-
Fototrend

Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
tataitamás
#6808
üzenetére
+1
Ma melóhelyen nem volt, itthon van Yeti VoWiFi.
-
Remélem a OnePlus-okat szereti a Telekom Volte és Vowifi.
-
Pixel IMS letöltése: [link]
Angol nyelvű leírás képekkel a használathoz: [link]A Shizuku fent van Play Store-ban. Ha nem rootolt a telefonod akkor ez kell, hogy használhasd a Pixel IMS appot amivel elő tudod hozni a VoWifi/Volte kapcsolókat. Csak azért ajánlom mert úgy tudom az a teló Mediatek-es és így működnie kellene. Qualcomm-os telónál mindenképp rootolni kellene az meg sokkal bonyolultabb.
A Shizuku használatával megmarad "érintetlenül" a rendszered.
-
Ja igen, másik készüléken de ugyanezzel a SIM-mel ha jól emlékszem működött a Volte. Egy redmi note 4 volt a korábbi készülék és mintha úgy rémlene, hogy sikerült a volte-t bekapcsolni de franc tudja már.
Én nagyon komolyan megszorongatnám a gyártókat és a szolgáltatókat, hogy dolgozzanak ki valami megoldást, hogy automatikusan működjön minden készüléken a volte és vowifi is hiszen ha mókolással működik akkor működnie kell. Tulajdonképpen nem történik semmi más mókolásnál sem azon túl, hogy aktiválod a kapcsolót(pl. pixel ims app-al mediatek-es telónál) vagy aktiválod a nem aktivált profilt qcom-os telónál.
-
válasz
Viktor0610
#6543
üzenetére
Nyugodtan megpusztulhat a gyártó is mert ez így egy káosz. Nagyon kéne, hogy szabályozza ezt az EU!
#6552 asszem VOLTE működött rajta korábban de nem biztos, nem az enyém a készülék és a SIM sem. Voda honlapja alapján egyébként automatikusan bekapcsolódik a Volte és VoWiFi is ha támogatott a készülék és be van kapcsolva beállításokban. Szóval gondolom nem támogatott.
-
Üdv!
Vodafone-nál a Volte/Vowifi mindenkinél automatikusan aktiválódik aki a beállításokban bekapcsolja? Nem kell külön sms-t küldeni? Sajnos egy Xiaomi Redmi 10C-nél hiába írtam be a kódokat a tárcsázóba, hogy kikapcsolja a carrier check-et volte-nál és vowifi-nél is, a kapcsolók megjelentek de nem működik. Gondolom akkor nem támogatott, hogy pusztulnának meg!
-
De azt nem fogják mert hivtalosan nem támogatott a készülékem és elméletileg az ügyintéző látja is, hogy milyen telóval kapcsolódsz hálózatra, legalábbis Yettel topikban ezt olvastam. Nem tudok olyan készüléket kölcsönkérni, hogy betegyem a SIM-et és arról hívjam a 1220-at...
Nem fog magától bekapcsolódni? Ezt hatalmas gyökérségnek tartom, hogy alapból mindenkit tiltanak és hívogasd az ügyfélszolgálatot, hogy manuálisan 2023-ban bekapcsoljanak valamit... Mindenesetre akkor várok ha más lehetőség nincs és legfelejebb majd felhívom őket és mondok egy olyan Poco modellt ami támogatott, ha jól láttam akkor van 2 ami hivatalosan támogatott részükről. Aztán vagy beveszik vagy nem. -
Üdv!
Poco X3 Pro-val Digi hálózaton ment a Volte és Vowifi is, utóbbihoz aktiválnom kellett a SmartFren_VoWifi_Comercial - profilt. Tegnap óta Yetteles vagyok, feltöltőkártyás. Itt lesz majd Volte? Azt olvastam Yettel topikban, hogy amelyik készülék képes rá ott magától aktiválódik egy idő után és látok egyelőre egy olyan kapcsolót, hogy Wi-Fi hívás de szerintem az Vowifi ami még nincs Yettelnél. Illetve Szolgálttói videóhívás kapcsoló van. Kell még valami profilt aktiválni Qualcomm PDC programmal?
-
PDC-ben ezek a Sub-ok mit takarnak?
Új hozzászólás Aktív témák
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Pedzegeti az új Xbox irányát a Microsoft
- Autós kamerák
- Doky586: SecureBoot kulcsok frissítése (2026 nyara)
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Házimozi haladó szinten
- Micro Four Thirds
- EAFC 26
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- GoodSpeed: Daikin FTXF35E / RXF35F Sensira 3,3 kW Inverteres klíma - a Sztori
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Akkor erről ennyit, biztos nem fogok új telót venni volte miatt.
Nem fog magától bekapcsolódni? Ezt hatalmas gyökérségnek tartom, hogy alapból mindenkit tiltanak és hívogasd az ügyfélszolgálatot, hogy manuálisan 2023-ban bekapcsoljanak valamit... Mindenesetre akkor várok ha más lehetőség nincs és legfelejebb majd felhívom őket és mondok egy olyan Poco modellt ami támogatott, ha jól láttam akkor van 2 ami hivatalosan támogatott részükről. Aztán vagy beveszik vagy nem.