-
Fototrend
Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)
Új hozzászólás Aktív témák
-
DarkFater
tag
válasz
quailstorm
#60799
üzenetére
Kedves Storm,
Imádom, hogy milyen okos vagy és szellemi fölényed magasságaiból milyen finoman fik..... izé ... dorongolod le a másikat.
Nos csak azért nem jelentkeztem eddig, mert tegnap mattot adott nekem a gépem az általad említett nem létező hardver összeférhetetlenség miatt. Mivel felidegeltem magam a dolgon, gondoltam megoldom hardvercsere nélkül.
Pedig a jelek szerint létezik az összeférhetetlenség, mert ez történt.
- Az egyik irodai gépem egy AMD APU ami tök jól elvolt Win7 alatt, aztán tavaly nyáron átraktam Win10-re.
- A win10 átállás után folyamatos erőforrás problémáim voltak. A win 10 felzabálta a memóriát és a processzor sem volt nagyon 80% alatt ha csináltam valamit.
- Megnéztem a kompatibilitási listát, BIOST frissítettem és levettem a polcról egy vadiúj A10-es procit
- A következő AMD driver frissítés után indításkor kifagyott fekete képernyővel a rendszer és semmilyen módon nem sikerült AMD driverrel életre lehelni.
- Safe módban minden oké volt, de normálban nem, így AMD drivert leírtottam DDU-val és a frissítést letiltottam, de azért kb 2 hónapig még heti egyszeri átlagban visszarakta a win10 az AMD drivert

- Alap MS driverrel tök jól elment full HD-ban a gép, igaz elvesztettem a 3D támogatást és a többmonitoros támogatást
- Aztán e hét hétfő után minden indításkor visszavette a felbontást 800*600-ra és feljebb sem tudtam menni 1024*768-nál
- Tegnap próbáltam meghekkelni a rendszert, de nem sikerült, így vettem egy nagy levegőt és felnyomtam a Creators-t.
- Persze felrakta az AMD drivert... fekete képernyő.... ezekután még SAFE módban IS ugyanúgy kifagyott
- Este gyorsan vettem egy régebbi AMD APU-t és ma reggel beraktam a gépbe.
Mit tesz isten megy a gép és minden rendben, semmi fagyás.
ááááááááááá BIZTOS NEM HARDVER összeférhetetlenség volt.
ááááá nem!
Ilyen nem létezik, hiszen te megmondtad......
Új hozzászólás Aktív témák
• OFF topik
• TILOS a warez!
• Windows 10 frissítési kisokos
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- Elektromos autók - motorok
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- Mercedes topic
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- Vezetékes FÜLhallgatók
- OLED monitor topic
- CADA, Polymobil, és más építőkockák
- További aktív témák...
- 16 GB RTX 4080 SUPER HP OMEN - garanciával
- Telefon felvásárlás!! Honor 200 Lite, Honor 200, Honor 200 Pro, Honor 200 Smart
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B450M R5 2600 16GB DDR4 256GB SSD 1TB HDD GTX 1650 4GB Zalman T4 PLUS 400W
- CORSAIR K100 AIR
- LG 65C4 - 65" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - 1000 Nits
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


