Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    Hello!

    Én holnap veszem át az Abit AX-8 V2.0-ámat. :C
    Az AV-8 után kíváncsi vagyok, hogy hogyan muzsikál. Legalább ugyanannyira illene neki. Naggyon durva a harmadik IDE vezérlő, tutira ki fogom használni! Az AV-8-am kb 255-ös FSB-nél meghal, remélem ez egy kicsit tovább fogja bírni. Az USB-je a mostani lapnak extrém!!! Winyóról 36 Mega/sec olvasási sebességgel tudok másolni a belső IDE eszközre!!!
    Ilyet még nem láttam a PH-s teszteken nForce 4-től. Nagyon tetszik, hogy IDE-SATA RAID-et vegyesen is tud, ugyanis van egy 160-as IDE és egy SATA HDD-m is, viszont most egyiktől sem kell megválnom, hogy a RAID menjen.

    Be fogok számolni a tuningeredményekről.
    Jelenleg 3700+ San Diego @ 2750MHz, 1,55V. Viszont nagyon melegszik (gyári hűtéssel), lesz majd rá saját vizesblokk! Kíváncsi vagyok, több kihozható-e az AX-8-ból?
    Remélem a BIOS opciók MINIMUM AV-8-nál megszokott részletességűek!

    Na, tunungra fel, később közlöm...

    HGyu

Új hozzászólás Aktív témák