörnyen erős a többi fegyverhez képest.
-
#75376384
törölt tag
stream van az új pályákról, ha valakit érdekel. katt
-
#75376384
törölt tag
válasz
kispeter69
#2308
üzenetére
kár, hogy a rosszabb meccsek dominálnak és minden lobbyban van legalább egy lagos sutyerák valahonnan a szerengetiről. ezzel a mm rendszerrel nem kis gondot okoznak. alapból nem értem mi alapján számolja a "skillt"? ha k:d, akkor akinek mondjuk 2 fölött van az konstans olyan ellenfelet fog kapni és így elvileg egálban lesz a végén a gyilok:halál aránya. rendszeresen ilyen meccseket játszva egy jó játékos "leromlik" és elkezd közelíteni a jóval gyengébbhez, akiket alapból bealázna.
egy fps-ben ez egyébként is csak akkor lesz játszható, ha a játékos környékén rengetegen vannak, akikből válogathat. így csak azt érik el, hogy én például rendszeresen játszom magas ping ellen, amivel versengeni nem tudok. -
#75376384
törölt tag
válasz
wwenigma
#2296
üzenetére
nekem eddig az arc cannon volt a legnagyobb ellenségem. az a fegyver egy vicc. az esetek nagy részében olyan, mintha nem regisztrálná a találatot és átlő a titánon. pilótákat is teljesen random módon sebezte. mondjuk most meg a maglauncherrel szenvedek.

#(2299) bulikavagyok: nerfelték (de szép magyar szó), már csak 5 kell belőle. azt meg gyerekjáték teljesíteni.
bár fenntartom a véleményem, hogy az 50 se lenne nehéz, ha nem arc cannont tették volna mellé, hanem a chaingunt. -
#75376384
törölt tag
válasz
cashback
#2268
üzenetére
mert még nem játszottál eleget.
az a nyomorék lag itt is tönkre vágja az egészet. a legjobb amikor 5 méterről rúg le, de előtte belelőttél egy tárat. ez az új mm rendszer egyszerűen játszhatatlanná teszi az egészet. minden meccs után új lobbyt keres (sok idő), hülyén ossza ki a csapatot (rendszerint egyedül vagyok, csupa alacsony szintűvel), mire betölt (sok idő). nyilván én vagyok ennyire béna, hogy mindig ilyen csapatot kapok, elvégre "skill" alapú az egész. -
#75376384
törölt tag
válasz
cashback
#2265
üzenetére
eddig kétszer futottam bele "nagyobb" gondba. egyszer karbantartás volt, másik alkalommal valszeg a netem szórakozott. 109 óra játék után ez bocsánatos bűn.
a token-es mizéria, amit egy sima újra kattintás megold, meg se közelíti anyázásban az iw féle "connencting to online services(?)" marhaságot. codot akkor két helyről is játszottam (albi, otthon). egyiken jó volt, másikon alig akart csatlakozni.bf nekem is működik. ott csak a hitreg problémás.

-
#75376384
törölt tag
válasz
cashback
#2263
üzenetére
nem lehet, hogy nálad van valami probléma? tekintve, hogy a cod miatt nem nagyon láttam tőled panaszt, pedig ott aztán lett volna rá ok, itt viszont rendszeresen ez a gondod.
nekem személy szerint elenyésző esetben jön elő valamilyen csatlakozási probléma és a hivatalos fórumot olvasva se sokan panaszkodnak emiatt. -
#75376384
törölt tag
válasz
wwenigma
#2251
üzenetére
nem volt teljesíthetetlen, csak sokáig tartott. a kettő nem ugyanaz.
szerintem ott volt a legnagyobb gond az egészben, hogy azon a szinten egy teljesen ostoba titán fegyverrel rakták össze ezt a challenget. az arc cannon egy vicc (botokat remekül lehet vele írtani, de semmi másra nem alkalmas). ha chain gun lenne a gen 6-ös követelmény semmi gond nem lenne.
csak, hogy verjem a nyálam nekem c4-gyel is sikerült egy gooser-t összehozni.
abból már csak egy kell, míg az arc-ből van hátra 30 titán gyilok... minden más kész és közel az 50. szint. -
-
#75376384
törölt tag
nem zárja ki. csak fura, hogy mennyire fontos egy csomó embernek, hogy éppen milyen hello kittys festés van a fegyveren és egy cseppet sem zavarja őket pár orbitálisan nagy baki. jó lenne, ha nem esnének abba a hibába, mint a mostani infinity ward. ők se foglalkoznak a lényegi dolgokkal csak hülye fegyver festéseket adnak ki rendszeresen. tekintve, hogy nem egy nagy fejlesztő csapatról beszélünk, szerintem érthető, hogy mit kellene először szem előtt tartaniuk.

