Új hozzászólás Aktív témák
-
Upo
addikt
válasz
fcbarca
#9600
üzenetére
8.1 gépem nincs, csak 7 és 10. Ráadásul nem otthon vagyok, csak telefon és tablet van nálam, még egy virtual 8.1-et se tudok telepíteni. 10 alatt mikor bejön a menü, akkor van folytatás, eszköz használata, hibaelhárítás, számítógép kikapcsolása. Itt a hibaelhárításra kell menni. Itt van gép alaphelyzetbe állítása, speciális lehetőségek. Itt az alaphelyzetbe állítás kell, és onnan követni az utasítást. A ne tartson meg semmit lehetőséget célszerű kiválasztani. Ha valaki megnézi 8.1-en hogy van, akkor írja be, de elég hasonló ha jól rémlik.
Ha újraindítás után nem kezdi el csinálni akkor valószínű piszkálva lett a recovery partíció, vagy sérült. Egy indítási javítást esetleg lehet próbálni, de valószínű nem lesz jó. Akkor pedig kell egy másik ilyen tablet, és arról kell egy teljes mentést csinálni pl. acronis-al, és azt ezen visszaállítani (az tizenpár giga!), esetleg megpróbálni hogy csak a recovery partíciót menteni (olyan 5-6 giga), azt visszaállítani ennek a recovery partíciójára, és úgy megcsinálni az alaphelyzetbe állítást.
Vagy lehet egy sima win10 home telepítőt indítani (windows 8.1 with bing/core connected telepítőt legálisan nem lehet beszerezni, a win10 home 1511 verzió meg kinézi a biosból az aktiváló kulcsot), de akkor kell usb hub, mert egér+billentyű+pendrive kell hozzá. Plusz kell driver csomag is, de azt is valakinek mentenie kell ugyanilyen tabról, mert természetesen a beex-től semmit nem lehet hozzá letölteni (ha valamiért, akkor ezért érdemes megnézni hogy milyen "gyártó" termékét veszem, egy csomó kínaihoz is van letöltés (onda, teclast, chuwi, cube), bezzeg a "magyar" gyártók...).
Ugyanis friss telepítésnél nem működik szinte semmi (érintő, forgatás, kamerák, szenzorok), és nem egyszerű feltelepíteni.
Esetleg írni a beex supportnak, hogy küldenek-e win helyreállító csomagot hozzá, esetleg driver csomagot, bár meglepődnék ha bármi válasz érkezne (max valami automata reply).
Új hozzászólás Aktív témák
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Autós topik
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- Pánik a memóriapiacon
- Pajac: Windows XP még mindig letölthető
- Más termékek kárára gyárt több AI gyorsítót idén az NVIDIA
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Okos Otthon / Smart Home
- Autóhifi
- További aktív témák...
- Bontatlan Új M2 M4 IPAD PRO 2022 12,9 128GB - 256GB Wi-Fi Azonnal DEÁK TÉRNÉL Átvehető
- iPad 11 128GB Wifi Kék Hibátlan/2026.12.21.Apple Gar./Akku 100%/p4661
- IPAD Pro 12.9 2.Gen 512GB Wifi+CELLULAR, ÜZLETBŐL, 27% ÁFÁS SZÁMLA. GARANCIA
- iPad Air 13" M3 128GB Karcmentes Purple/2028.05.13.Gar./Akku 100%/p4641
- Xiaomi Redmi Pad 2 128GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 7000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Eladó Realme gt neo 2 5g Dobozában tokkal
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest

