Új hozzászólás Aktív témák
-
fatal`
titán
A move alapból tartalmazza a downt (mivel hozzáérsz a kijelzőhöz / lenyomod az egeret, másképp nincs Move androidon) így az egész ág teljesen felesleges.
(#672) Sianis: Nem használom az emulátort csak app release előtti tesztre így a problémát nem tudom mi okozza, viszont, ha Intel CPU-d van és tud VT-t, akkor tedd fel a HAXM-et, sokkal gyorsabban indul és fut az emu.
-
thon73
tag
Módosítok: az elv jó, csak megfogni nehéz így. Ha viszont az "else"-t kivesszük (vagy opt. miatt lehet "if (joyid[n]!=-1)"), akkor értelmet kap a DOWN ág is. Uis. már érintésre arrébb tud ugrani.
API17-ben van egy hypot() függvény, ami a distance számítást leegyszerűsíti (nekem API10-ben még nem működik.)
MATEMATIKUSOK!
Mi a legegyszerűbb számítás ahhoz, hogy a kör - az érintéstől függően - a periméteren keringjen? Csak szögfüggvénnyel megoldható?
Új hozzászólás Aktív témák
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Battlefield 6
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- NFL és amerikai futball topik - Spoiler veszély!
- Arc Raiders
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- iPhone topik
- Projektor topic
- További aktív témák...
- OnePlus Pad Go Green nagy kijelző, könnyű hordozhatóság 8/128 GB Használt, karcmentes 3 hó
- LG 27GX790A - 27" OLED evo / 2K QHD / 480Hz & 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync / DP 2.1 / 1300 Nits
- Keresünk Galaxy S22/S22+/S22 Ultra
- Újszerű Dell Latitude 7400 14" FHD IPS, i5 8365U, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Tablet felvásárlás!! Samsung Galaxy Tab A8, Samsung Galaxy Tab A9, Samsung Galaxy Tab S6 Lite
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

