Új hozzászólás Aktív témák
-
Akron99
aktív tag
válasz
ribarszki
#6349
üzenetére
Durván 80eFt alatt egy hordozható rendszer sem hozza azt az igazán jó dinamika tartományt. Ennek feléért ki lehet alakítani egy elfogadhatóan jó nem hordozható (vagy félig hordozható) rendszer.
Hordozhatóban pedig nincs is értelme a hifi minőségnek (ez már csak az én véleményem). -
Akron99
aktív tag
Arra jó amire te szeretnéd
Nagy hangereje van. Nálam az a "baj", hogy a normál hifi hangrendszerhez szoktam. Az ilyen méretű dobozok nem tudják azt a hangterjedelmet és teltséget vissza adni.Nálam az íróasztalon van. Munka közben megy a háttérzene. Nekem a mélyek fakók, kopogósak. Videók alapján nagyobb hangerőn jön elő rendesen a basszus, de én leginkább csak halkan hallgatom. Kis hangerőnél a közép tartományból is elvesznek részek.
A neve alapján valószínűleg rave vagy techno esetén jönnek elő a képességei.
Jazz vagy elektronikus zene esetén egész élvezhető. Filmeknél is kiváló. Heavy metál esetén viszont gyengén teljesít - van egyáltalán a heavy metálhoz megfelelő hangrendszer? :-) -
Pop zene esetében pedig olyan átlagos, jellegtelen (nekem).Az összeszerelése, anyagminőség rendben van. Vízállónak írják, de ez gyanús. Szerintem csak csepp álló. Fürdőszobába bátran be lehet vinni, vagy a harmatos fűbe letenni. De medencébe már ne vidd

Összességében az árkategóriájában szerintem jó. -
Akron99
aktív tag
Tracer Rave, Tracer Champion?
(#6284) carl18
A T6 beleordibálja a szoba csendjébe a státusz állapotait vagy ettől diszkrétebb?
Herótom van azoktól a megoldásoktól amik totál hangosan ordibálják, ha párosodásra készek
vagy amikor összekapcsolódtak, be- és kikapcsolnak, stb... 
-
Akron99
aktív tag
Kétszer 30-ról beszélünk
Magyar nem akciós beszerzés esetén pedig úgy kétszer 80-ról.
Pl. egy Edifier Studio R2730DB -at vagy Edifier R1700BT -t megkapsz 50-ért (csak egy példa).
Ezért beszélek felárról. 50 és 150 között van különbség (hazai árak esetén). Azért kérdezek, hogy eltudjam dönteni, hogy számomra megérné-e ez a különbség. -
Akron99
aktív tag
A GGMM sztereó rendszere megéri azt a 150-200 eFt-ot? Mi ennek a létjogosultsága? Mi szól mellette?
A multiroom funkció esetén talán megértem.
De egy sztereó rendszer esetén számomra nehezen védhető meg ez a döntés.
Egy ennek negyedébe kerülő sztereo aktív hangfalpár is jobb hangzásban (pl. Edifier). Vagy legalább ugyan ott van. Miért kell négyszer többet költeni rá?
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD Ryzen 7 7800X3D - Új, 3 év garancia - Eladó!
- Apple iPhone 13 / 128GB / Kártyafüggetlen / Akku:87%
- Apple iPhone 14 / 128GB / Kártyafüggetlen / 12HÓ Garancia / Akku: 85%
- Újszerű Samsung Galaxy Tab S10 Lite X406 - Samsung Galaxy Tab S11 Ultra X930
- Akciós! Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 Intel i7-10875H 32GB 512GB Nvidia Quadro RTX 3000 1 év garancia
- 182 - Lenovo Legion 5 (15IRX10) - Intel Core i9-14900HX, RTX 5070
- Zalman S3 Black modern, letisztult szèpsèg
- 365 NAPRA RÉSZLETRE BANKMNETES KAMATMENTES , GAMER PC ,LAPTOPOK , GAMER SZÉKEK , GAMER MONITOROK
- BESZÁMÍTÁS! MSI B650 WIFI R7 7800X3D 32GB DDR5 1TB SSD RX 9070 XT 16GB Zalman Z1 PLUS GIGABYTE 750W
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Nagy hangereje van. Nálam az a "baj", hogy a normál hifi hangrendszerhez szoktam. Az ilyen méretű dobozok nem tudják azt a hangterjedelmet és teltséget vissza adni.
vagy amikor összekapcsolódtak, be- és kikapcsolnak, stb... 

