-
Fototrend
Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Geth
veterán
válasz
#57018880 #82985 üzenetére
SMBv1-et kapcsolhatod vissza (erősen ellenjavallott), hátha azzal megy (a server része kellhet ahhoz, hogy az Ubuntus lássa a Win megosztását, a client része kellhet ahhoz, hogy a Win lássa az Ubuntus megosztását.
Ennél sokkal jobb megoldás lenne, ha Ubuntus-linuxos topikban megkérdeznéd, hogy bírható rá a WS-Discovery használatára a rendszer (mindkét irányban, tehát publikálás, felfedezés). Linuxra csak van valami, látom működni QNAP NAS-okon is, azok meg Linux alapúak (egy bizonyos fw verzióval került bele).
Vagy megpróbálhatod tallózás/böngészés nélkül, konkrét címzéssel elérni a megosztást mindkét irányban, Winről indítva pl így: \\UBU-GÉP-NEVE\megosztás vagy \\UBU-GÉP-IPCÍME\megosztás (ha a névfeloldással van baj).
Mivel a gyanú az, hogy csak maga a felderítés nem műxik, ezzel használható is, esetleg mappelhető meghajtóra az adott megosztás, hogy könnyebb legyen használni.
Új hozzászólás Aktív témák
• OFF topik
• TILOS a warez!
• Windows 10 frissítési kisokos
- AKCIÓ! GIGABYTE B360 i5 9600K 16GB DDR4 512GB SSD RX 7600 8GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- Frederick Forsythe: Isten ökle (nem olvasott)
- AKCIÓ! ASUS B460M i7 10700 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1080Ti 11GB KOLINK Observatory TG TT 600W
- AKCIÓ! nVidia Quadro P4000 8GB GDDR5 videokártya garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest