Új hozzászólás Aktív témák
-
Kanadai magyarok oldala, e book topik van, lelkes közreműködők. 6 hónappal könyv megjelenése után b scannelik, ocr, majd ebookot készítenek
Gondolom, hogy a kanadai magyarok tudjanak olvasni, de ezt mar túlnőtteMás
Libistro -n sikerült megvennwem a Siege of Terra 3 kötetes zarárását küldéssel 12400 Ft-ért -
Matej
tag
Bizony, ha "normálisan" van elkészítve a pdf, akkor kinyerhető belőle a szövegtartalom macera nélkül. Igen, ha képként szerepel benne, akkor picit bonyolultabb, de az sem világvége.
Pár évig e-könyveket készítettem, ez volt amunkám, mindezt úgy, hogy nem olvastam őket. Öreg vagyok és fizikai könyfüggő. Szerintem ebben az éltben ez már így marad.
Habár ki tudja, a folyamatos áremelkedések, hova vezetnek majd.
A Canadahun-t nem ismerem, meséljetek pls. -
-
Ha az ember öregszik, jó a nagy betű....
Új tabom 13.3-as (One Plus Tab 3.0) -
csibe1
addikt
Egy régebbi Pocketbook-om van, de évente egyszer veszem elő. Bekapcsolom, feltöltöm, aztán megy vissza a tokjába. Otthon is inkább telefonon olvasok.
Nézegettem a tiedét is, de inkább laptop lett helyette.
Szépen felment az ára, 50-ről 75-re, már ha lehet éppen kapni.
A végén még az olvasóknál is szép nagy áremelkedés lesz, ha így haladnak a dolgok. -
csibe1
addikt
"Én se vettem könyvet iszonyú rég óta, de elképesztő mennyiségű anyagot olvasok .PDF-ben, .EPUB-ban vagy más formátumban."
A környezetemben meg azt látom, hogy sajnos sokan semmilyen formában nem olvasnak. Valami kifogás mindig van, a tévézésre, netezésre meg mindig van idő.
Jópár ismerősnek vittem ebook-ot PC-re, aztán kiderült, hogy teljesen felesleges volt, egyet sem olvastak el belőlük."Ehhez képest azt látom, hogy lassan csak az nem tud diplomát szerezni, akinek nincs pulzusa."
Jó pénzért mindent lehet.

-
-
Frod
addikt
Én 6e/könyvnél már kiszálltam, értem a körülményeket, de ez az új ár egy vicc. Kíváncsi lennék rá, milyen mértékben koptak ki a vásárlók - amennyire látom az újabb köteteket már nem is FB posztokban jelentik be, simán csak kirakják az oldalra, fű alatt. (így nem lehet alatta jelezni, hogy ez már bőven túl van a határon)
-
Azért ne mossuk össze azt, hogy nehéz helyzetben van a könyvkiadás azzal, hogy nem olvasnak az emberek. Én se vettem könyvet iszonyú rég óta, de elképesztő mennyiségű anyagot olvasok .PDF-ben, .EPUB-ban vagy más formátumban.
Dolgoztam a zeneiparban, ott a '80-as, '90-es és 2000'-es évek legeleje volt az aranykor, a magnókazetták és CD-k világában. Aztán jött az internet és ez a feje tetejére állt. Ott sem a zene lett rosszabb, egyszerűen a könnyebben hozzáférhető, felhasználóbarátabb és persze olcsóbb elérés felé mentek a felhasználók.
Ugyanez zajlott / zajlik a TV világában, a TV csatornák elsorvadnak, a sztream meg hasít, mivel a felhasználók akkor és azt nézhetnek, amit Ők akarnak, nem kell műsoridőhöz alkalmazkodniuk.
A könyvkiadásnál is ezt látom, a tartalomgyártók bátran fordulhatnak és fordulnak is más formátumok felé, aztán megy a sírás, hogy nem olvasnak az emberek. Hát kérem, ezt fejlődésnek hívják, attól, hogy nem haladsz vele, nem azt jelenti, hogy a világ butult el vele...Ami a beszédstílust, szókincset illeti, ott én másképpen látom, 40 évvel ezelőtt sem volt jobb szerintem az átlag ember szókincse és fogalmazási képessége, "csak" nem jött szembe olyan könnyen vele, mert a rádióban, TV-ben, újságokban nem alkalmaztak olyat, aki vállalhatatlan volt. Az elmúlt évtizedekben azonban a kommunikáció az internetnek és a hozzá kapcsolódó lehetőségeknek (szociális média, youtube, tiktok, stb.) hála sokkal szélesebb körben elérhető lett. Tehát szerintem csak a "láthatatlan" réteg felbukkanása miatt gondolják sokan, hogy drasztikusan romlott a minőség.
Hozzá teszem, egyetemen mostanában azt látom, hogy az igényesebb tanár az első órán elmondja, hogy kell egy e-mailben megszólítani a tanárt, mit kell tartalmaznia a levélnek (megszólítás, írásjelek és kerek mondatok, elköszönés és aláírás). Itt azért elgondolkoztam, hogy miért nincs rögtön az első szemeszterben egy 0 vagy 1 kredites kötelező tárgy az ilyesmikről. Igen, értem, hogy nevetséges, de erről szól az oktatás. Ha valaki képtelen rá, akkor meg nem szabad tovább engedni. ( Ehhez képest azt látom, hogy lassan csak az nem tud diplomát szerezni, akinek nincs pulzusa... )
-
csibe1
addikt
Egy ideje már nem jártam arra, de a pdf-et nem szeretem.
A pdf az nem ebook formátum, hiába tesznek fel olyan formában egy csomó könyvet.
A konvertálás az meg általában nem sikerül túl jól, mert általában inkább képként van rögzítve a könyv, nem szövegként. Utána meg OCR program meg egyebek, hogy olvasható szöveg, aztán meg epub vagy mobi legyen belőle.
Ezt említik a nyersanyag topikban is amit linkeltél.
Ránéztem egy könyvre: Dan Abnett, The Siege of Terra: The End and the Death: Volume III - DeeepL Fordítás
Tényleg olvasható, de még nem az igazi ez a DeeepL Fordítás; érezhető rajta,
hogy gépi fordítás. A szóhasználat elég érdekes, főleg ott jön ki, hogy gépi fordítás. -
csibe1
addikt
Tényleg szomorú, hogy az emberek nem olvasnak.
Kifogás mindig van, hogy miért nem jut rá idő. Ebbe nem is akarok belemenni.
Aztán ez meg is látszik az egyes emberek beszédstílusán, szókincsén.
Jó részük egy hivatalos levelet, emailt nem bír normálisan megfogalmazni vagy értelmezni ebből kifolyólag."Én nem is tudom mi lenne velem, ha nem olvasnék és nem kalandozhatnék el olyan világokra és dimenziókba, ahová másképp képtelenség lenne eljutni. Ráadásul baromi jót tesz kiszakadni a valóságból röpke 8-9 órácskára egy héten."
Ezzel teljesen egyetértek.
Egy jó könyv nagyon sokat tesz azért, hogy szellemileg is felfrissüljön, kikapcsoljon az ember, ne a hétköznapi taposómalommal foglalkozzon.
Ha jól, és részletesen van megírva, akkor szinte filmként látod magad előtt a könyv mondanivalóját.

-
csibe1
addikt
Egy jó darabig megvettem a kedvenc könyveimet, aztán kevés lett a hely is.
Egy régebbi ebook olvasóm van, még világítás nélkül; de nem igazán használom.
A telefon meg mindig nálam van, tettem rá 4-5 GB ebookot, van miből válogatni.
Szemkímélő mód bekapcsolva a telefonon, éjszakai mód az olvasó programon, és ha van időm akkor olvasok valamit. Jobban megy az idő orvosnál, hivatalban, bankban stb. ahol várni kell valamennyit. A neten nincs kedvem nézelődni, inkább olvasok.
