Új hozzászólás Aktív témák
-
MarioAna
senior tag
Van valami fix arra, hogy conquest meccs után most már nem csak a continue után "fagy be" a játék, hanem a quitre is? Elkezdi tölteni a következő mapot/menüt és nem csinál semmit. Mutatja a jobb felsőben a BFV logót, meg jobbra-balra tudom is léptetni az assignmenteket, de ezen kívül semmire sem reagál.

-
MarioAna
senior tag
Induláskor lehetett választani 5 szettet a 8-ból (mindenkinek ugyanaz, tehát a fél szerver ugyanúgy néz ki
). Ez a weekly Airlift meg meglátjuk majd, mennyire tűnik jónak (az assignmenteket hagyjuk, adnak ilyen 200-500 rewardokat ahogy láttam és van közte olyan, amiért szenvedni kell).
FIFA/Madden rewardokhoz nemrégiben szokott kis testem ezt nem találja elég meggyőzőnek egyelőre, hogy miért is érné meg a deluxe. -
MarioAna
senior tag
Ez a dinamikus időjárás nagyon durva egyébként...kaptam ma délelőtt 1-1 hó- és homokvihart is. 20m-nél többet nem nagyon lehet látni, nagyon feelinges, amikor hirtelen előttem feltűnik 5 enemy is
. Recon class viszont tud spotolni ilyen körülmények között is, én is csak vakon kémleltem és kaptam a 10-15pontokat
. -
MarioAna
senior tag
válasz
Gery9112
#4746
üzenetére
Egyébként az előrendeléssel kapcsolatban még egyetlen egy cikkben sem láttam leírva az Origin Access/Premier figyelembe vételét. Beleszámolják ezt egyáltalán? Én például azért nem rendeltem elő, mert van OAP egy évre, belekalkulálva a BFV-t. Konkrétan 1 évig bérlem a BFV+FIFA19+Madden 19 játékokat, amiből ugye kettőből évente fog kijönni új, amit valószínűleg megvennék.
Sokkal olcsóbban kijön így évente előfizetni 99euró körül, mint megvenném a 3 játékot 150+ euróért, és gondolom nem csak én számolta így. Szerintem ezért csalóka ez a "kevés előrendelés".
-
MarioAna
senior tag
Tegnap sikeresen újítottam egy i7 2600-at (non-K, de 3.8GHz-re lőttem alapból) a konfigba. 99% a GPU használat volt szinte végig 1680 mediumon és (ugyan nem monitoroztam sajnos még), de immár 60-90FPS között ingadozott. Talán kétszer esett be 45 alá amikor ránéztem, egyszer röccent meg a game - pont egy ~180 fokos noscope közben, lehet ezzel jelezte, hogy ez nem CoD
. Jelentem, nagyon sokat segít az i7. Így teljesen más élmény azért, egyből lőttem 30-akat a medium scopeos Gewehr-rel.Viszont a windowsom elszáll CPU cserének köszönhetően, így a betara szánt idő elment a win helyreállítással...plusz nem tudtam a dogtaget megszerezni, mert kétszer is kidobott a grand operation 2. mapja után, így az utolsó szekció előtt ragadtam

-
MarioAna
senior tag
Ez a dögcédulás/dog tages mizéria visszakövethető valahol, hogy teljesítve lett-e?
Játszottam azt a módot, de a 4 meccset nem toltam végig szerintem (egyszer 3/4-re dobott be, utána a 4. meccs végén kifagyott). Amiatt szeretném tudni, hogy kell-e grindelni azért a nem látszó fémszarért még a mai estémet
-
MarioAna
senior tag
válasz
Gery9112
#4395
üzenetére
kicsit hosszabb lesz, de muszáj kifejtenem a véleményemet
.
Nagyon ellene vagyok a "szerveradminnak", kivéve ha az egész ellenőrzött körülmények között van (tehát nem public szeró, és ellenőrzött hátterű adminok vannak - nem havernak adok adminjogot és bannolgatja a tőle jobbakat).A kéz-szem koordináció az elmúlt 10 évben az e-sport feltörekvése miatt sokkal nagyobbat fejlődött PC gamereknél, mint amit szerintem el tudtunk képzelni (én CS 1.6 óta követem a külföldi e-sport rendezvényeket, ég és föld a különbség az akkori és a mostani skill-gapek között, ha egy átlagos játékost nézünk). Ezzel arra akarok rávilágítani, hogy egy nem profi e-sport múlttal rendelkező admin simán permabannol egy tőle jobb képességű játékost, mert "ő csakis csalhat". Emberre nem bízunk ilyen döntést - ezért van szükség nagyon jó anticheatre. Sajnos ez nem csak BFV-ben, hanem a legtöbb multinál óriási probléma.
Természetesen itt nem a PUBG-ben autóval repkedő, vagy CS-ben földet néző búgócsigákra gondolok (vagy itt a nem meghaló emberkék amiket írtok, de egyébként PUBG-ben is megjelent ugyanez), amik egyértelmű csalások.
A wallhackből adódó előnyt és a több száz/esetleg ezer óra tapasztalatból építkező game-sense VAGY a 250ms-os reakcióidőt és tökéletes egérhasználat közötti különbséget nem tudják szűrni az átlag emberek ("honnan tudta, hogy ott vagyok, miért lőtt előre, miért tartott oda, hogy rántott pont fejre, miért nem szór neki a fegyver" kérdések).szerk: egyébként jogilag büntethetővé kellene tenni simán az online csalást
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
MarioAna
senior tag
Ezzel az extra (de a játékban alapvetől kiegészítő) dolgokkal az a baj ebben a bétában, hogy tényleg abszolút zéró tutorial van. Én kezdő BF-esként amikor először beugrottam a csatába, tényleg az alapokat sem tudtam - mert a játék nem magyarázta el, előéletem meg nem volt benne
.Szimplán kellett volna egy oktató-mód, mielőtt csatlakozhatsz egy live game-be. A squad order/healing rendszer/resupply/revive rendszer és társait egy newbie honnan is tudná, ha senki/semmi nem magyarázza el neki?

-
MarioAna
senior tag
Arra van egyébként opció, hogy ha bolt action-nel lőttem egyet és utána nyomva tartom a jobb gombot, töltse be a következő golyót? PUBG-s megszokás, aztán itt folyamatosan a második lövés előtt el kell engednem megint a jobb kattintást és akkor tölt csőre. Ez általában minden lövés után 1mp delay legalább, jó lenne ha kiküszöbölhető lenne és nem kéne megtanulni újból lőni
. -
MarioAna
senior tag
Én egyébként örülnék a customization opcióknál egy "váratlan" fordulatnak, hogy full military sémák kerülnének be, független a korhűségtől
. Ha már elmegy ilyen steampunk irányba, akkor épp mind1.Pokolba is, megjelent előttem egy kép, ahol a karakterem a csehszlovák párka alatti Bundeswehr lencsemintás szettben, fején egy brit m45 gázmaszk, hátán egy szovjet Veshmesock...futás közben benyúl a finn gázmaszk szatyiba, melyből kivesz egy MH kanálgépet és azzal nyakonszúrja az ázsiai brit snipert...A vért letörli az NDK-s rongy-zsebkendővel, és visszateszi a gyilkos eszközt a svájci csajka mellé.

Jó tudom, beteg vagyok, de azért egy ilyen szintű skin-rendszer a fegyverekre is átvariálva, évekre alakítana ki egy CS:GO szerű mikrotranzakciós bázist...remélem DICE figyel
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
MarioAna
senior tag
Felvettem a felbontást 1050p-be, minden mediumont teljesen játszható lett (Narvikon, ahol próbáltam).
FPS 40-60 között ugrál, de többször megy 60 fölé. Egészen kellemes és rohadt szép ez még így is.
A CPU 4 mag olyan 85-90% átlagol, GPU 75% körül, RAM beáll 8GB-ra és alig mozdul onnan. Fura, de sokkal jobban fut így, mint 1440 mediumon.
(i5 2400/Xeon E3 1220 fixen 4mag/3.2GHZ-en, 1050Ti 4GB és 12GB RAM) -
MarioAna
senior tag
válasz
Memphis79
#3834
üzenetére
Rápróbálok majd, mert nem nagyon volt a GPU 100%-on így nekem is ez a gyanúm.
Szerintetek érdemes lenne vadásznom s1155-ös P67 lapba egy K-s procit? Jelenleg fix 3.2GHz-en megy a Xeon E3 1220 (4 mag 4 szál), és ugye itt van most a szűk keresztmetszet - egyelőre csak ennél a játéknál.
Egy i7 2xxxK-n gondolkodok, felhúzva 4GHz-re jelentene itt vajon bármiféle javulást esetemben? Vagy esetleg elég lehet az i5-ből egy K-s opció? Külföldi fórumon már megkaptam, hogy az egész gépet kéne cserélni, ha játszani akarok, de az nem opció
. 15-25k ráfordítás még belefér, nagyjából ennyiből jönnék ki egy CPU upgradedel.szerk: 12GB RAM-om van jelenleg, abba tudok még beleölni, úgy emlékszek egy 4GB-os modulom van elfekvőben, bár akkor a DC-t buknám a 3 modul miatt (emlékeim szerint ezért van a 12GB most az 1*4+1*8 leosztásban, mert 1600MHz-en mennek DC-ben együtt, hiába különböző modul.
-
MarioAna
senior tag
válasz
FollowTheORI
#3801
üzenetére
Igen, most monitoroztam kicsit Afterburnerrel. CPU usage 85%, GPU 50-80% között, RAM 8.5GB körül, VGA memory 2.5GB körül végig. Az FPS 40-70 között ugrál, 35 alá nem nagyon esett be. Éppen játszható még, 1440 mediumban.
Már csak a játékot kellene megtanulnom, teljesen n00b vagyok BF-ekhez, most kezdem (jó, 1942-t játszottam singleben, de hát az annyit is ért
). -
MarioAna
senior tag
-
MarioAna
senior tag
-
MarioAna
senior tag
Üdv!
Tegnap én is kipróbáltam a játékot, de rettentően rosszul futott...
1440*900-ban low-on is folyamatosan zavaró FPS dropjaim vannak.
Az adatlapomon lévő konfiggal (Xeon E3 1220 ami egy i5 2400 Sandy végülis tudtommal + 12GB RAM + 1050Ti 4GB) alapból 1680*1050-be (16:10 monitoron játszok) mediumra lőtte be, ugyan szép volt de 30-40 FPS-em volt konstansan. Lejjebb véve 1440-ben már játszható volt épphogy, de így is 30-80 FPS között ugrált össze vissza, és lövéskor beesik.
Igaz, hogy a driver update után nem volt restartom és lehet ez kavart be, majd ma délután megpróbálom.Tudom, hogy nem a legerősebb a konfig, de ez a kapott érték reális lenne (1440 lowon 30FPS alá esés)?
-
MarioAna
senior tag
Ha elvileg
OPEN BETA EARLY ACCESS STARTS
September 4, 1 am PT (10 am CEST)Origin Access Premierrel engem miért nem enged játszani (you do not have early access üzenet)?
szerk: már megy, tárgytalan
-
MarioAna
senior tag
Origin Access Premierrel másnak is dobja a "You do not have early access" hibát? Elég sok infót találtam már mindenfelé, EA OAP-el mikor indul a beta?

Új hozzászólás Aktív témák
Személyeskedést kerüljük, nem tűrjük itt. A téma a játékról szól és nem egymásról, ez egy barátságos BF közösségépítő téma, maradjon is így.
Battlefield Discord
(hivatalos nemzetközi)
Battlefield V Reddit
(nem hivatalos)
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S25, Samsung Galaxy S25 Plus, Samsung Galaxy S25 Ultra
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- 195 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10) - Intel Core U7 255HX, RTX 5070 (ELKELT)
- AKCIÓ! Sosemhasznált! HP OmniBook 5 i3-1315U 8GB 1TB 16" FHD+ Gar.: 1 év
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


). Ez a weekly Airlift meg meglátjuk majd, mennyire tűnik jónak (az assignmenteket hagyjuk, adnak ilyen 200-500 rewardokat ahogy láttam és van közte olyan, amiért szenvedni kell).

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)