-
-
#75376384
törölt tag
válasz
bulikavagyok
#2207
üzenetére
én a regent csinálom, de a többi nem foglalkoztat... mondjuk napok óta játszhatatlan az egész.
lobbyt alig talál, ha talál akkor ledobál/laggol vagy meccs végén átdob egy másikba (persze a szokásos idegesítő keresés itt se marad el). így rendszeresen ugyanazokon a pályákon játszom. hihetetlen mennyire elszúrták a játék ezen részét elég csak beleolvasni a hivatalos fórumba. -
#75376384
törölt tag
válasz
bulikavagyok
#2205
üzenetére
Így jó pár órányi játékkal a hátam mögött egy picit hiányzik a motiváció, hogy minél több mindent meg akarjak csinálni. Az nagyon tetszett pl a codban, hogy úgymond speciális esetekre is voltak feladatok és azokért nem csak xp jutalmat adott. Most ott tart a játék, hogy ha megtalálja az ember az önmagának tökéletes kombót, akkor mással nem is kell mennie. Ha nem is akarnak belemenni a barbizásba mind fegyver, mind pilot téren egy emblem/title szerű valami nagyon hiányzik szerintem.
Vagy vegyék ki az egész fejlődési rendszert és kapjunk meg mindent alapból.

-
#75376384
törölt tag
válasz
eLit-MiLan
#2196
üzenetére
smoke

messze a legjobb cucc, amit titánra lehet rakni. a vortex nem ér annyit, mint amire képes. ráadásul mindig az szívja meg aki először használja. a füst viszont brutál módon sebez titánt, gyalogost egyaránt. a c4 pedig a leghasználhatóbb az összes "eldobható" tárgy közül. -
#75376384
törölt tag
válasz
eLit-MiLan
#2192
üzenetére
pedig milyen jó is az.

én amikor katapultálok szoktam megszórni az alattam levőket. elég brtuál módon sebzi a pajzs nélküli titániokat is.
-
#75376384
törölt tag
válasz
szallasi007
#2186
üzenetére
ő jött a grafikával, én csak mellékeltem egy képet, hogy milyen "szép" low beállítások mellett és cáfoltam rá a dologra. felőlem akárhogy kinézhet ha a játék jó, de a cod-ról még ez se mondható el a lagkomp miatt és a tömérdek csaló is rátesz egy lapáttal, nem beszélve a tömérdek camperről. itt csak akkor találkozok velük, ha challenget csinálnak.
a vélemény ugyebár mindenkinek szabad, csak azon ment a fennakadás, hogy miket hozott fel ellenérvként. -
#75376384
törölt tag
válasz
szallasi007
#2182
üzenetére
ez egyfajta revans volt, amiért sokan szidják a codot.
bár nem vagyunk egyformák és mindenkinek más tetszik, nekem azért elég furcsa ellenérvek hangzottak el a tf-fel szemben. illetve pont olyanok, amikben a "konkurencia" sem jeleskedik.
egyébként engem érdekel, hogy éppen az fps. bár én nem is rugózom a grafikán.
ja itt van két kép a low ghostsról, ha valakit érdekel (1920*1080, minden más low/off)
1
2 -
#75376384
törölt tag
válasz
cashback
#2172
üzenetére
nekem tetszik a ghosts. ha visszaolvasod amiket írtam korábban láthatod, hogy miért "sírtam" és mi ölte meg a játékot számomra (lagkomp/csalók). illetve felemeltem a szavam pár op cucc ellen, de az itt is van. most azért "lázadtam", mert tapasztalatból mondom, hogy hülyeség a mi fut lowon jobban duma.

-
#75376384
törölt tag
válasz
eLit-MiLan
#2170
üzenetére
hagyd, talán ő az egyetlen akinek a ghost normálisan, akadás és lag nélkül megy az egész fórumon/országban/világon.
a játéknak igen szerves része a jetpack, az emberek hülyék lennének nem kihasználni. itt egy kicsit másra épít mint a "lövök 5 lövést egy pontba és meghal, mert nem tud kitérni" elv. ja és barátosné laptopján (dell 7720) mindegyiket lowon játszom, hát a ghost semmivel se szebb és még sz*rabbul is fut jóval.

