Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz Milu_PH #12478 üzenetére

    Hát szerintem túl sok különbség nem lesz, a hangszórók mérete az Soundcore 3 esetében kicsit kisebb mint a Charge 2-nél.
    38 mm vs 45 mm, talán a JBL jobb lesz basszusban. :)

    Hát szerintem azzal hogy használod, hallgatod úgy is be fog járatodni. Szerintem 10-20 óra zene hallgatással már ki lehet jelenteni hogy bejáratad. :R

    #12479<Adamsky>
    Igazság szerint más is azt írta komment szekcióba lehet csak ő fogott ki egy hibás darabot. És hogy ha Oluv És Alan is a Boomot találta a legjobbnak akkor miért csak nála val kudarcot ez a hangszóró.
    Minden esetre a videója nem sok vízet zavar, szerintem nem sok ember fog adni a szavára. :)

    Még a GLS Raktárában van a Motion Boomom németországban.
    Remélem a héten még kiszállítják, már nagyon kíváncsi vagyok a hangjára.

    Ma Hallottam haver Xtreme 2-jét a valahogy valóban van neki egy mély és lágy baszusa. Talán a Motion Boom is ebbe az irányba mehet majd el szerintem. :)
    Ahogy a véleményeket elnéztem, valaki Xtreme 2-ről váltott Motion Boomra. Mert egy EQ-s Boom jobban szól mint a JBL Xtreme 2-es.
    Ami valljuk be elég szép eredmény :)

Új hozzászólás Aktív témák