-
Fototrend
A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Abu85
HÁZIGAZDA
Alapvetően azonos, csak ha rájátszol erre a dologra, akkor bármilyen hardverek ki tudod ezt hozni. Nem véletlen az a játékválasztás. Csupa megatextúrázó cím, ahol be lehet hülyíteni a megatextúrázót. Az AMD el is árulta a nyáron, hogy miképp kell csinálni.
Az FC5 is megatextúráz. Nézzék meg egy olyan címben, ahol nem lehet ezt megcsinálni. Ja, hogy ott nincs különbség? Akkor nincs szenzáció sem, és nincs kattintás.
(#44992) b. : A programokon belül természetesen orvosolható, de azért nem látsz erre túl nagy erőfeszítést a fejlesztők részéről, mert ha normálisan játszol, akkor jelenleg képtelenség előnyt kovácsolni a PCI Express 4.0-ból. Egyszerűen nem válik limitté. De ha a streaming algoritmus problémáira tudatosan rájátszol, akkor természetesen az lehet, csak én még nem láttam játékost úgy játszani, hogy megadott útvonalon fut körbe körbe, és rángatja az egeret. Ez hülyeség. Ezt nem kell javítani, mert ilyet egy játékos nem csinál, de még ha csinál is, akkor sem tudja, hogy pontosan hol kell az adott játékban. Az AMD-nek könnyű, ők azért látják, hogy mit csinál a játék a VRAM-ban, tehát ki tudnak találni olyan szimulációkat, ami belimitálja a buszt. Ezt sokszor a fejlesztők sem látják egyébként. Nem téma ezzel foglalkozni, mert jó eséllyel senkinek sem jön elő, aki játszik vele. A gyártók pedig azért csinálják ezt, hogy hatékonyabb drivereket tudjanak írni, nekik nyilván hasznos egészen extrém szituációkat szimulálni, ami otthoni szinten nem realitás. Jelen pillanatban a valóság a PCI Express 2.0, 3.0 és 4.0 tekintetében ez: [link]
Ami a Navi esetében specifikus, és driverrel orvosolható az a memóriamenedzsment. Mint írtam az AMD nem portolta az összes GCN optimalizálást a Navira, mert nem mindegyik működik jól, illetve a DirectX 11-es meghajtó már nem fókusz.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
MIELŐTT LINKELNÉL VAGY KÉRDEZNÉL, MINDIG OLVASS KICSIT VISSZA!!
A topik témája:
Az AMD éppen érkező, vagy jövőbeni új grafikus processzorainak kivesézése, lehetőleg minél inkább szakmai keretek között maradva. Architektúra, esélylatolgatás, érdekességek, spekulációk, stb.
- ZOTAC GeForce RTX 3080 AMP Holo 10GB GDDR6X 320 bit
- GIGABYTE RTX 5090 32GB GDDR7 AORUS XTREME WATERFORCE - Új, Bontatlan, 3 év garancia - Eladó!
- ASUS RTX 5090 32GB GDDR7 ROG ASTRAL LC OC - Új, Bontatlan, 3 év garancia - Eladó!
- GAINWARD GeForce RTX 4070 Ghost 12GB GARANCIÁLIS, DOBOZZAL, SZÁMLÁVAL
- BONTATLAN ASUS Prime Radeon RX 9070 XT 16GB GDDR6 OC Edition
- 0perces! Samsung Galaxy Book5 Pro 360 2in1 Core Ultra 7 256V 16GB 2TB 16" WQXGA+ AMOLED TOUCH 1évgar
- Razer Blade 17" i7-12800H / 32GB / 1TB / RTX 3080 Ti 16GB / 4K 120Hz
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4055
- iPhone 14 Pro Max 128GB 100% (1év Garancia)
- Apple iPhone 13 256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / 100% Akku
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest


