Új hozzászólás Aktív témák
-
frisco
aktív tag
Az en kalvariam ( [link] ) is igy oldodott meg.
Visszavittem, megprobaltak lerazni de amikor hatarozottabban leptem fel akkor visszadtak a penzem.
Illetve csak egy hivatalos papirt adtak errol de a vasarlas helyen jutottam hozza a penzhez.
Masnap vettem egy Nexus 7-et, en 45ezer ft-ert vettem de voltak gyari garancias keszulekek 41ezerert.
Ez hasznalt keszulek,nincs 1 eves, tokeletesen ujszeru es a felhasznaloi elmeny eg es fold.
En leszurtem ebbol a tanulsagot,de ez valoszinuleg csak nalam jott ki ilyen szerencsetlenul.
Hasznalja mindenki a szamara legjobbnak minosulo opciot.
(Elnezest az ekezetek hianyaert) -
frisco
aktív tag
Köszönöm a válaszod.
Ez megerősített abban, hogy az első generációs készülékekből jutott nekem (mondjuk tényleg az első napokban vettem).
A kezdetektől kilógott a képernyő a házból ([link], az akkuidő ugyanolyan rossz volt mint mindenki másnál és hébe-hóba fagyott, de ez még vállalható volt.
Elvittem BP-re, felrakattam az akkujavító frissítést (én nem bírtam megoldani W8-64 bit alatt) és azóta használhatatlan, kb. 3 perc után lemerül, a gyerekeim már megutálták.
A hivatalos szervizes beavatkozás után, mindenesetre érdekes....
Mindegy, visszaviszem még egyszer és ha nem javítják a kijelzőt illetve nem szűnnek meg a fagyások akkor fogyasztóvédelem jön, és garantáltan végig is viszem az ügyet. (ahogy a szolgáltatóknál is és eddig mindig nekem adtak igazat és megbüntették az adott szolgáltatót vagy elismerte a hibáját és jóváírást adott) -
frisco
aktív tag
válasz
Blackhammer
#842
üzenetére
Megerősítem, rakás sz@r kategória.
Non stop fagyások, 1 perc használat után, szerviz után is.
Viszem vissza. -
frisco
aktív tag
válasz
RunTimeError
#744
üzenetére
Köszi a választ, nem szenvedek vele tovább, megvárom a 4.2 frissítést.
Az utóbbi 1 hétben folyamatos újraindulásokkal örvendeztet, tényleg igaz, hogy olcsó húsnak - még ha fajlagosan talán meg is éri kategória - híg a leve. -
frisco
aktív tag
Én még mindig az akkuidő javítást szolgáló update-tel szenvedek. (Win8-64 bit)
Minden megoldást végigpróbáltam, a gyári programmal nem ment (rózsaszínből nem váltott zöldre az ikon, ahogy másoknak sem nagyon Win8 alatt).
Próbáltam fel-flash-elni a drivereket is eszközkezelőből, vagy a volume up + power gomb együttes megnyomásával de hiába adagoltam be neki a drivert nem fogadja el, sérültnek látja a file-t. Kép
Az eszközkezelő is csak ismeretlen eszköznek látja, kipróbáltam másik USB-portról de az sem segített, másik gép nincs a házban, hogy XP lalól próbáljam ki.
Ilyen hibaüzenete senkinek nem volt sem itt sem a Concorde fórumon.
Nagyon tele van a púpom ezzel a tablet-géppel, tiszta karc már a képernyő, a display egyik oldala a kezdetektől kilóg a házból.
Van valakinek ötletete, hogy miképp lehet felszenvedni erre a sz@rra a javító frissítést?
Köszönöm előre is. -
frisco
aktív tag
Pedig árgus szemmel néztem végig, próbáltam leszedni de ez már nem fólia.
Leszedtem egyszer egy vastagabbat a vásárlás után és az első napon egy vékonyabbat mert zavart.
Gondolom 3. réteg nincs rajta.
Talán a képernyő lesz a hibás, nem tudom... a kameránál is végignéztem
Köszi, hogy foglalkozol a problémámmal, segítségképpen élem meg, köszönöm. -
frisco
aktív tag
Tegnapi kérdéseimmel kapcsolatban (dpi illetve Boat Browser) köszönöm a válaszokat.
Újabb kérdésem:
A tabletről levettem a vastag fóliát majd utánna a vékonyabb, hajlékonyabb fóliát így nincs rajta.
A kijelző szélein ezt tapasztalom: kép1 kép2
Ez nekem a képernyő hibájának tűnik, az első pillanattól mozgott bal oldalon, lent.
Jól látom?
Szerintetek erre kérhetek cserét? (boltban vettem 2 munkanappal ezelőtt) -
frisco
aktív tag
Néhány kérdés:
1,
A Google Play-en nem tudom letölteni pl. a Boat browsert és a HD widget-et, az egyikre azt írja hogy nem kompatibilis a másikat pedig fel sem dobja. Miért?2,
Fentebb írt valaki a DPI-beállításról, ez gondolom a felbontást nem javítja vagy mégis?
(Érdekes dolog, hogy a rendszer DPI-je 160-ra van alapból belőve, holott a valós érték 213 dpi, ugyanannyi, mint a Nexus 7-nek. Ezért kisebb a legtöbb elem a képernyőn, mint a megszokott. (Rootolt készülék esetén, a build.prop-ban lehet módosítani az értéket.)3,
A display bal alsó sarka kicsit lötyögés már enyhén elszíneződött, kb. úgy mint amikor egy rárakott fólia készül lejönni. (nincs rajta mert levettem) Más is tapasztalt ilyet?Köszönöm a válaszokat.
Új hozzászólás Aktív témák
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Arc Raiders
- Házimozi belépő szinten
- Samsung kuponkunyeráló
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- PlayStation 5
- Teljesen M5 SoC-családra vált az Apple Macbook Air és Pro
- Okos Otthon / Smart Home
- Futás, futópályák
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
