-
Fototrend
Airsoft
Új hozzászólás Aktív témák
-
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12776
üzenetére
-
szbalogh
addikt
A cm.040 trunnion nevű alkatrésze valóban spiáter lenne? Egy review-ban azt írják

-
szbalogh
addikt
válasz
torque12
#12751
üzenetére
Ne ott mérd a fszt! Hanem a balancer catlakozón külön minden cellát.
4.2 fölé ne menjen egyik sem! Ah azzal töltesz akkor nem kell nézegetned semit hanem leszedni amikor kész a töltés. 9V-ig meg ne hagy merülni szerintem! Ilyenkor ha megterheled már valószínűleg káros tartományba kerül. -
szbalogh
addikt
válasz
rainmen
#12741
üzenetére
"A NiMh töltő az ugyebár 1,2V-ot tölt cellánként. Amivel nem jön ki sehogy a 11,1V. Még a 7,4V sem."
Azért ez így ebben a formában nem teljesen igaz. Egy NiMH cellát 1,5V-ig is lehet tölteni. Ez Ha 7 cellád van akkor ehhez már minimum 10,5V-os adapter kell. A töltéshez ugye feszültségkülünbség kell. Az adapteré legyen nagyobb mint cellánként 1,5V! Különben soha nem fogja feltölteni az aksit teljesen. Én 36V 400mA-es névleges teljesítményű adapterrel töltök NiMH-t. Egy 7 cellás aksit 10,3V-ig szoktam, a 9 cellást 13,7 körülig ha jól emlékszem.
Amikor ezt az adapter egy asz egyben rárakom egy aksira akkor a töltőfeszültség az aksi ellenállása és áktuális feszültsége alapján beáll valahová az adapteren terheletlenül mérhető és az aksin terheletlenül mérhető feszültségérték közé.Köszi Bakesz!

-
szbalogh
addikt
A cm.040 nem Marui-féle módon van középen 4 csavarral összecsavarozva?

-
szbalogh
addikt
válasz
Hurkaleves
#12735
üzenetére
Attól függ mit értenek azon, hogy balanceres?
Liponál ugye azt jelenti, hogy minden cellát egyenként a már mindenki által ismert feszültségig tölt. Akkor nem balanceres egy lipotöltés ha sima adapterrel (AC/DC talakítás + transzformer) a kisütőcsatlakozón töltöd.
Ez 1500 Ft postával, nekem egyenlőre bejött... egyszer töltöttem vele
AZ ilyenhez még kell egy fent említett adapter. De van olyan változat is amibe már az is bele van építve. Én egy kiszuperált PC tápról használtam. -
szbalogh
addikt
válasz
rainmen
#12732
üzenetére
Egy Nokia töltő többe kerül, mint egy cellánként töltő Turnigy 2s-3s
Nem is beszélve arról, hogy mennyibe kerül egy Nokia aksi amit szét kell hozzá barmolni 
Pisztoly: ehhez nem kell se töltő se adpter. Simán az aksira kell tenni.
Bocsánat helyesbítek, van rajta egy tamya csati is. Tölteni is tud a lelkem
-
szbalogh
addikt
válasz
Hurkaleves
#12728
üzenetére
Ez csak akkor kell Neked ha a fegyverhez adott gyári töltővel töltöd a lipo aksidat

-
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12708
üzenetére
A hosszú nem tetszik, viszont expresszen van egy telitusos rövid 35-ért.
Én meg .028-as cymát találtam 45 ezerért
-
szbalogh
addikt
Még jó hogy nem cock

-
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12696
üzenetére
Na ezek után asszem akkor marad a cyma 0.40 B , skeleton tussal
Pedig nagyon jól hangzott az a full steel dolog. Még azt is olvastam, hogy pl cm.040-ben fém hopkamra van. Igaz ez? Jobb ez nekem? -
szbalogh
addikt
Köszi mindkettőtöknek! AKkor a lényeg, hogy ami AK 105 alakú és boyi vagy kalash vagy kls az mind jó?

-
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12689
üzenetére
Most akkor a boyi és a kalash nem ugyanaz? Ha pedig nem akkor mindkettő csinál rk08-at csak a boyi kerülendő?

-
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12685
üzenetére
Jaja, azt néztem ki. Vajon ki lehet cserélni a tusát vaskeretesre?
Most beteg vagyok így ráértem olvasni egy kalash rk01-cyma 035 összehasonlítást. Jelen pillanatban pedig a VFC hopupkamra rejtelmeibe merültem el
-
szbalogh
addikt
válasz
Hurkaleves
#12681
üzenetére
Mennyit használtál AK-t? Eső játékomon sokfajta fegyót megfogdostam és az AK volt az emire azt mondtam, hogy na ezt soha. Aztán közeledett a következő játék és kellett már egy rendes aeg, mert nem akartam megint pisztollyal játszani. 1-2 hét otthoni kertirambózás és második játékom után nagyon megtetszett. Közben vettem az MP5k-t. Az egyiknek mennie kellett, persze az AK ment mert az új szerzemény jobban érdekelt. Harmadik játékom után 2 hétig sajgott a csuklóm annyira hátra van hajlítva a pisztolymarkolata. Most megint AK-t akarok, de acélt és a közepes hosszú csövűt és ebben az sem akadályozhat meg, hogy már bevásároltam MP5 tártartóból és tárakból

Bár egy AK az FN2000 ellentetje az egyszerűségét tekintve. Lehet, hogy ha ilyet vennél sokat unatkoznál mert nem lenne mit szerelni
AK pimp. Szerintem oldalsó sínnel és nyílt optikával a sukár
de még egy melső markolatra kalapált lámpát sem vetnék meg.
u.i.: az M4 nekem is tetszik, de leginkább egy cm.041 MP5 sd6nak örülnék de az nagyon drága mostanában.
u.i.2: van most egy rk02 softair-en 35-ért. Sajnos ez a hosszúcsövű, pedig lassan összegyűlik a zseton a doozkában
-
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12655
üzenetére
Én simán ellőttem 100 méterre 330 fps-el... erőteljes hátszélben 45 fokban felfelé lövöldözve

Grat a nyereményhez! -
szbalogh
addikt
válasz
Hurkaleves
#12624
üzenetére
Természetesen nem. De fetet csak 11.1V lipóval használ az egyszerű airsoftos aminél meg nem lehet érezni a különbséget
szerintem -
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12598
üzenetére
Nekem még egy rendes hopgumi kellene, most a gyári van benne
És egy nózi sem ártana, bár nagyon jól tömít a házi o-gyűrűvel is. Csavarhúzóval felhúztam a rugót és úgy "sütöttem el", hogy befogtama a nózi végét. 10-15 másodpercig tartottam rajta az ujjam aztán elengedtem mivel már nem mozdult a dugattyú azt hittem teljesen visszament alapállásba, na ekkor csattant 
Ha kronózáskor 400 fölött lesz akkor engednek játszani vele ha csak egyes lövést használok, vagy nem engednek, mert van rajta automata is?
Még egy kérdés. A lipo elvileg terheletlenül 3.0V-ig merülhet le. 3.3-nál szokott ugye szólni a figyelő terhelés közben. Mekora feszt szoktál mérni mikor úgy gondolod, hogy na most már feltöltöd?
Nálam most 300-400 lövés után (kb fele gyári rugóval) 11.25Vsowi: hangtompító nélkül nagyon randa lenne mert 285-ös cső van benne

-
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12595
üzenetére
Az fasza, nehogymá csereszabatosak legyenek

Itt a tücsköm, nézzétek meg!
Bár kívűlről nem látszik a tökéletes belső
Már csak az elemlámpát kéne felkalapálni rá valahová.
Lehet, hogy most fogom eladni és venni egy 0.40-est. Vagy megint várok fél évet mire felkerül softair-re egy használt 0.41-es ...rainmen: nekem meg a szilikonolaj van ingyé

-
szbalogh
addikt
Á nagyon szuper lett az egyeslövésem

Tegnap beragasztottam a sector csapágyait epoxival, este a kályhán kötött a ragasztó.
Persze újra kellett hézagolni. Most úgy örülök
-
szbalogh
addikt
válasz
Hurkaleves
#12584
üzenetére
Igen, a FET is egy fogyasztó.
-
szbalogh
addikt
válasz
zalman90
#12560
üzenetére
Ha jól látom van a töltőn kisütés funkció. Süsd ki és töltsd az 500mA-s árammal!
Sajna ezzel a töltővel nem fogod tudni a cellákat egy szintbe hozni mert az 500mA is túl nagy áram ehhez. 100mA-es töltés kéne neki.
Párszor merítsd ki és töltsd fel, hátha! De elég kukaszagú a dolog
-
szbalogh
addikt
Ilyet még szerintem stefanitsr kolléga sem látott