Van fent 3-4 ebook program a telefonon, mindegyikkel olvasok egy könyvet, attól függ mihez van kedvem, hangulatom.
-
Peace
nagyúr
2,8%, de igazából nem lényeg. Szánalmasan szomorú adat.
Én nem is tudom mi lenne velem, ha nem olvasnék és nem kalandozhatnék el olyan világokra és dimenziókba, ahová másképp képtelenség lenne eljutni. Ráadásul baromi jót tesz kiszakadni a valóságból röpke 8-9 órácskára egy héten. -
Peace
nagyúr
Nálam is a reader a favorit. Hiába imádom fizikálisan kézben tartani és lapozgatni a könyvet. Mivel én szinte csak és kizárólag utazás közben olvasok, így főleg sokkal praktikusabb és kényelmesebb a reader egy kézzel. Ráadásul a háttérvilágítás is jól jön, mikor a buszon épp nem működik a világítás vagy a sofőr nem akar kapcsolni. De a HH és SoT most már a polcra kerülnek, ha horror áron is és kész. Onnantól befejeztem.
-
-
Petreszku
senior tag
WH40K könyvek vannak ebook-ra magyar nyelven? Kedvelem ezt az univerzumot sokat is olvasok, de kevés a hely a polcon. Így lehet, hogy lassan váltani kellene.
-
csibe1
addikt
"van gyűjtő szenvedély is, sorozat a polcon egész más élmény. "
Ezt meg is értem, de sajnos egyre drágább lesz a nyomtatott könyv.
Az első könyv amit vettem 49Ft-ba került.
Nem most volt...
Aztán hely is kell neki stb., de ezt mindenki maga tudja.
Az ebook-ot azért szeretem, mert egy csomó könyv ott van kéznél a telefonon, olvasón, minimális helyigénnyel.
-
-
csibe1
addikt
Ahogy én látom sajnos már nem igazán divat könyvet olvasni, vagy bármit is.

Aztán csodálkoznak, hogy szaporodnak a funkcionális analfabéták...
Nálam marad az ebook, aztán kész. Azt bárhová vihetem ebook olvasón vagy telefonon.
Ez a kedvezményesdi törvény meg egy vicc.
Jól indul ez az év, minden is drágább lesz, már megint.
-
Sajna a a szegény réteget leginkább érintő kiugró élelmiszer infláció mellet-lassan luxuscikknek számító - a könyveket érinti nálunk leginkább az infláció. (Kiedves kormányunk kedvezményt is maximalizálta)
Corax is kemény kötésű, mégsem oyln drága, vs azért mert jóval kevesebb lap....Csak a HH és a Gauntot veszem már (Erőszakossá vált Szukits kiadót rég ejtettem már, persze abban a Disney SW/Marvel leglább annyira benn van)
Angolok is egyből felkúsznak ha nem veszed meg időban, nem az infláció, hanem a hsználtpiac miatt
Siege of Terra záró 3 kötetét meg is vettem a fiamnak amíg kapható (Eisenhorn és Ravenor Omnibuszokkal együtt 3000FT ill 6000FT /db) -
válasz
montana92
#3364
üzenetére
Közben most látom.
"Gaunt Szellemei Gyűjtemény: Győzelem - keményfedeles, díszkiadás
Tartalmazza a Gaunt Szellemei sorozat 12-13. kötetét (Vértestvérek, Megváltás), valamint 4 novellát, amiből kettő eddig még magyarul nem került publikálásra."A 2 említett könyv megvan, 4 darab novelláért meg nem szeretnék kifizetni több mint 14 ezret. Akkor legalább ennyivel is kevesebbet kell költenem.
szerk.: Mégis kelleni fog... mert a másik 2 könyv még a Szukits kiadás, és akkor már legyen egységes, ha az előző 3 omni is megvan. -. -
-
montana92
tag
Hm, lehet igazad van - úgy látom, a puhakötéses (Warhammer) könyveik ára viszonylag egységesen 6500-7000 körül alakul (2025-26-os megjelenések, míg a 2024-esek 6000 körül voltak), de a kéménytáblásoknál elég nagy a szórás: a kb 250 oldalas primarchák sorozat részeinek ára 6500, az új SoT rész 576 oldal 9000-ért, míg az új Gaunt gyűjtemény 544 oldal 16.000-ért (!) - a fentiek mind borítóárak.
