-
Fototrend
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Danielson93
csendes tag
válasz
#25954560
#6288
üzenetére
Na figyu persze hogy addig kipróbálok minden karbantartást a rendszernek ( ubuntu )
És ha minden teljesen jól megy rajta akkor fogom unokatesom gépére felrakni és utána már ő fogja karbantartani....
Am letöltöttem a hivatalos lapról az ubuntut de enm tudom elindítani mert .exe telepítő indító és bootolásnál tovább megy a régi suseba és ügye a régi suse nem ismeri fel az exe filet és ezért nem tudom telepíteni.Erre is tudsz valami magyarázato utána megpróbállak békén hagyni!!!

-
Danielson93
csendes tag
válasz
#25954560
#6286
üzenetére
Na jó akkor most már végkép leírom mi a helyzet!
Van két számítógépem az egyik egy régebbi inteles a másik egy vadonat új amd-s gép ezen szoktam tölteni a linuxokat a másik gépen kiőpróbálni nem akarom hoy megosztva legyen a visztával két külön gépről van szó! a régebbire szeretnék linuxot tenni egy ubuntut a suse helyére!
Szóval a régire akarom csak a linuxot.
Karban tartani frissítteni? hát ki más mint én fogom... -
Danielson93
csendes tag
Bocsánat!
Ezt elfelejtettem hozzá tenni, hogy unokatesomnak keresek linux fajtákat és próbálok velük kinlódni mert ő nem hajlandó többet windowst használni!
De játszani azt szeretnee és ezért nézegetem a linuxokat!
Igazatokvan ilyen téren az xpvel kevesebb a kinlódás.
És amúgy SUSE linux 9.0ára akarom rakni az ubuntut.
Én Windows Vista párti vgyok amúgy. -
Danielson93
csendes tag
válasz
bambano
#6279
üzenetére
Bocs!
De én linux szeretnék használni 4 év windows után!
Amúgy meg az xp egy rakás sz*r!Linuxos profikhoz lenne megint egy kérdésem!

Nekem most suse linux 9.0van tom tudjátok de enm baj!
Rá szeretném telepíteni az ubuntu linuxot!
Nekem exe indítós az ubuntum és bootolásnál tovább megy szóval mint ha nem lenne rajta boot! ( cd-n nincs is
)
Szóval várom az tleteket hogyan tudom lecserélni a Suse 9.0-át Ubuntura? -
Danielson93
csendes tag
Sziasztok!
Kezdő téren vagyok!
Nincs kedvem átolvasni az egész forumot
Mondjatok 3 vagy 4 Linuxot ami végkép működik minden rajta és használható!
Még egy kivánság olyasmi linuxot mondjatok amivan valami wine vagy cedega, hogy lehessen játszani egyéb játékokkal és nem túl bonyolult a kezelése!
És ha tudtok akármilyen linuxot akkor küldjetek hozzá letöltés linket is pls!
A segítségeteket előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Bioshock 2 Special Edition
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- MEGA AKCIÓ! - Jogtiszta Windows - Office & Autodesk & CorelDRAW - Azonnal - Számlával - Garanciával
- Samsung Galaxy A33 5G / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia /
- Ryzen 7 5800X + WIFI-s GIGABYTE lap azonnal vihető
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 512GB Silver -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H110M i5 7600K 16GB DDR4 240GB SSD GTX 1060 6GB GDDR5 Rampage SHIVA 400W
- Akciós! Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 Intel i7-10875H 32GB 512GB Nvidia Quadro RTX 3000 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

)