Azért nem volt egyeslövésem, illetve azért rakoncátlankodott (még nimh aksival hajtva és erős rugóval is), mert a sector alatti csapágy kilazult, annyival mászott ki a boxból, hogy nem engedte teljesen lecsukódni az egyeslövés alkatrészt. Ezért többnyire azt produkálta, hogy ha félig húztam meg a ravaszt akkor volt egy pont amikor kapcsolt de ha icipicit jobban akkor már visszaugrott a kés.
Beragasztom a csapágyat és meglátom mi lesz. -
szbalogh
addikt
Kicseréltem a rugót és nemigazán érezni rajta hogy csökkent volna a rof

Ráadásul nagyon erős lett. Az alu sörösdoboz alját játszi könnyedséggel lövi át.
Ha most olyan 1200-as a rof akkor egy 7.4-es ugyanekkora kapacitású aksival mennyire lehet számítani szerintetek? -
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12531
üzenetére
Pedig nincs is jobb mint egy rókalyuk

Kib@asztam az NiMH-kat a stukkerből

-
szbalogh
addikt
Vagy mégiscsak tegyem bele az erősebb rugót?

Mert így most elég gyengusz. Valahol a hopkamrában mehet el a levegő. -
szbalogh
addikt
Gyerekek ez a lipó brutál!

Úgy teker, hogy egyesben lő vagy 3-at
Viszont érdekes, hogy ha egyesben hirtelen húzom meg a ravaszt akkor valamiért elakad
Ha szépen finoman csak akkor lő egyet. Viszont akkor meg nincs trigger response... eléggé felhúzva áll meg a rugó.
Egy erősebb egyeslövésalkatrészt visszanyomó rugó ezt a hibát megoldaná? Vagy mi ilyenkor a teendő? -
szbalogh
addikt
Én már csak kínait veszek

Kéne még egy JG Glock 18c, egy SY p226 és egy Tercel 1911 is a Beretta mellé
Thome: Te is vegyél kínai gbb-t

-
szbalogh
addikt
-
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12487
üzenetére
Ja már vágom

Igazad van, asszem visszateszem a gyári rugót. Múltkor 330 fps volt azóta belekerült a 4/5 henger az új dugattyúval és elvileg 6.03-as szuper Vanaras cső is növelheti ezt az értéket, viszont a dugattyúban most már nincsen előfeszítő tömb. Vajon gyengült vagy erősödött?
De legfeljebb 300fps-el tolom majd
vagy előkapom a szuper berettámat 
Az a csipogós lenne a legjobb de nemtom, hogy belefér-e a tücsköm elejébe a két T csati és a fet mellé

-
szbalogh
addikt
válasz
StoneBridge
#12477
üzenetére
Vagy ezt is elolvashatod.
De lásd milyen úriember vagyok:
"Az akkuk használata során figyeljünk arra, hogy azokat csak egy, viszonylag szűk feszültség ablakon belül használjuk. A gyártók általában 2,75-2,9 V minimum feszültséget adnak meg, de biztonságosabb a 3,3 V. A feszültség ablak határai tehát: 3,3V-4,23V. Az akkumulátor 3,5V üresjárati feszültségnél már gyakorlatilag üresnek tekinthető. Tanácsos az akkut nem az utolsó leheletéig használni, ha ez, pl. versenyhelyzet miatt, indokolt, használjunk olyan szabályzót, mely képes a cellák feszültségét egyenként követni és időben lekapcsolni."
Mérd meg a cellákat ha azóta nem töltöttél még rá! Ha ~3V/cella felett van akkor nem döglött meg.Én is most vettem első lipómat így bújom az ilyen leírásokat.
Ezt a töltőt vettem hozzá. Csak a megengedett értékig tölti az aksit cellánként, egyebet nem tud. De ez a minimum. 1500Ft az egész postával. Nevetséges.lipómesterek: A lipóőrt nem csak tároláskor szokták használni? Vagy van olyan is amit a fegyóba lehet rejteni és kajabál ha lemerült?

szerk Ja nyomi vagyok
Hiszen a balancer csati szabadon marad használatkor és abba megy pl. egy ilyen figyelő 
-
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12453
üzenetére
Feltöltöttem az aksit. 4.15V-ot mérek mindegyik cellán. Elég hamar végzett. Most vagy kisebb kapacitású az aksi vagy a -4 fokos töltés miatt van ez. Azért a töltő melegedett kicsit. Nomeg a multiméterem sem valami ép darab

Én varrtam egy pakolt de nem sikerült valami jól. Mondhatni randa lett

Ki vesz M4-et egyáltalán?

-
szbalogh
addikt
Megjött a töltőm HobbyKing-ről tracking nélküli légipostával

január 11-én adtam le a rendelést, gyorsabbak voltak mint az rsov
-
szbalogh
addikt
Nektek de lehet rendesen blépni softair-re?

-
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12426
üzenetére
Most voltam kint csettegni vele végre világosban. 0 fok körül van és egész jól elszórakoztam... most ismerkedek a blóbekk fílingel
2 tárnyi bb-t visz simán egy gáztöltéssel 
A jobbik táram se valami kóser. Kb. miden 4. lövés után elakad a szán. Nem tudja kitolni a bb-t. A másik meg túl könnyen engedi el.
Ehobbyról rendel valaki mostanában? Beszállnék 2db tárajakkal

-
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12419
üzenetére
Köszi az infót
majd megnézzük 20-án részletesebben
amúgy meg volt ez már minden még xin da yang is 
Leszedtem a lipot, a legygengébb cella 3.77V. Így már lehet tárolni ugye?
-
szbalogh
addikt
válasz
zalman90
#12417
üzenetére
Én úgy tudom, hogy ezek nem nagy áramok leadására lettek tervezve, vagyis ha ilyet akarsz airsoftra használni 3-4-6x akkora méretű lesz összerakás után a pakk mintha stefanitsr által említett lifepo4-ből csináltad volna.
Közben megjött a lipo aksim rsov-ról. Kíváncsiságból rámértem (még nincs egyben a stuker) 9.1V
a töltőm meg még valahol az univerzumban kering 
Picit rátöltök az adapterrel tamyán, most épp 11.4V-al és 270mA-el tölti. Ha leszedem a töltőt már 11.2-t mutat. Ez ugye már nem halálközeli állapot?stefanitsr: megjöttek a csatik, még egyszer nagyon szépen köszönöm őket

ha nem kéne még itthon is melóznom holnap össze is raknám a rendszert
-
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12392
üzenetére
Igen, érintkezett valahol a tengellyel.
Most már jó.Rakom össze a stukkeremet és T csatit szeretnék már belerakni. Hol lehet olcsón venni 3-4 párt? Találtam egy csomó helyet de mindenhol sokkal több lenne a posta

-
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12385
üzenetére
Milyen stukkert hozol Cold Wind-re?

-
szbalogh
addikt
válasz
Hurkaleves
#12363
üzenetére
Úgy tudom akkor van értelme ha a sima rendszer térfogata már nem elég nagy a csőhosszhoz.
Vagy talán még icipicit több levegőt tol a felhúzott rgónál és picit talán erősebb lesz a stukekr.
Szerintem baromság
-
szbalogh
addikt
válasz
Hurkaleves
#12361
üzenetére
Á köszi!
Komolyan mondom nem vettem észre 
-
szbalogh
addikt
Srácok, az Element H-lenyomóból van fekete meg fehér. Van különbség köztük a színen kívül?
Csak mert van olyan hirdetés ahol megjegyzi, hogy ebben bizony fekete lenyomó van 
-
szbalogh
addikt
Na mégis megvettem a Guarder ITU-t mert nem jelentkezett a vevő az eladónál. A hibája annyi, hogy zárlatos a tekercselés, áthúz a forgórész teneglyére. Gyorsan kicseréltem a Galaxy eredeti motorjának forgórészére melyet sikerült működőképes állapotba hoznom

Szépen működik vele.
Ennek ellenére megjaítom a Guarder tekercselését, mert sokkal szimpatikusabb ennek a kissé megcsavart forgórésze. Majd teszek fel képet is, hogy lássátok a különbséget. A Amúgy a Guarder háza full golyóscsapágyas, viszont a pinion O profilú tengelyre megy a Galaxy D profilújával szemben , ez utóbbi nekem szimpatikusabb
A tekercselésről pár szó. Minél nagyobb a menetszám és a huzal átmérője annál nagyobb a nyomaték. Persze csak annyit lehet rátekerni amennyi ráfér. A Galaxy motorban 23 míg a Guarderében 16 menet van egy póluson. Az előbbiben vékony míg az utóbbiban vastagabb huzalt használtak.
A mágnesek között ég és föld a különbség. A Guardert saccra 3x nehezebb tekerni. -
szbalogh
addikt
válasz
zalman90
#12347
üzenetére
Ha oldalra lötyög akkor azt el kell fogadni

Nekem pl cyma cm.031-be a cyma hicap tár passzolt rendesen a midcap meg nem. Szerencsére át lehetett cserélni a belüket.
Ha hosszában lötyög akkor ellenőrizd le, hogy az elsütő billentyű (ravasz
) előtti fém tárrögzítő rendesen a tokhoz van-é csavarozva! -
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12332
üzenetére
Én turbánban gondolkodom jelenleg. Ahoz elég egy rendes méretűkendő. De ha találok egy rendes szabásmintát meg anyagot akkor lehet varrok sapit.
Meg arra gondoltam hogy megyek WL alsó felsőben de veszek feölé (a málha alá) egy olyan térdig érő köntösszerű bigyót
kaftán 
-
szbalogh
addikt
Megint fő hírekben szerepelt az airsoft a tegnap esti híradóban

-
szbalogh
addikt
Ha valaki mostanában akar lipót venni. Most akcióban brutál pakkok. Van európai lerakatuk is így olcsón szállítanak.
-
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12291
üzenetére
Majd adok egyet Cold Wind-en

Valami jó kis tálib gúnyát kéne kitalálni arra a játékra
-
szbalogh
addikt
Ma megjött a harmadik rsov rendelés is. Egy szuper nyílt optika... végre van ilyenem

Csak piros színű de 7 fokozatban állítható és szuper éles mindegyik szálkereszt.
Teljesen elégedett vagyok velük. 2-3 hét alatt jött mindegyik.
Ja és a lényeg... amiért lényegében csináltam az egészet... meg van mindhárom színű ingyenes "i love rsov" feliratú felvarróm
Megrendeltem a stick lipót is
-
szbalogh
addikt
85.19% lett a MASZ 2010 tesztem

-
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12274
üzenetére
Én is afelé hajlok hogy megvegyem. Az se lenne mellékes hogy kéznél lenne egy nem mókolt tartalékaksi.
Tudom hogy imax B6-ot kell venni de 10-ezres töltőt nem akarok venni egy négyezres aksihoz.
Az olcsó turnigy 2s/3s szerű töltőt néztem ki. Ez használható arra amire készítették? -
szbalogh
addikt
Lipo mesterek!
Kacérkodom egy
'Firefox' 11.1v 1200mah (20C) Li-Polymer stick battery pack fits AK47/74 and MP5K AEG
beszerzésével.
A mostani aksim rövidre zárva 19A-t ad le ez meg 1.2x20=24A-t tudna.
Megérné nekem váltani? -
szbalogh
addikt
Ma megjött a szuper vanaras csövem
Gondoltam dobok bele egy bbt hogy menniy idő alatt gurul át rajta. Át se jött... tiszta kosz volt. A bele meg szép hullámos. Igazán felcserélhették volna a belső és külső felületkezelést
kívűlről tkör. Kíváncsi vagyok mit csinál majd.
Végre van egy rendes mountom mp5-re amivel nem kell trükközni hogy fentmaradjon. És végre van H-lenyomóm
kop8: az mp5 motorommal kísérletezgetek mostanában. 800-as csiszolópapírt 2x finoman áthúztam a kommutátoron és jelentősen csökkent a szikrázás (ehhez persze szét kell szedni a motort). A keféket én is fültisztítóval törölgettem le. Eleinte sokszor belefutottam abba a hibába, hogy összerakáskor a forgórésztengelyéne zsíros vége összeknte a keféket. Na ekkor aztán volt szikrázás. Erre érdemes lehet figyelni.
-
szbalogh
addikt
Köszi csak az uccsó képen 027-es doboz van odarakva. Valóban ott a 027-es sd6 is.
Ez nem is olyan drága akkor
-
szbalogh
addikt
Szerintetek ez most 0.27 vagy 0.41?
-
szbalogh
addikt
Xarabb lett a motorom mint volt

Lehet hogy túl sokat tekertem rá. Holnap megint áttekerem de sokkal kevesebb menettel.
Mot vettem észre hogy az element henger a lyukaknál sorjás
Mivel merjem ezt lecsiszolni? 
-
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12170
üzenetére
Harmadik rendelésemben rsov-ról egy szuper kínai nyílt dotot rendeltem. Már nagyon akartam egy ilyet.. szerintem AK-n ez mutat a legjobban. Már csak egy AK kell hozzá

-
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12167
üzenetére
Ha megjön a Vanaras preccsövem az enyém 200 méteren csinál majd 3 cm szórást