Így ez most tényleg egy kiugró emelésnek tűnik.Egyébként egyetértek az általad írtakkal, de ez szerintem sajnos általános probléma a könyvpiacon - a Tuannak ráadásul egy rétegműfajban, kisebbség példányszámokkal kell nyereséget termelnie. Mindenesetre folyamatosan hozzák az újdonságokat, így egyelőre úgy tűnik, még a többségnél nem érték el a lélektani határt.
-
válasz
montana92
#3362
üzenetére
De ne a többi regényhez hasonlítsd, hanem a sorozat előző részeihez.

Ez a könyv keménytáblás, 576 oldal - borítóár 8990.
Az előző része a Csatasólyom, szintén keménytáblás, szintén 576 oldal - borítóár 6890. (2024 júniusi megjelenéssel)
Még korábbi rész a Mortis, keménytábla, 624 oldal (!) - borítóár szintén 6890. (2023 májusi megjelenéssel)És így tovább.
A Mortisnál is már látszik, hogy ott belefért 6890 forintba a + 48 oldal. a Csatasólyomnál már nem. A legújabb rész meg kapásból +2000 forinttal nyit, szintén 576 oldalban.
Biztosra veszem, hogy legkésőbb év végéig meglesz a 10.000 forint / könyv kombó. Azon a ponton fogom abbahagyni a WH40K magyar nyelvű kiadásainak vásárlását, pedig az összes eddigi Tuan kiadás megvan, és már ezt a 8091 forintot is erősnek érzem.Most poénból bedobtam az eddigi hiányzó 5 darab könyvet a kosárba, ebből egyik a Gaunt gyűjtemény... 40.445 forint a vége... ne vicceljünk már... nem is olyan rég, mondjuk 2 évvel ezelőtt ennyi pénzből 10-12 könyvet meg tudtam venni.
-
montana92
tag
Én arra tudok gondolni, hogy azért ennyi, mert keménytáblás - a többi új magyar Warhammer regény úgy nézem 6300 ft-ért érhető el (tehát 7000 a borítóár).
Nekem inkább az a durva, hogy az angol verzió kb 3.000-ért elérhető most is... Oké, hogy az kis méretű puhakötéses változat, de akkor is nevetséges a két és félszeres árkülönbség.
-
Peace
nagyúr
SoT 7. kötet Tuan 8 091 Ft
Brutális luxus már ez....de megfogadtam, hogy a HH és a SoT még polcra kerülnek. Kétségtelenül jobban jártam volna, ha angolul fejezem be a HH vásárlást...... -
3 év után végre új Gaunt gyűjteményes jelenik meg (ár duplázódott, de rajongóknak must have)
-
Peace
nagyúr
válasz
Fitzgerald
#3356
üzenetére
Míg élek, nem adom fel a reményt! Hátha megcsinálják.....
-
Fitzgerald
veterán
Valamelyik Swen Vincke interjúban szóba került, hogy a BG3 sikerét látva (azért az nagyon kemény hogy 20 millió fogyott belőle eddig, összehasonlításképpen a teljes Mass Effect sorozatból fogyott kb. 20 millió összesen) megkörnyékezte őket több nagy cég is egy rakás nagynevű ip-vel, többek között a Games Workshop is egy lehetséges Warhammer játék kapcsán. De kb. csak az ötletelgetés szintjéig jutott a dolog.
