Új hozzászólás Aktív témák
-
szabog4
aktív tag
válasz
icecave
#6024
üzenetére
Amennyit értenem kell, annyit értek!
/12 oldalú henger 100 cm távolságból 12 oldalú, de távolodva mondjuk 5 méterre az engine lebutítja 6 illetve 20 méterről meg már csak 3 oldalúnak képezi le hisz ott már alig kivehető az objektum/
Vágom úgy ahogy!
Gondolom értesz, akkor az engine létrehozáshoz is igaz? ...vagy legalább az elméleti részével tisztában vagy-e?

Mármint, hogy van 1 motor, amit már magát sem tudok elképzelni
csak, mint pl.: a 3ds max maga futtatja és kezeli az alatt lévő dolgokat /render rész, a modellező rész/. Ez totál homály...jó sok minden homály! 
Az OpenGL-nek meg C++-nak mi köze van egy játékhoz illetve a DIRECTXnek?
Itt meg nem fejeztem be a kérdést! Tehát a motor összefüggésben van a DirectX-el a windowsal meg még nem tudom mivel ÉÉÉÉÉS még kompatibilis szinte az ÖSSZES videókártyával, alaplappal, rammal, cpuval stb. stb. valamint ebbe még beleimportálja az ember a modelljeit magát, hogy hány évnyi egyetem kell egy motor létrehozásához, hisz gondolom itt parancssorokat kell megadni valahogy???

Legfőbb kérdés!
Mondjuk azt mondják, hogy pl.: mondjuk öhmm 20 polyból oldj meg egy könyvet, de, ha azt behatás éri (mondjuk lövés), akkor az szétnyíljon és 4 részletben legyen azaz 1-1 az elő-hátlap és még 2 belső oldal /tömbként/, de ezt csak öhm 26ból lehet megcsinálni, akkor mi a teendő? Most egy egyerű példát próbáltam kitalálni, de lehetne valami más is több poly számmal 120.000 poly, de csak 140.000 lehet kivitelezni.

Remélem nem probléma, hogy itt faggatózom!

Új hozzászólás Aktív témák
- Elemlámpa, zseblámpa
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Red Dead Redemption 2 (PC)
- Programozás topic
- Konzol Screenshot
- Vicces képek
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- ASUS ROG Zephyrus G16 (2024) RTX 4090 (!!) / Ultra 9 / GAR 2027 brutál erős, csúcs modell
- Cooler Master CK550 RGB mechanikus billentyűzet (Gateron Brown, HU)
- Elgato Stream Deck 15 gombos (MK.1) + állvány
- Gamer PC Ryzen 7 5800X + RTX 3060 12GB / 32GB RAM / vízhűtés / RGB
- ThinkPad X1 Extreme Gen 3 (i7, 32GB, GTX1650Ti, 4K) Magyar, szép állapot
- Wacom Bamboo One CTF-430 rajztábla
- iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3896, 95% Akkumulátor
- AKCIÓ! LENOVO ThinkPad P15s Gen2 munkaállomás - i7 1165G7 16GB DDR4 512GB SSD Quadro T500 4GB W
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE B450M R5 3600 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1070 8GB Formula Air Mesh G3 Adata 600W
- Huawei Watch GT 3 42 mm 6 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




