Új hozzászólás Aktív témák
-
Mikemend
senior tag
Ismerkedem a frameserver megoldásokkal. Vannak jó szűrők a VirtualDub 2-höz, és arra gondoltam, előre szűröm az anyagot, majd frameserverrel áttolom Vegasba, ahol tovább vágnám. A forrásom MP4, a kiindulópont a VD lenne, a végállomás a Vegas (ahol vágnám, title kerül rá stb.)
Több kérdésem is lenne a folyamattal kapcsolatban:
- a Vegas nem szereti a VD szerverét, hiába avi kiterjesztéssel mentem el. Tehát nem tudja az MP4-et menetközben átalakítani a hamis konténer mögé. Tehát akkor hogyan érdemes kiküldeni, vagy van-e másik frameserver, ami jó? Vegasból ki tudom tolni, de nekem pont a Vegas lenne a végállomás.
- érdemesebb esetleg ProResbe menteni a fájlt, és utána Vegasba tenni? Ezt is próbáltam, de a ProRes hatalmas tárhelyet zabál alig 1-23 perces videóknál is, ezért gondolkodtam frameserverben.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Samsung Galaxy Buds3 Pro - szárat eresztettek a babok
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Milyen monitort vegyek?
- Milyen légkondit a lakásba?
- Eladási mérföldkő: 5 millió példánynál a Silent Hill 2 Remake
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- E-roller topik
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás! Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy A25, Samsung Galaxy A35, Samsung Galaxy A55
- Eladó újszerű Redmi Note 14 Pro 5G 8/256GB levendula / 12 hónap jótállás
- í kilenc! AKCIÓS PRECÍZIÓS KÉSZÜLÉK! 7560 i9-11950H 32GB RAM 1TB SSD Nvidia RTX A3000 6GB 1 év gar
- 275 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080
- Új Lenovo Thinkbook 14 G7 WUXGA IPS Ultra7 155H 16mag 32GB 1TB SSD Intel Arc Win11 Pro Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
