Új hozzászólás Aktív témák
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
sunone
#12170
üzenetére
"Sajnos nekem nem jött be az Alan Ross EQ."
Én se azzal használom, ill. néha szoktam állítgatni rajta.
Én nem is feltétlen törekszem az ideális hangzásra, hanem csupán arra, hogy nekem tetszen. Utóbbit egy jó EQ-val lehet a legjobban megközelíteni. Ezért is van két hangszóróm és egy fejhallgatóm a márkától.
A füles (TWS) még várat magára ... -
sunone
aktív tag
Szerintem valamilyen boombox kialakítás lesz a nyerő.
Bocsánat, ez zsákutca, a boomboxok kb a bluetooth forradalom küszöbén haltak ki.
Egy-két darab.., talán még a Sharp GX-BT9X jó is lenne, de az égvilágon nem lehet kapni; illetve a JVC RV-NB300DAB lenne egy hasonló, de ez nem megy 12 voltról. -
<Adamsky>
nagyúr
Akkor emelem a tétet
Szóval, ha van gempa, és ez a hölgy a nagy Ő, akkor egy Vifa Helsinki-nél nem érdemelhet kevesebbet
Mondjuk az még mai napi nem világos, hogy Oluv-ot hintába tették-e azzal, hogy megszűnik a márka, de nagyon nem úgy néz ki, mint ami lehúzta a rolót.
-
-
wolfman
veterán
Igen igen. Színez. Hirtelen meghallod, biztosan mosolyt csal egy ilyen térérzet az arcodra, de ha van minimális sütnivalód, tudod, hogy valami mókolás van benne. Volt hogy a LiveSound funkciót kapcsoltam be egy koncertfelvételnél, ott meg annyira szétnyitotta a teret, hogy már zavaró volt, szétesett a zene. Francnak kell ilyen gané hangszín beállítgatás, maradhatott volna csak a manuális. Sajna ezen indok miatt ez csak egy party hangfal marad, ami inkább a közigény miatt kap ilyen opciókat. De mondom, kellett volna még tesztelgetni.
Nekem egy hangfalon ne lehessen hangszínt állítgatni, azt majd megteszem a lejátszó szoftveren, ha akaromEzeket a zenéket szerezd be magadnak valahonnan, aztán telóról nyomasd ha úgy van vagy DAP-al.
-
B1T3
addikt
Pedig 60 körül leginkább talán a Harman Kardon Onyx Studiók tudnak a legszebben szólni. Egész lineáris a hangképük (a közép egy kicsit kevésbé részletező), és bár van mélykiemelése, ez abban a tartományban van, ahol sok másik eszköz már meg sem tud szólalni, szóval van benne bőven tartalék, EQ-zni is kiválóan lehet, ha valakinek igénye van rá.
Régóta tervezek már írni egy topic összefoglalót, csak mostanában el voltam havazva. Remélhetőleg hamarosan összejön.
Új hozzászólás Aktív témák
- Iphone 16 PRO 256GB Titanium BLACK - Garanciás - Akku: 94%
- Esport Gaming PC (Intel i5-9400F, 32GB RAM, RTX 2060, 500GB SSD) Eredeti Windows11 Pro
- Gamer PC - AMD RYZEN 7 7800X3D/RTX 5070 Ti 16GB/32GB RAM/1TB NVMe/850W
- MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X 16GB - Garancia
- SONY FA-WRC1M Vezeték nélküli rádiós vezérlő
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE B450M R7 2700X 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700 XT OC 8GB GameMax STORM Antec 550W
- Vállalom telefonok,tabletek javítását ,(szoftveres hibát is,frp lock-ot is)márkától fügetlenűl
- Windows 10 / 11 Pro Retail aktiváló kulcs Azonnal szállítással, számlával, garanciával!
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3286, 100% Akksi
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
A füles (TWS) még várat magára ...

