Keresés

Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz CirrMee #68334 üzenetére

    Bridge módban a szolgáltatói eszköz már nem eszik annyit,

    Erre rámértél? Mennyivel eszik kevesebbet? A mai világban, amikor (szerintem helyesen) már ha a LED világít rajta, már rásütik az áramzabáló nevet, 1W is W... Tudom-tudom, korábban ez is ki volt már tárgyalva, hogy ilyen szolgáltatási díjak mellett kit érdekel... Hát a környezetvédőket biztosan. Meg amúgy sok más embert is.

    Ezért is lett volna nekem szimpatikus, ha az ONT és a coax-os TV buli egyben van. Értem én, hogy így olcsóbb (a szolgáltatónak).

    miközben sebességre a többszörösét hozza a konkurencia bombajó ajánlatainak.
    Ezt meg mi nem tudjuk értelmezni... Az internet nálad gyorsabb, mint nálunk? Ja, hogy az végeszközeiden gyorsabb. Áhá! Hát nekem nincsen AC-s eszközöm, így az N-es wifi gyönyörűen kiszolgálja az okostelót. A PC-k meg GB-es LAN-on ücsörögnek a CAT6-os drót végén, szóval ez is pipa... Az így megmaradt pénzt meg eltudom sörözni. ;]

    Konklúzió: amit korábban is írtam, nem vagyunk egyformák, nem egyformák az igényeink sem. Ha valakinek kielégítő a Digi-s ONT, akkor használja azt. Ha nem, akkor arra is van megoldás. Ennyi.

  • DonMaster

    addikt

    válasz CirrMee #68334 üzenetére

    bocs hogy az asusban nincs fiber opcio de a gagyi sazr huaweii ben van , ha már funkció de offoljuk már nem ide valo

Aktív témák