Ők most ott tartanak hogy kb. azt csinálnak amit akarnak, válogathatanak. Úgyhogy egyelőre új Divinity lesz, aztán majd meglátjuk.
-
Peace
nagyúr
válasz
Fitzgerald
#3354
üzenetére
Én meg Larian-tól néznék meg egy WH40K crpg-t!!!
-
Peace
nagyúr
válasz
Fitzgerald
#3352
üzenetére
Jó hogy vannak a kisebb csapatok MEG a Larian Studios!
-
Fitzgerald
veterán
Egy időben én is inkább arpg és akciójáték irányba húztam, és számítógépen nem kötöttek le a lassú folyású, klasszikus, turn based rpg-k annak ellénre, hogy komoly tabletop szerepjátékos múltam van. A 40k meg egyébként is egy olyan setting, aminek a központi tematikája a folyamatos konfliktus, illetve a másik totális megsemmisítése; és egy akciójáték talán megfelelőbb keretet tud biztosítani az ilyesmihez. De aztán idővel visszataláltam a gyökereimhez is, és jól szórakozom mindenféle játékkal. Ahogy láttam igényes, 40k témájú kurrens rpg-ből meg kb. a Rogue Trader van ami kritikai-és közönségsiker is lett, meg jön a Dark Heresy majd ugyanettől a csapattól. De nekem nem is kell több, az isten ideje sem elég ezekhez a 100+ órás játékokhoz.
Egyébként tipikusan a kisebb, vagy éppen indie csapatok szállítják manapság ezeket az igényes, klasszikus erpégéket. Nyilván nem esik ki mindenkinek annyi pénz ebből mint 25-30-35 éve, de azért jó hogy vannak még ezek a kisebb csapatok, akiken érezni hogy fanok, és értenek ahhoz, amit csinálnak. -
csibe1
addikt
válasz
Fitzgerald
#3349
üzenetére
Azt az 5-6 órát inkább egy W40k regény olvasásával töltöm.

Anno a Fallout Tactics-al játszottam, de utána már nem fogtak meg a körökre osztott játékok semmilyen témában. -
Fitzgerald
veterán
Hát ha nem bírod a műfajt akkor valóban mindegy is; ez egy igazi rpg rengeteg dialógussal, olvasnivalóval.
Engem amúgy a 40k világa kapcsán egy időven rohadtul zavart az over the top tónus, illetve az a tény, hogy az egésznek van egy olyan felütése, mintha egy szorongásos 18 éves írta volna az egészet, aki elolvasta a Dűnét meg a Lovecraft összest. De aztán idővel kicsit a fejemre nőtt a világ. -
Eversmann
aktív tag
Azért már jobban néz ki, mint a korai állapotában

Warhammer 40,000: Dawn of War IV - "Sons of Caliban"
link -
-
válasz
Fitzgerald
#3345
üzenetére
Ehh.
-
Egyáltalán nem szado-mazo, adva van a lehetőség, hogy komoly kihívás legyen, ami bizonyos döntések esetén igazi vért izzadós küzdelem lesz. De ha csak az amúgy zseniálisan megírt történet érdekel, ami kismillió irányba kifuthat, akkor arra is van lehetőséged.
A karakterjáték szabadsága egyébként szerintem pont az egyik kiemelkedő része a játéknak, teljesen rád van bízva, hogy milyen irányba mész el, sok esetben a harc helyett a meggyőzés, megfélemlítés is célravezető lehet. Sőt, lehetőséget kapsz, hogy a káosz, a pragmatikusság vagy a megszállott hit irányába mozdulsz el.
E téren nem nagyon van Wh40k szinten hasonló se a piacon...
-
Dobi 562
addikt
válasz
Fitzgerald
#3339
üzenetére
Nehezebb fokozatokon sajnos kenytelen vagy atragni magad a karakterfejlesztesi rendszeren, hogy optimalizald a karaktereid szintlepeset, ellenkezo esetben lesz par nagyon nehez harc amit lehetetlen lesz megnyerni. Szerintem kicsit tulbonyolitottak ezt a reszet, de van akinek ez bejon. Ocsem orakat toltott csak azzal, hogy a karakterek skilljeit bogaraszgatta, probalgatta a kulonbozo skilleket.
-
Fitzgerald
veterán
válasz
Fitzgerald
#3338
üzenetére
Hát van mélysége a játéknak, rohadt sok az olvasni/tanulnivaló, de mégsem érzem feleslegesen túlbonyolítottnak; szerintem az atmoszféra mellett az igényes nyelvezet viszi a hátán a dolgot.
-
Fitzgerald
veterán
Rogue Tradert én is tegnap vettem meg, el is kezdtem. 3 órát nyomtam eddig, igazi old school rpg, bejön.
-
Dobi 562
addikt
Rogue Tradert a mai napig fejlesztik, rendszeresen jonnek hozza a foltozasok, DLC-k. Ket nagy DLC be is lett jelentve hozza amik meg jovo evben erkeznek (egyik aprilis-junius, a masik julius-szeptember kornyeken).
Az Owlcat Games gondolom bovitette a fejlesztoi csapatot, ezert tudnak dolgozni parhuzamosan tobb jatekon is.
-
-
Warhammer 40K : Dark Heresy - [link]
Indul az Alpha teszt. -
Peace
nagyúr
[link] Mechanicus II tavasszal!!! Iszonyatosan várom!
-
wednesday
őstag
Ha sikeres a játék akkor a DLC-k tömkelege garantált és az is benne lesz, akire nem is gondolnánk.
Érdekes kérdés ez "lore hű" játékmenet is. A tabletopnál is a csata közben leveheted a fél seregedet az asztalról legendary karakterekkel együtt. Vagy ott se megy a sírás, ha a káosz kultista megdobta a 6-ost és fejbe lőtte az Adeptus Custodest.

Persze én is örülnék, ha az arányok belövésére figyelnének. Ebből a szempontból a DOW II kampánya jobban tetszett, mint az első részé. Ott jobban átjött a halálosztás egy kisebb SM csapattal. -
-
Giovan!
addikt
Én jobban örütem volna ha az Imperium részéről nem lenne játszható frakció egyetlen Astartes rend sem. Játszol mondjuk az Astra Militarummal és valami pontokért vagy mittudomén le lehetne hívni a csatában Astartes erősítést akiket nem irányítana a player. Így, hogy az elejétől egész szakaszokat rakosgatsz ide meg oda az szerintem el fog venni kicsit az emberfelettiségük varázsából. Mint mikor egy Star Wars játékban baseball ütőként viselkedik a fénykard, nekem teljesen megöli a feelinget az is.
-
wednesday
őstag
Nem is maga a TW bármelyik része.
Hanem itt ez kiragadott "kép". Igazából erre gondoltam, mikor DOW feelinget mondtam (jó leszámítva, hogy több száz hangya rohangál a képen).

Tudom önmagában ez kb semmit nem árul el a leendő játékról. Ha olyan utat futna be mint a Fantasy TW, akkor az nagyszerű lenne. Egyre több faj és frakció, a játékmechanikák folyamatos rework-je. Egyik kedvenc TW-m a Fantasy Warhammer. -
Eversmann
aktív tag
válasz
Habib[HUN]
#3311
üzenetére
Nekem meg már a Blood Ravens unalmas. Gabriel Angelos
-
válasz
Phobion
#3318
üzenetére
Őőőő....
Most komolyan a racionalitást keressük olyan esetekben, ahol a lore-ban leírt "1000 űrgárdistás" rendek mögötti logikát ezerszer szétrúgták már mind a GW-nél (battle reportok), mind a szabálykönyvekben, mind a novellákban?
Hovatovább a DoW 1-ben is egy-egy csatában is annyi Űrgárdista harap fűbe meg plasztacélba, amennyi elvben az egész rend létszáma...

Esélyesen azért a hupikék törpikék jönnek, mert egyszerűen ezek népszerűek.
-
-
wednesday
őstag
-
WayneGace
őstag
Egyébként a ultrák védelmében, őket meg a black templarokat nem köti a "chapter limit". Ők nem csak csapásmérő egységként tudnak működni. Emiatt total warba jobban beleillenek, mint az 1000 fős chapterek.
-
Frod
addikt
válasz
Phobion
#3309
üzenetére
"Remélem ebből aztán kisajtolnak mindent a jó értelemben és lesz majd egy Chaos DLC is."
A Total War-széria jellemzője volt eddig is, hogy 20+ dlc van a részekhez.
A fantasy Warhammer 3-hoz pl jelenleg 30+.
(Ennek egy része új frakció, gondolom van ami csak cosmetic, de a lényeg, hogy lesz minden is.) -
WayneGace
őstag
-
válasz
Phobion
#3309
üzenetére
Ultramarine-ok végtelenül unalmasak már, ezen is változtathatna már a GW.
A Space Marine-ok a legnépszerűbbek, ezen belül is a Kékpáncélosok. Szóval ez biztonsági játék ilyen szempontból.
Hajdan a Dawn of War első részében éppen az volt a nagy dobás, hogy egy vadonatúj rendet hoztak be... -
Ha pedig már...
[Ave Imperator] -
Tessék, ennek örömére itt a Total War: Warhammer 40k Trailer.
Még "Pre-Alpha", tehát esélyesen még 2-3 év....
Frakciók:
-Space Mariskák (Ultramarines, de skinek lesznek a jelek szerint)
-Imperial Guard ("klasszikus")
-Űrorkok
-Aeldari (őket kb. nem is mutatták, tehát feltehetően még nincsenek részletezve)Összeségében impozáns, Gorgonaut látható volt, ez alapján még Titánok is lehetnek...
-
Eversmann
aktív tag
Jogos. Csak így meg úgy jön le, mint egy NFS. Ott is epizódonként változott. Egyik tábornak ez jön be, a másiknak egy megint másik. Valaki mindig be fog durcizni.
Most ellent mondtam magamnak. Elvileg a Creative Assembly (Medieval 3, Warhammer 1-3...) is dolgozik egy W40k játékon
Talán Game Awardson már mutatnak valamit. -
Új hozzászólás Aktív témák
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Shield TV-t csinált a Shieldből az NVIDIA
- A legrosszabb CPU-k – az ExtremeTech szerint
- Filmvilág
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Autós topik
- EAFC 26
- Big in Japan - japán játékokról, kötetlenül
- Futás, futópályák
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- További aktív témák...
- Akcio! Csere- Beszámítás! Xbox Series S Játékkonzol!
- PS4 PRO 2TB SSHD + 3 játék + 2 Controller Makulátlan új állapotban FULL BOX!
- Asus P2b-s + P II 350mhz
- ASUS TUF Gaming F15 FX506H i7 / RTX 3050 TI / 16 GB RAM
- Samsung Galaxy A36 5G 6/128GB, Megkímélt, Kártyafüggetlen, Töltővel, Dobozzal, 1 Év Garanciával!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB DDR5 RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy S21 FE / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 Intel i7-11850H 32GB 1000GB Nvidia RTX A4000 1 év garancia
- BESZÁMÍTÁS! MSI B550M R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD ROG RTX 3070 Ti 8GB Asus A31 PLUS TG ARGB 750W
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 128GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3918
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


Nemrég vettem 12,1-es tabletet és azon néztem, hogy még éppen elfogadható a képregény olvasás. De lehet egyes blokkoknál ott is nagyítani kell majd picit....



Én nem is tudom mi lenne velem, ha nem olvasnék és nem kalandozhatnék el olyan világokra és dimenziókba, ahová másképp képtelenség lenne eljutni. Ráadásul baromi jót tesz kiszakadni a valóságból röpke 8-9 órácskára egy héten.




