-
Fototrend
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. szeptember
Új hozzászólás Aktív témák
-
scream
veterán
válasz
vation #46538 üzenetére
A már megírt hszeket tudod szerkeszteni 5 percen belül, kérlek a jövőre vonatkozóan használd, ne írj mindig újat.
A külföld mit takar? EU-t vagy USA-t? (Csak mert elvileg az USA-ból hozott Nexus-t nem tudod beregelni innen az EU-ból az Asus garira)
Ha jól tudom, akkor a kijelzője van, hogy feljon, a ragasztás vagy vaéami ilyesmi meggyengül illetve rosszul érzékeli az érintéseket a kijelző. Ezeket olvastam, hogy ezek szoktak jellegzetes hibák lenni.
-
scream
veterán
válasz
donjohnson #46451 üzenetére
Köszönöm, de ha már ennyiért /80k/ akkor inkább az új 2013-as Nexust veszem + egy slimportos HDMI átalakítót.
-
scream
veterán
1280*800-as felbontású 7 - 7,9"-os tabletek közül melyik ajánlott ami tudja az OTG-t és van rajta mini/micro/HDMI? Netalántán még CM támogatottsággal is rendelkezik?
-
scream
veterán
válasz
tjb007 #46306 üzenetére
Közben újra átgondoltam az egészet és arra jutottam, hogy első körben (mivel még nem volt tabletem) egy olcsóbbal kezdenék.
Mivel csak általános használatra lenne, iskolai (PDF,PPT nézegetés), irodai munkák (excell, word doksik), netezés, kis filmnézés, így egyelőre feleslegesnek találtam az új Nexust.
Tehát a fent említett felhasználáshoz melyiket ajánlanátok inkább? : WayteQ xTAB-79qci avagy Nexus 7 (2012) 8GB ?
Mind a kettő 40ezer lenne.
A WayteQ mellett a HDMI kimenet és a bővíthetőség (MicroSD), a 0.9"-al nagyobb kijelző és az erősebb hardver (SoC) áll, negatívum a kisebb kijelzőfelbontás és nem biztos, hogy kap 4.4-et, míg a Nexusnak nagyobb a kijelző felbontása, nagyobb ppi érték, 4.4-es Android, NFC, GPS és az Asus pickup&return futáros garanciája.
-
scream
veterán
Egy olyan kérdésem volna, hogy 60-70ezres kategóriában a Nexus7 rev2 a legjobb választás?
-
scream
veterán
Nexus 7 2013-ason hogyan lehet azt megoldani, hogy egeret,billt is tudjak rákötni, miközben a kijelzőt szeretném HDMI-vel a TV-re kötni?
Valahogy megoldható?
Illetve valaki tudja, hogy milyen gari jár hozzá (nemzetközi, csak abba az országa érvényes, ahol vették/ahonnan rendelték)? Csak mert aprón találtam egyet szerintem elég jó áron és nem tudom, hogy hogyan lehetne gariztatni, ha arra kerülne a sor, mert Amazonról lett rendelve.
-
scream
veterán
Esetleg ismertek olyan webshopot /külföldi/ ahonnan szállítanak Mo-ra is márkás tableteket (tehát nem a tmallbox, minideal meg pandawill-es oldalakra gondolok, ahol a kínai eszközöket tolják) ?
-
scream
veterán
Sziasztok!
Keresnék tabletet, mely kielégíti a következő igényeket (legalábbis a nagy részét):
- 7" vagy 8" vagy 10.1"
- HDMI kimenet
- OTG (rendes pendrive, egér és billentyűzet támogatás)
- minél több RAM / ROM minél nagyobb / MicroSD kártyahely
- natív felbontáshoz megfelelő hardver
- IPS vagy AMOLED (nem tudom, hogy van-e) kijelző
- rendes szoftveres támogatás (4.3 vagy 4.4, esetleg CyanogenMod támogatottság, vagy olyan, amihez érhető el normális ROM / kernel)
- mindennek olyan 60ezer Ft-ba kéne beleférnie
- 3G/4G nem kell, csak WiFi
- Bluetooth, esetleg ha van NFC, GPS
- lehetőségekhez képest normális akku időLeginkább irodai, iskolai célú lenne a felhasználás, de néha játék is menne, az üzemidő is fontos szempont és a WiFivel ne kelljen közvetlenül a router mellett csücsülni, hogy normális vétele legyen.
A készülék inkább újonnan érdekelne, vagy használtan de szép esztétikai és műszaki állapotban itthoni garanciával, ha lehet.
Ha esetleg tudtok Németo-ban/ból amit ott nagyon megéri megvenni, megoldható, hogy onnan szerezzem be.
Természetesen kis kompromisszummal számolok, nem akarok lehetetlent kérni.
Remélem nem teljesen lehetetlen az elképzelés.
-
scream
veterán
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem volna, hogy valahol elérhető 4.2-es Android egy MultiPad 2 Pro Duo 7.0-hoz?
Ha nem, akkor várható hozzá?
Sajnos nem találtam megfelelőbb topicot ehhez a kérdéshez.
-
scream
veterán
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem volna, hogy 35ezer Ft magasságában milyen tabletet tudnátok ajánlani, ami megéri az árát?
Gyerekeknek lesz, leginkább játék/facebook/youtube-ra, de azért olyan kéne, ami normális.
Előre is köszi
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- iPad Air 5. Gen M1 2022 10.9" (Wi-Fi+Cellular 5G ) 256GB Space Gray , üzletből, garanciával
- Apple iPad air 4 64GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- iPad 11 2025 Wi-Fi+Cellular 5G ( eSIM ) 64GB Blue, pár töltéssel, ÜZLETBŐL, GARANCIÁVAL
- Apple iPad A16 128GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- Apple iPad Mini 6 64GB,Átlagos,Töltővel,12 hónap garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 13 256GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3428
- 123 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 - 4 év garancia
- LG 27GP850P-B - 27" NANO IPS - 2560x1440 - 180Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - AMD FreeSync - HDR 400
- HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3536,100% Akkumulátor
- Honor Magic5 Pro Green LTPO 120 Hz, 50 MP triplakamera, 66 W gyorstöltés 12/512 GB
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest