Új hozzászólás Aktív témák
-
A hdmi konverterekrol egy kis info [link] a dvi to vga konnyu , de neked sajna nem ez kell ...szerintem elso korben egy micro hdmi/hdmi atalakitoval probald a tv-vel ossze hozni , ez a legkonnyebb elvileg , ne rakj koze semmit , esetleg hdmi->dvi->vga . Rendeld netshopbol s ha nem jon ossze akkor elallhatsz a vasarlastol ...igy a legkevesebb a kockazatod . Vagy egy szamtech bolt ahol egy monitorra ossze legoznak ami kell neked es ott elesben kiprobalni .
-
-
Ha van olyan programod ami csak x64 en fut akkor van ertelme felrakni a 64 bitest, amugy csak tobb teruletet ezik alapbol, ahoz hogy lehessen az elonyeit hasznalni a 64 bites os-nek , 4 giga vagy annal tobb ramra van szukseg.mert a 32 bites csak 3,5 gigaig tudja hasznalni , kezelni a ramot .
-
Drachoo
senior tag
"1. recovery USB készítése
2. jelenlegi driver-ek mentése (powershell v egyéb célprogi, pl double driver)"Így ebben a sorrendben tökéletes.
Bár driver mentése talán nem létkérdés ha van recovery mentésed.Én nem látom értelmét 64 bites oprendszerre való cserének, hacsak valami szoftver nem igényli amit használnál... De lehet más mást mond.
-
#43783936
törölt tag
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- LEGO klub
- Autós topik
- Xbox Series X|S
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Diablo IV
- Kész rémálom lesz Linuxot használni jövőre az USA egyes államaiban
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4648, 100% AKKSI
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo ThinkPad T14 Gen2 Intel i5-1135G7 Refurbished - Garancia
- Mini Pc HP ProDesk 600 G2 / G4 / G5 // Lenovo Ttinkcentre M900 // 6-9. gen // i3 / i5
- Dell USB-C dokkolók: (K20A) WD19/ WD19S/ WD19DC + 130W, 180W, 240W töltők
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