-
szbalogh
addikt
válasz
StoneBridge
#12162
üzenetére
Kitekert hopupnál természetes hogy lefelé kanyarodik

stefantitsr: amit 15-én adtam le rendelést azt 19-én hozta el a repcsi
-
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12152
üzenetére
Csak addig követhető amíg feladják Hong Kongban. Nekem 15-én indult l és tegnap hozta ki a postás.
Megkérdeztem a Magyar Postát is hogy tudom-e itthon követni. Kérték a tn-t de mire válaszoltam volna megjött
Magyaországon nincsen HK Post kirendeltség vagy mi ezért rajtuk keresztül nem lehet követni. -
szbalogh
addikt
Megjött életem első távolkeleti rendelése

A henger nagyon frankó. A dugót fogja a mágnes így kibontottam, bepróbáltam. Szép és jó, csak a fémlap közelebb van az utolsó műanyag foghoz mint kéne így amikor oda ér a sector egy mm-nyit megemeli az egész dugattyút mert nem megy be a foga a dugattyú fém és műanyag foga közé. Tettem elé egy 0.5m-es rézlemezdarabot amire jó lett de majd rögzítenem kéne valahogy. Persze így meg a dugattyú elején lóg ki egy kicsit a nyelv. -
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12144
üzenetére
Expresszen találtam rk-12-t 25-ért, úgy veszem ki a hirdetésből, hogy nem nagyon tudja mi az

és egy CA mp5-öt ugyanennyiért. -
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12125
üzenetére
Nem, ez csak a gyári magában. Azt végül nem vettem meg. Már megegyeztem az eladóval aztán többet kért így lemondtam. Ha nem fogja így vinni a 120-ast akkor visszateszem a gyárit na bumm
-
szbalogh
addikt
Na áttekertem a motort, működik de össze kéne raknom még stukkert hogy lássam viszi-e a 120-as rugót. Amúgy olyan kis morcos lett a hangja

-
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12118
üzenetére
Miaz már meg is jött a qbz hogy beírtad az arzenálba?

-
szbalogh
addikt
Rainmen készülj!
Double Eagle M56 preorder
-
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12104
üzenetére
Ha belegondolok, hogy nemrég abba akartad hagyni az airsoftot .....

-
szbalogh
addikt
válasz
Hurkaleves
#12092
üzenetére
Elvileg kisebb ellenállás a huzalon ezért nagyobb áram megy át rajta. Erősebb lesz és talán felhúzza a 120-as rugót
Csak 5 méter huzal kll hozzá ami pont van itthon ezért kíváncsiságból megpróbálom.
Persze többet is eszik majd. -
szbalogh
addikt
válasz
Hurkaleves
#12082
üzenetére
Nem cnc-znél nekem egy szabvány V3 boxot acélból?

-
szbalogh
addikt
Megkérdeztem őket. Vaterán lehet előreutalás után 330Ft ajánlott levelet is választani apróságokhoz.
-
szbalogh
addikt
-
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12011
üzenetére
Na fasza

-
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#12009
üzenetére
-
szbalogh
addikt
Na rendeltem egy normális dugót és egy 4/5-ös hengert rsov-ról próbaként. Már processelik... úgy izgulok

Most egy nyílt optika is bejönne 4000-ből, lehet hogy egy olyat is veszek. -
szbalogh
addikt
válasz
stefanitsr
#11994
üzenetére
Meg lehetne csinálni szebben is. Nekem tetszene ha nem lenne olyan bazinagy az AK-m. Kéne venni egy cm28-ast és jól átbarkácsolni ilyenre

Új hozzászólás Aktív témák
A topikban tilos hirdetni!
"Alapelvek III.10.16. A hardverapro.hu, az Állásbörze és a városi LOKÁL topiccsoportokon kívül máshol terméket, szolgáltatást, munkát hirdetni."
- iPhone topik
- Filmvilág
- Az eddigi legolcsóbb, 3D V-Cache-t használó CPU-ját hozta forgalomba az AMD
- LEGO klub
- Okos Otthon / Smart Home
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Windows 11
- QNAP hálózati adattárolók (NAS)
- Milyen hagyományos (nem okos-) telefont vegyek?
- További aktív témák...
- Keresünk iPhone 15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max
- REFURBISHED és ÚJ - DELL Thunderbolt Dock WD22TB4 (210-BDTD)
- Eladó Pixel 7 obszidián 128/8 és egy fehér Pixel 7 128/8
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 9600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Ducky One 3 FULL/TKL/SF/MINI billentyűzetek többféle színben és kapcsolókkal, plusz csuklótámaszok
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest












