Új hozzászólás Aktív témák
-
Ren Hoek
veterán
Küldetéseket megcsinálod rendesen? UFO-kat elfogod? (Kellenek új repülők is hozzá, lehetőleg EMP ágyúval)
Amúgy én Classic-on vagyok, ott úgy-ahogy rendben van, bár nekem már az elején kiszállt két nemzet. Semmit nem lehet csinálni utána már.
Sajnos kissé az egész játék a szerencsére épül, illetve társasjáték jellegű. A szatellit rendszer nekem furcsa, mivel eleve 2 perc alatt leszedhetnék az összeset a csúcstechnikás UFO-k, másrészt kár, hogy ettől függ nagyban a pánik szint. Jobb lenne, ha csak a küldetések teljesítése számítana. A nemzeteket meg nem lehet visszacsábítani (logikailag nézve, miért jó nekik, ha megszakítják a kapcsolatot végleg?) A bónusz rendszer sem túl reális, inkább asztali játék hangulat kb.
Ahogy a taktikai rész 2 egységes rendszere is inkább társasjátékra emlékeztet, mint taktikai szimulációra. Lehet pörgősebb és egyszerűbb, de a Time unit rendszer sokkal szabadabb kezet adott. Eldönthettem, hogy mozgok és lövök, tárgyakat cserélek, guggolok, hasalok, szétrakétázom a környéket, vagy egyszerűen csak felszedek egy kutatandó idegen hullát és húzok vissza a repülőhöz... Lövöldözésnél is, nem csak egy lehetőség volt ami totál a szerencsétől függött (sőt szerintem csal is kicsit a rendszer nehezebb fokozaton), hanem több lövés időegységtől függően.
A kereskedelem rész is társasjátékos, mivel a szerencsétől függ, hogy kapsz-e megrendelést. Nincs rendes kereskedelem és egy UFO alkatrészt el lehet adni, de egy plazma puskát, vagy repülő fegyvert már nem. Így egy kis vagyont sem lehet termelni. Apocalypse-ban még a motort meg a célzórendszert is ki lehetett szedni a gépből, és attól függött a kereskedés, hogy milyen kapcsolatban vagy az adott vállalattal ami a felszerelést gyártotta.
Összegezve a régi részekben több mindenre kellett figyelni, viszont ezekkel sokkal élvezetesebb volt foglalkozni, mint izgulni a szatelliteken és a szerencsén.
-
HaaS
addikt
Hát a magam részéről: folyamatosan gyártottam a szatelliteket, mikor volt pénz, függetlenül attól, hogy fel tudtam-e lőni őket, aztán mikor igen, volt hogy három is röppent a magasba,
Ezeket már írtuk, de figyelni kell azt is, hogy olyan helyen csináld a kvesztet, ahol a többi (!) ország a zónában is idegbajos... na meg sietni kell egy kicsit... folyamatos nyomás alatt voltam én is, nem akartam haladni a sztorival, de nem lehetett, mert egyre idegesebbek lettek a népk, lépni kellett.Egyebet nem mondhatok... a pénzesebb országokat próbáld az elején választani, na meg a bónuszt összehozni az extra pénzért.
Tudomásom szerint nem lehet visszaszerezni az országokat.
Új hozzászólás Aktív témák
● A spoiler formázás a topikban elérhető.
- Ryzen 7 5700X / RX 6800 16GB / B550M WIFI / 32GB RAM 3600Mhz / 1TB NVMe SSD / 650W GOLD
- HP 250R G10 - 15.6"FHD IPS - Core 5 120U - 16GB - 512GB - Win11 - 3 év garancia - MAGYAR
- Eladó Anker Soundcare Motion Boom Plus hordozható zenedoboz!
- GIGABYTE GeForce RTX 3060 12GB (Beszámítás)
- Arturia KeyStep 32 MIDI USB
- Apple iPhone XS Max / 64GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:100%
- GYÖNYÖRŰ iPhone XR 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4270, 100% Akkumulátor
- Eladó új állapotban levő Redmi Note 11 4/64GB szürke / 12 hónap jótállás
- Samsung Galaxy Z flip 5 512GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
- BeQuiet! GAMER alap! i9-14900K / Z790 / 32GB 6000MHz / 2TB Gen4 / 1000w Gold! BeszámíTOK
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
