-
Fototrend
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. szeptember
Új hozzászólás Aktív témák
-
spgabor
aktív tag
Sziasztok!
A következő kérdéssel fordulok hozzátok. Adott egy Wayteq xTab-70 2.x (nem tudom pontosan) verziójú androiddal. Ez az eredeti, ami vásárláskor volt fent. Viszont a gyártó oldalára került fel egy 4-es verzió. Ez egyszer már fel lett rakva, de akkor nem tudom, hogy ezzel összefüggésben áll-e, de elkezdett fagyogatni és úgy meghalt, hogy garis szervizre kellett vinni, ahol visszatették az eredeti verziót.
Szerintetek megpróbálhatom újra felrakni az újabbat rá, vagy inkább hagyjam a régit.
Van valakinek tapasztalata ezzel a típussal és a frissítéssel kapcsolatban? Van hátrányos következménye? Lassabb lesz tőle a gép esetleg?Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv:
spgabor -
spgabor
aktív tag
Sziasztok!
Több kérdésem is lenne az xTAB-70-el kapcsolatban. Remélem jó helyre írok és tudtok segíteni a kérdéseimben/problémáimban. Valamint bocs, ha hülyeségeket kérdezek, de kezdő tabis és Androidos vagyok még.
Tesómtól kaptam kölcsönbe, mivel ő most nem használja. Amikor vette Android 2.3.4 volt rajta, amit frissített régebben a 4-es verzióra. A wayteq oldaláról eltöltve. Azért tette ezt, mert a gyári verzióval gyakran fagyott. Viszont a négyes nem hogy segített volna ezen, inkább csak rontott, mert többször fagyott majd teljesen elromlott. Két hónapon át tartó garis javítás után visszakerült a 2.3.4-es verzió. Ilyen jellegű hibát más is észlelet a termékkel. Mi okozza a sok fagyást.
Másik kérdésem a VPN kapcsolódás lenne. Van a cégben egy VPN szerver, amihez szeretnék kapcsolódni, de nem nagyon akar sikerülni. Az első probléma az volt, hogy nem tudta feloldani a dns nevet, majd amikor sikerült (10x-re, pedig mindig jól állítottam be az adatokat), akkor a kapcsolódás végeztével folyton újraindul az egész. Mi okozhatja a problémát? Nem tudom, hogy számít-e, de usb-s t-mobilos mobilnetet használok a net elérésére.
A VPN-nel kapcsolatban van még egy kérdésem. Alapértelmezett átjárót használatát VPN esetén hol tudom kikapcsolni, hogy legyen netem, ha sikerül a céges szervere való felcsatlakozás?
Előre is köszönöm a segítséget.
Üdv:
spgabor
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- Apple iPad Mini 6 Purple 64GB Wi-Fi, Apple Pencil 2nd gen, kitámasztós tokkal
- Eladó iPad Pro 11" (3. generáció) Wi-Fi + Cellular, 128GB + Apple Pencil 2 + tok + üvegfólia
- Új iPad Mini 6 Gen. 256GB Wi-fi Starlight 3év garancia!
- Microsoft Surface Go 10.5" 8GB 128GB Pentium Gold 4415Y 1 év garancia
- iPad 9 64GB wifi + cellular. dobozos, hibátlan.
- UTOLSÓ 4db! Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 (6th Gen) - i7-1185G7, 32GB, 512GB SSD, multitouch + TOLL
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Google Pixel 10 Pro 5G Porcelain AI-fotó varázs, Super Actua 120 Hz 128 GB
- ALIENWARE Area-51 R6 Threadripper Edition 1920X
- Xiaomi 11T 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest