Aktív témák
-
Lord Speedyu
tag
Megnéztem, nem engedi csökkentett módban sem kitörölni...
Mit csináljak?? -
Lord Speedyu
tag
Az F8-al nekem a boot-menü jön elő. (hogy merevlemezről, CD-ről, vagy floppyról bootoljon-e)
-
Lord Speedyu
tag
válasz
TrollBalint
#39
üzenetére
Kivágtam és beillesztettem.
-
Lord Speedyu
tag
válasz
TrollBalint
#36
üzenetére
Megnéztem, nincs ott. Kidobtam az asztalra a fájlt, és átneveztem gh-ra. Így az AVG már nem ugrál, törölni viszont még mindig nem hagyja.
-
Lord Speedyu
tag
Már kidobtam az Asztalra (Kivágás-Beillesztés), de onnan sem engedi törölni... megpróbálom csökkentett módban, hogy kell úgy indítani?

-
Lord Speedyu
tag
Hm, egy Kivágás/Beillesztéssel kiszedtem a Windows mappából, de törölni még így sem tudom. (de legalább az AVG már nem riaszt!!)
-
Lord Speedyu
tag
Köszi, kipróbálom! De biztos, hogy nem kell a Windows működéséhez? Nem akarok win-reinstallt....

-
Lord Speedyu
tag
Meg, meg is találtam a fájlt! (nem tudom ,eddig hogy nem vettem észre). De ez a vírus nagyon ragaszkodik az életéhez! Először is nem engedi a fájlt törölni! (kijön egy piros x-es ablak, hogy ,,A hozzáférés letiltva''. Gonbdoltam biztos írásvédett, hát az is. Át akarom állítani, erre meg azt írja ki, hogy: ,,Hiba az attribútomoknak a következő fájlra történő alkalmatzásalpr: C:\WIndows\system32\kbdlmbk.dll. A hozzáférés megtagadva. Na most mit tegyek???

-
Lord Speedyu
tag
Ez egyre érdekesebb. Megnéztem ugyanis a windows/system32 meppát, és ott semmi ilyesmi fájl nincs!!! (átolvastam én is, meg megnéztem a Keresővel is) Na ilyenkor mi van?

-
Lord Speedyu
tag
Sziasztok!
Sajnos meggyűlt a bajom egy kis kártevővel. AVG Antivírust használok, de gyanítom, hogy ez a vírus még a Norton AV 2004-es időszak alatt csúszhatott be. A gond az, hogyha bármit (bármit!!!) megynitok, akkkor az AVG Resident Shield riaszt, hogy vírust talált: a C:/WIndows/System32/kbdlmbk.dll fájlban, a vírus típusa: Trojan Horse BackDoor.Agent.BA
Na most itt bármely lehetőséget is választom ( van Heal, Move to Vault, Delete) akkor azt írja ki, hogy Requsted action is not avalibe for this object. Megpróbáltam kiírtatni az Avasttal is, boot-ellenőrzéskor viszont amikor ehhez a fájlhoz ért kiírt valami Hibaüzenetet, és átlépett rjata...
Mit tegyek? Megpróbáljam manuálisan kitörölni??
Aktív témák
- Projektor topic
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- War Thunder - MMO Combat Game
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Alumíniumba öltözött a Nothing Phone (4a) Pro
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Óra topik
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha különkiadás 2 – Kajás poénok
- Formula-1
- Samsung kuponkunyeráló
- További aktív témák...
- Game Pass Ultimate előfizetések 1 - 36 hónapig azonnali kézbesítéssel a LEGOLCSÓBBAN! AKCIÓ!
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Microsoft és egyéb dobozos retro szoftverek
- PC Game Pass előfizetés
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi Note 12, Xiaomi Redmi Note 12 Pro, Xiaomi Redmi Note 12 Pro+
- Dell P2419H / P2719H Full HD LED IPS 24"-27" LCD monitorok
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 128GB Space Black - 1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4332
- Telefon felvásárlás!! iPhone X/iPhone Xs/iPhone XR/iPhone Xs Max
- Bontott 0perces MIDNIGHT MacBook Air 15" M4 10C/1G 16GB 256GB Gar.: 3 év telekom + közel 1 APPLE gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Mit csináljak??