-
#75376384
törölt tag
válasz
bulikavagyok
#2147
üzenetére
A legjobb fegyvert az már a legelső szinttel megkapod titánra és katonára egyaránt (r101, chain gun), szóval azokkal nincs gond. A challenege ami egy picit bajos lehet, mert rákényszerülsz általad esetleg utált fegyverek használatára is. Az igaz, hogy pár kiegészítő elveszik, de a legjobb cuccok alacsony szinten kaphatóak.
-
#75376384
törölt tag
válasz
eLit-MiLan
#2120
üzenetére
Taníts mester... Nekem úgy nem adja. Remélem emiatt nem leszek tök égő. Illetve személy szerint érzékenyen érint, ha romlik a statom, ami amugy sem valami hű de jó.
Szerk.: abban egyetértünk, hogy a legkisebb scope a leghatásosabb.

-
#75376384
törölt tag
A regen-hez úgy tudom csak 50 kell.
A charge rifle meg minden módon kezelhetetlen.
Egyébként lassan végzek a dmr-rel, 1-2 gyilok hiányzik csak. Kicsit furcsa volt kempelni, mert világ életemben utáltam őket, de ez rákényszeríti az embert, hogy ezt is jól csinálja... Ilyen téren viszont jók ezek a kötelező dolgok, mert a játékos a végén mindenben jó lesz.
-
#75376384
törölt tag
A critical találat mit jelent pontosan? A kegyelem lövést vagy azokat a pirosan fénylő nagyobb sebzést adó területek találatát, amik akkor villannak fel, ha leszedtük az ellenfél pajzsát?
-
#75376384
törölt tag
megkövetem magam. van nagyobb f.., mint a railgun challenge.
ha valaki jót akar magának a dmr snipert ne hangtompítóval használja. még egy gruntot se tud picit nagyobb távolságból leszedni.
igazából jók lennének ezek a challengek, ha az ellenfél tényleg mindig ott lenne ahol éppen látjuk és nem pár méterrel odébb. így marad a pályánként mindenből 1-2 "pont".
ja arról már inkább nem is írok semmit, amikor 1v1 titán küzdelemben leszedem az ellenfél életét minimumra quad rockettel, majd éppen tárazok amikor arra jár a társam és bezsebeli előlem a doom-ot.
-
#75376384
törölt tag
válasz
run4fun
#2101
üzenetére
car smg messziről? le a kalappal
próbáld akkor a pimpelt shocit. az kb egy szinten butaságban az okos pisztollyal. célozni is annyira kell vele (semennyire csak irányba tartani). 
a r101 tényleg brutál jó fegyver lett, lehet azért se raktak bele több ar-t a játékba. minden tulajdonsága kimagaslóan jó. mondjuk milyen jövő háborúja az, ahol ahány katona annyi fegyver.

-
#75376384
törölt tag
válasz
run4fun
#2098
üzenetére
az a challenge egy vicc. alig pár pálya alatt teljesíthető. nagyon durva statokat lehet vele produkálni hardpointban.
(#2099) Eversmann: kit érdekel, hogy mit mondanak.
inkább szidjanak, mint az legyen, hogy valami ostoba feladatot kelljen teljesíteni, amit ha önmagadhoz képest is legjobban csinálsz se akarjön sikerülni. -
#75376384
törölt tag
46. szintre összejött az eddigi legutálatosabb challenge. azt hittem befonom a hajam mire sikerült kilőni 50 titánt a railgunnal.

valaki már nyüstöli a goose-t?
-
#75376384
törölt tag
válasz
bulikavagyok
#2020
üzenetére
noob pistol-ra nincs mentség, ha az ember nem tud célozni akkor ne játszon fps játékokkal.
egyetlen elfogadható érv van mellette, az pedig egy esetleges generation challenge.
egyébként igen, az R-101C lett a legjobb fegyó az egész játékban. -
#75376384
törölt tag
válasz
bulikavagyok
#2018
üzenetére
nekem 33ms a menüben és játékban is általában 30-40 körül van. semmit se számít a kiírt érték. ha valakinek egy kicsit nagyobb általában autowin és lelőni is nagyon nehéz. itt nincs lagkomp, helyette van ez.
-
#75376384
törölt tag
válasz
bulikavagyok
#2015
üzenetére
én tegnap olyat láttam, hogy a srác két embert is befogott vele egyszerre (egyik én voltam), egyik meg is halt (én), másikat nem tudom.
már korábban kitárgyaltuk, ha ennyire nem megy a gyilok akkor ott lag probléma van. lépj ki, keress másik lobbyt. -
#75376384
törölt tag
csak nekem tűnik úgy vagy ez a nuclear ejection néha tényleg bugos? van hogy közvetlen közelről is túl lehet élni egy robbanást, máskor meg több méterről is pillanatok alatt megöl.
azt nem is említeném, amikor a felettem futkározó platón (kampány első pálya, "B" pontnál) robbant fel egy titán és haltam meg a falon át.
esetleg nincs rá valami "ellenszer"? -
#75376384
törölt tag
válasz
birorichard
#1992
üzenetére
egy eredmény nem mérvadó. nem egyszer fordult már velem is elő, hogy akik egy meccsen "lealázták" a csapatot a következőkben sokkal nagyobb mértékben kaptak ki. én csak azt nem értem, hogy mi alapján osztogatja ezt a skilles dolgot. smart pistol és shotgun duóval csak a sutyerák nem tud lőni, prestige alapján is szétszedni a népet butaság, ahogy nagy ping is elég nagy előny tud lenni még egy ügyes játékossal szemben is. szerintem pont azért jó, hogy összeeresztenek mindenkit, mert egy jobb játékosnak is béna csapatban lehet simán egy alatti aránya.
-
#75376384
törölt tag
válasz
FuRiONight
#1990
üzenetére
mivel a microsoft adja a szervereket (vagy mi), szóval köszönd nekik. szánalmasan lagos egy csomószor az összes lobby.
egyébként ez a hardpoint játszhatatlan, arányait tekintve itt a legtöbb gyökér noob pistolos.. erre mit olvas az ember, hogy skill alapú mm rendszer lesz a jövőben. fantasztikus

-
#75376384
törölt tag
válasz
-secret-
#1969
üzenetére
Ha ennyire nem megy a közelharc használj shotgunt. Illetve a prestige miatt most c4el kell nyomulnom és tudom ajánlani azt is mivel brutál erős lett. Ha pedig tényleg nagyon alig halnak akkor ott inkább van valami lag probléma, mert semmivel se nehezebb nagy átlagban megölni valakit mint mondjuk egy cod-ban.
-
#75376384
törölt tag
írták twitteren a főmenüben és facebookon is, hogy gondok vannak. nesze neked microsoft...

-
#75376384
törölt tag
válasz
run4fun
#1878
üzenetére
minél többet játszom vele látszik, hogy ugyanazokban a betegségekben szenved mint a riválisai. bár itt nincs lagkomp (juhúú), itt a nagyobb ping = autowin érvényesül. tényleg nem jutottunk még el arra szintre, hogy akinek nagy a pingje azt nem engedi be vagy rúgja ki a lobbyból? ilyen gyors játéknál az a pár töredéknyi másodperc is rengeteget számít.
mennyire verték a mellüket, hogy itt nehéz dolguk lesz a mesterlövésszel rohangálóknak. nos jelentem tényleg. a sniper használhatatlan. kicsit nagyobb távon lefutja a golyót még egy grunt is. igazából nem is lenne zavaró, ha mellé nem lennének az előbb említett, közelharcban 0 tudást igénylő kacatok. -
#75376384
törölt tag
a lobbyk legnagyobb részében: smart pistol, shotgun, "c4". egyszerűen aggyal nem fogom, hogy miért kell ilyen ostoba cuccokat belepakolni minden egyes netes fpsbe.
aki béna és képtelen normális statot összeszedni az ezektől se fog megtáltosodni... ezzel csak azt érik el, hogy a játékosok egy részének veszik el a kedvét, hogy állandóan ilyen hülyeségektől pusztulnak meg. -
#75376384
törölt tag
válasz
STC Speed
#1847
üzenetére
én is codból jöttem át és némi bf is volt. nehéz velük összehasonlítani, mert annyiban egyeznek meg, hogy fegyverrel rohangálsz és van ads. optimalizálásban köröket ver rájuk és a net kapcsolatból eredő hibák is elenyészőek, ellentétben a másik kettővel.

