Új hozzászólás Aktív témák
-
thon73
tag
Sziasztok!
Egy érdekes problémával küszködök. AsyncTaskLoader-t készítettem, ami működik is. DE! A háttérben álló adatok az Activity-n keresztül változtathatóak meg, tehát az AsyncTaskLoader-nek valahogy az Activity-t kellene figyelnie, hogy mikor következik be változás.
A gond akkor kezdődik, amikor elfordítom a készüléket, uis. ilyenkor egy új Activity keletkezik (és ettől a ponttól már ezt kellene figyelni, és a régit elengedni), ugyanakkor (ha jól értem a működést) az AsyncTaskLoader túlél, legfeljebb újraindul.
Hogyan illik ezt elegánsan megcsinálni?
Egy leegyszerűsített példában csak egy gombnyomással akarom szimulálni az adatváltozást. Az Observer az AsyncTaskLoader lenne, az Observable pedig az Activity (vagy a Button, de az előbbi egyszerűbb). Na de akkor hogyan tudná az Observable oldal magát kikapcsolni, meg aztán az új Activity-t visszakapcsolni?
Meg tudja ezt valaki mondani? Vagy valami más ötlet esetleg?
Új hozzászólás Aktív témák
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i9 14900KF 64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- Otthoni AI Workstation (E5-2697 v3, 32GB RAM + 2x RTX 3060 12+12GB VRAM)
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4692, 92% AKKSI
- Apple iPhone SE 2022 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Gamer PC! i9-9900K / RTX 3060 Ti / Z390 / 16GB DDR4 / 500GB SSD / 850w!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

