Keresés

Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz Lacccca87 #110785 üzenetére

    Kb olyan mint a Tescóban a 20 forintos környezetvédelmis szatyor esete.. ahelyett, hogy beleépítenék a kakaóscsigába (egyébként szerintem benne van :D, oké nyilván nem lehet tudni, hogy egy csigát vesz az ember vagy ötöt), itt is külön van feltüntetve.

    Ennek az egyik oka szerintem, hogy nézik, mennyien maradnak DIGINet 1000-en és mennyien mennek le DIGINet 500-ra, ugye ott is lehet kérni külön az AX-es ONT-ot 990-es felárral, de az eléggé illogikus húzás lenne. Aztán ott van az a gazdasági tény is, hogy a DIGI-nél szó sincs arról, hogy kidobnák a régebbi ONT-oket az őskövületeken kívül, ehelyett begyűjtik őket a DIGINet 1000-esektől, odaadják minden bizonnyal a DigiNET500-asoknak a többiek meg fizetnek WiFi6-os felárat :D Ha van drága router mellette, ha nincs!

    Amúgy ha kicserélik nálam, kíváncsiságból meg fogom nézni, hogy ugyanolyan feltételek között mennyit tud WiFi-n átnyomni a DIGI-s AX-es ont az ASUS RT-AX86S-sel szemben :D

Aktív témák