maga a játék tartalmilag: vannak challengek dögivel, csak itt nagyon kevés után kap az ember bónusz cuccot, így azon felül, hogy megtalálod a kedvenc fegyvered (amiből egy picit tényleg kevés van, bár érthető, mivel fiktív cuccokról beszélünk) nem sok motiváció van a többi kipróbálására. nincsenek fegyver festések, emblémák és hátterek se, ezért némileg üresnek tűnhet azoknak, akik erre izgulnak. a noobpistol/shotgun duó kicsit erős, a többiek balansza egész jó lett. három féle titán van, amikre rengeteg cucc pakolható. online, coop kampány van, ami egy válogatott módokból álló küldetéssorozat. ezek jutalma, hogy megkapod az alap mellé a másik két titán fajtát és "bevezet" a játékba.
egyébként szó sincs "szén elfogultságról" egyszerűen csak mindenkinek mások az igényei és van akinek ez a játék nem nyújt eleget, másoknak pedig bőven jó, hogy lehet lövöldözni és bazi nagy robotokkal rohangálni.
amúgy neten jó pár helyen olcsóbban megkapható, mint itthon.
-
#75376384
törölt tag
válasz
birorichard
#1842
üzenetére
személy szerint egy régi UT-hez hasonló assault módnak örülnék.
tennének a pályák bizonyos pontjaira/szakaszaira akadályokat, hogy ott ne lehessen átmenni és ezzel generálnának egy lineáris útvonalat (néhány helyen azért lehetne olyan, hogy több fronton is kelljen védekezni). kár, hogy a mostani pályák ezt nem teszik lehetővé. 
vagy egy onslaught játékmód (szintén UT) is jöhetne. -
#75376384
törölt tag
válasz
eLit-MiLan
#1776
üzenetére
köszi.
látom épp játszol. mit tolsz? csatlakozhatok?

-
#75376384
törölt tag
a következő regenhez szükséges challengek összes szintjét teljesíteni kell? épp a shotgunt nyúzom emiatt. ez valami brutál erős lett.

-
#75376384
törölt tag
válasz
gyáliSanyi
#1741
üzenetére
pedig érdemes, mert pillanatok alatt összejön egy titan/core, ha nem akarsz kártyát pazarolni ilyenre. nem utolsó sorban rengeteg challenge is kapcsolódik hozzájuk. a közelharcot viszont jobb kerülni. engem tegnap rúgott le az egyik valami fatális nagy tévedés folytán.

-
#75376384
törölt tag
válasz
Demetrios
#1735
üzenetére
Minimális pluszt tesz hozzá a botok megölése. Elég nagy számban kell őket aprítani, hogy hasznod legyen belőle. Ha pedig egy béna lehívja a titánt nem feltétlenül lesz belőle előnye, mivel kezelni se tudja. Sokan még odáig se jutottak el, hogy észrevegyék ha kiszállok a robotból amikor ráugranak a hátára.

-
#75376384
törölt tag
válasz
tarBubbles
#1707
üzenetére
javarészt azzal tolom és brutál jó fegyver, bár nem minden pályán hatásos. annyi a titka, hogy célra kell vele tartani.
a silencer túl sokat gyengít rajta és ez nagy hibája. közelharcra marad a spray, mivel a szórása úgy se nagy, így megint csak marad a célra tartás+jumpkick+automata pistol.(#1708) NetTom: azért azt remélem észrevetted, hogy akik sírnak valami hiánya miatt se tudják leírni, hogy mi is kellene nekik.

-
#75376384
törölt tag
tegnap délután lenyomtam pár meccset, az emberek legnagyobb része ezt és a shotgunt használja. elképesztő mennyire ostoba fegyverek lettek. belelőttem 3-4 töltényt G2A4-ből (jelezte is, hogy talált) az meg több méternyi távról csak sprayelt és én haltam meg. szánalom az egész.

egyébként sokkal egyszerűbb játék, mint COD. itt simán 2,5 körül van a pilot elleni k:d-m, míg a másik játékban 1,6 körül mocorgott (bár lehet betudható, hogy nincs lagkomp).(#1669) .OM.: jaj ezt a "wh tactical" dumát felejtsük már el... ez közel sem felmentés arra a fegyverre és nem annyira erős, mint amennyire ezt hangoztatja itt pár noobpistol fan.

Új hozzászólás Aktív témák

- Üzletből, garanciával, Macbook Pro M1 Max 14" 2021, 32GB RAM/512GBSSD/Liquid Retina XDR/magyar bill.
- Eladó RTX 3070 ti / i5 8600K / 16GB DDR4 / 500GB NVME SSD
- Asus Dual RTX 4070 SUPER EVO + FirstShop garancia 2027.04.09-ig
- Eladó GARANCIÁLIS Asus ROG Astral Nvidia Geforce RTX 5080 OC 16gb
- Asus rog 3080ti / Asus zephyrus 4090
- LEXAR 32GB DDR4 3200 MHz laptop RAM
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- HIBÁTLAN iPhone SE 2020 64GB Black-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4001
- iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4589
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


lehet nem csak a címet kellene elolvasni.

